Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Į nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos pusfinalį pateko „Saulės Broliai“, Gabrielius Vagelis ir Andrius Pojavis, dar aštuoni dalyviai kaunasi dėl teisės atstovauti Lietuvai

Antrosios nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos laidos dalyviai
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Antrosios nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos laidos dalyviai
Šaltinis: 15min
0
A A

Ketvirtadienio vakarą LRT studijoje liepsnojo aistros – čia nufilmuota antroji nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos laida, kurią televizijos žiūrovai išvys jau ateinantį šeštadienį. Šioje „Eurovizijos“ laidoje pasirodė aštuoni dalyviai, šįvakar jie klausėsi komisijos narių įvertinimų.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Filmavimo metu taip pat paaiškėjo, kurie trys pirmosios atrankos dalyviai pateko į konkurso pusfinalį. 15min.lt primena skaitytojams, jog daugiausiai žiūrovų simpatijų pirmoje atrankoje sulaukė „Saulės Broliai“, Vincentas Linkevičius ir Andrius Pojavis, Komisijos balsai, duoti konkursantams, iki šiol buvo paslaptis, tačiau atskleisti antrosios laidos filmavimo metu – labiausiai komisijai patiko Gabrielius Vagelis, Vudis ir Samanta Tina bei „Saulės Broliai“.

Susumavus praėjusios savaitės komisijos ir žiūrovų balsus paaiškėjo, jog į „Eurovizijos“ atrankos pusfinalį pateko „Saulės Broliai“, Andrius Pojavis ir Gabrielius Vagelis. Pastarąjį išgelbėjo komisijos balsai – žiūrovų nuomone, jo vietą pusfinalyje turėjo užimti Vincentas Linkevičius.

Antrojoje atrankos laidoje į sceną vienas po kito lipo skirtinguose televizijos projektuose jau spėję sušmėžuoti veidai ir geriau žiūrovams žinomi atlikėjai. Žiūrovams pasirodė Nėrius Pečiūra, „Timohi“, Giedrė Smolskaitė, Ieva Zasimauskaitė ir Gabrielius Vagelis, „Alive Way“, Mundis ir Evelina, Beissoul ir Gabrielė Griciūtė bei Feliksas Merlin.

Vertina atlikėjus ne tik balsuosiantys televizijos žiūrovai, bet ir komisijos nariai – Ramūnas Zilnys, Zita Kelmickaitė, Darius Užkuraitis ir Donatas Montvydas. Dar šešiolika komisijos narių panoro likti anonimais – kūrinius jie išklauso po laidos filmavimo. Jau kitą šeštadienį susumavus komisijos ir žiūrovų balsus paaiškės, kurie trys antrosios atrankos dalyviai pateks į atrankos pusfinalį. Tiesioginio balsavimo metu šį šeštadienį savo nuomonę pareikš žiūrovai.

Nuo eurovizinio standarto iki roko

Pernai nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje pasirodžiusi vaikinų grupė „Alive Way“ jau yra pelniusi publikos palankumą. Šįmet vaikinai nutarė atlikti kūrinį „Revolution“ ir eurovizinėje scenoje pasirodė pirmieji. Jaunieji rokeriai paliko įspūdį studijoje susirinkusiems žiūrovams, neabejinga liko komisija. „Smagus britiškas poprokas“, – įvertino jaunuolius D.Užkuraitis, pripažinęs, jog jam patiko. Komisijos nariui antrino Z.Kelmickaitė. „Sėdžiu ir džiaugiuosi – galvoju, kaip taip nutiko, kad „Eurovizijoje“ nėra beviltiškų grupių“, – svarstė ji.

Juliaus Kalinsko/15 minučių nuotr./Koncerto akimirka
Juliaus Kalinsko/„15 minučių“ nuotr./Koncerto akimirka

Pirmąkart „Eurovizijos“ atrankoje pasirodė skandalingai pagarsėjęs televizijos veidas Mundis, čia jis kartu su Elvina atliko kūrinį „Aš ilgiuosi tavęs“. Jausmingas ir ritmingas kūrinys neįtikino komisija. „Tas ilgesys, atrodo, iki manęs neatėjo. Jūsų duetas man... Nežinau“, – sumišęs liko D.Montvydas.

Scenoje pasirodė ir Giedrė Smolskaitė, atlikusi kūrinį „Stay awake tonight“, paruoštą Raigardo Tautkaus. Mergina bandė atrodyti seksualiai: žiūrovams pasirodė vilkėdama vyriškus baltus marškinius ir aukštakulnius, šalia ant čiužinio paguldė pusnuogį vaikiną, stengėsi judesiais ir manieromis įkaitinti publiką. Peržiūrėjusi pasirodymą Z.Kelmickaitė merginai išpranašavo puikią ateitį, tačiau pasipiktino dėl scenoje snūduriavusio vaikino „ant matraso“.

Jėgas atrankoje išbandė pankų tėvu vadinamas Nėrius Pečiūra. Kartu su penkiais modeliais pasirodęs dainininkas žiūrovams ir komisijai atliko kūrinį „Kas gali pakeisti gyvenimą“. Deja, antai D.Montvydas tikino visiškai neįsivaizduojantis šio pasirodymo „Eurovizijoje“ ir prisipažino likęs be amo, o R.Zilnys pasiūlė Nėriui imti ir keliauti į Švediją pėsčiomis.

Juliaus Kalinsko/15 minučių nuotr./Giedrė Smolskaitė
Juliaus Kalinsko/„15 minučių“ nuotr./Giedrė Smolskaitė

Scenoje taip pat pasirodė Feliksas Merlin, atlikęs kūrinį „A Silent Scream“. Scenoje vyriškis stovėjo visai vienas, sau pritarė gitara. Komisijai nepatiko: „Tai, kad tu vienas scenoj, nesižiūri, nors daina smagi“, – sakė D.Užkuraitis. Z.Kelmickaitė atkreipė dėmesį į vokalinius trūkumus, R.Zilnys pritarė D.Užkuraičiui sakydamas, kad Feliksas Merlin ne Radži – vienas scenoje būti negali.

Ieva Zasimauskaitė ir atrankoje kaip solistas jau anksčiau pasirodęs Gabrielius Vagelis atrankoje taip pat atliko Raigardo Tautkaus kūrinį „I Fall in Love“. Romantiško pasirodymo metu jaunuoliai mėgino vaizduoti įsimylėjelius, jiems talkino trys pritariantieji vokalistai. Pasirodymas patiko komisijai: „Labai šviesios energijos daina, tokios dainos visad neblogai pasirodydavo „Eurovizijoje“, – dėmesį atkreipė D.Užkuraitis. Tiesa, jis sudvejojo, kaip geriau būtų G.Vageliui vykti į konkursą – duete ar kaip solistui.

„Timohi“ žiūrovams dovanojo kūrinį „Time for Life“, apie kurį 15min.lt jau pasakojo anksčiau. Grupė pasirodė išties nuotaikingai ir lengvai užvedė žiūrovus, stebino juos energija ir gera nuotaika. Vis dėlto R.Zilnys mano, kad juokauti „Eurovizijoje“ jau nevertėtų – juk pusę vertinimo nulemia komisija. D.Užkuraitis svarstė, kad tokios dainos labiau tinka užstalei, o ne konkursui.

Paskutinieji pasirodę Beissoul ir Gabrielė Griciūtė besiruošdami nacionalinei „Eurovizijos“ atrankai taip pat bendradarbiavo su Raigardu Tautkumi – duetas scenoje atliko kūrinį „Feeling Hopeless“, kuris, anot Beissoul, turėtų patikti romantikams. „Ta daina mane jaudino, buvo smagu“, – komentavo D.Užkuraitis. R.Zilnys pripažino, kad jam šis duetas pasirodė keistas, tačiau paliko įspūdį.

Televizijos žiūrovai antrosios nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos laidos transliaciją išvys ir savo balsus už patikusį kandidatą atiduoti galės jau šeštadienį, 21 val. per LRT.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką