Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2017 sausio 3d. 09:23

Įvertinkite: „Justin 3“ tiki sėkme „Eurovizijoje“ su daina apie Lietuvos sostinę

Justinas Trio
Asmeninė nuotr. / Justinas Trio
Jau netrukus prasidėsiančios „Eurovizijos“ atrankos kursto Lietuvos klausytojų susidomėjimą apie tai, kas šiais metais atstovaus mūsų šalį. Regis visai neseniai praėjo „Eurovizija“, tačiau jau ilgą laiką Lietuvos muzikos atlikėjai ruošia naujus kūrinius, kurie turėtų galimybę pasirodyti šiųmetėje ne tik Lietuvos, tačiau ir didžiosios „Eurovizijos“ scenoje.

Jau neužilgo prasides pirmieji filmavimai, todėl nutarėme susipažinti su janatviška muzikos grupe „Justin 3“, kuri anksčiau buvo dalyvavusi kaip grupė „Alive Way“ su daina „Amazed By You“.

Šiuo metu grupės vokalistas Justinas Stanislovaitis su grupe sėkmingai dalyvauja vienoje scenoje su Lietuvoje pripažintais muzikantais bei atlikėjais. Ne kartą girdėti ir jau turintys savo klausytojų ratą grupė „Justin 3“ tiki savo kūrybos kūriniu, tiki jo sėkme apie mūsų valstybės sostinę bei žmonių norą atrasti ir patirti kažką naujo.

Grupės lyderis apie „Eurovizijos“ kūrinį kalba taip: „Labai tikiuosi, kad ši daina atneš gerą nuotaiką, ramybę ir motyvaciją. Ši daina yra apie tai, kaip mes kažko ieškom, kartais patys nežinom ko, o kartais žinom, tačiau nerandam. Tikiuosi, kad ji sukels geras, pozityvias emocijas ir suteiks jėgų nepasiduoti.“

Grupė „Justin 3“ pasirodys pirmoje „Eurovizijos“ laidoje ne tik atliekant kūrinį „Streets Of Vilnius“, tačiau ir pasitelkiant technologijas – vizualiai perteikti Vilniaus peizažus.

Kviečiame pirmiesiems įvertinti bei išgirsti grupės „Justin 3“ kūrybos dainą, kuri žada atnešti sėkmę „Eurovizijoje“.

VIDEO: Justin 3 - Streets Of Vilnius (Official Music Video)

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

47:36
01:21:02

Adventur 2022

Maistas

URBAN˙/

Tik prenumeratoriams
Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką