Dabar populiaru
Publikuota: 2019 gegužės 15d. 19:05

Po repeticijos Jurijus jaučiasi karingai: „Belieka laukti rytojaus, kai sužinosime, kad esame finale“

Jurijus Veklenko pasidalijo įspūdžiais po ką tik įvykusios generalinės repeticijos 15min iš Tel Avivo
Luko Balandžio / 15min nuotr. / Jurijus Veklenko pasidalijo įspūdžiais po ką tik įvykusios generalinės repeticijos

Trečiadienio popietę Lietuvos atstovas „Eurovizijoje“ turėjo pirmąją generalinę repeticiją didžiojoje Tel Avivo scenoje. Iškart po jos Jurijus Veklenko pasidalijo pirmaisiais įspūdžiais. Atlikėjas rezultatu buvo itin patenkintas, tačiau pripažino patyręs problemų su grimu.

Visas karščiausias naujienas, vaizdo įrašus ir galerijas apie „Eurovizija“ 2019 konkursą sekite paspaudę čia.

Trečiadienį Jurijus Veklenko apie pietus išvažiavo į areną, kur jo laukė pirmoji generalinė repeticija. Ketvirtadienį, gegužės 16-ąją, mūsų šalies atstovas dalyvaus antrajame „Eurovizijos“ pusfinalyje.

Po repeticijos kalbėdamas su žurnalistais Jurijus džiaugėsi, kad viskas praėjo puikiai, į visas pastabas buvo atsižvelgta, tai, kas buvo netikslu, netrukus ištaisyta.

„Belieka laukti rytojaus, kai sužinosime, kad esame finale“, – juokėsi Jurijus.

Luko Balandžio / 15min nuotr./Jurijus Veklenko pasidalijo įspūdžiais po ką tik įvykusios generalinės repeticijos
Luko Balandžio / 15min nuotr./Jurijus Veklenko pasidalijo įspūdžiais po ką tik įvykusios generalinės repeticijos

Nuo pat pradžių atlikėjas džiaugėsi Izraelyje dirbančia technine komanda, niekada neturėjo priekaištų įgarsinimui, po generalinės repeticijos laikėsi tos pačios nuomonės.

„Garsas yra puikus, o jei jau kažkas bus ne taip, jei nusidainuosiu, tenka pripažinti, kad tai mus tik mano klaida“, – sakė atlikėjas.

Iš karto po pirmos generalinės repeticijos pasirodymas buvo nusiųstas režisieriui Povilui Varvuoliui, kuris pateikė kelias pastabas, į jas bus atsižvelgta iki antrosios generalinės repeticijos, kuri įvyks jau šį vakarą.

Pataisymų būta ir stiliaus atžvilgiu – atlikėjas atskleidė, kad jam teko du kartus perdaryti grimą.

„Nesu grimo ekspertas, nežinau, kaip ir ką tempti. Esu paprastas vyras ir nesuprantu šių dalykų. Tačiau labai pasitikiu savo komandos nariais, kurie pamatę netikslumų, paprašė juos ištaisyti“, – pasakojo Jurijus.

Visą pokalbį išvysite žemiau esančiame video:

Kaip ir jau anksčiau yra sakęs 15min, prieš generalines repeticijas ir didįjį pasirodymą ketvirtadienio vakarą Jurijus ruošiasi leisti ramiai. Nemažai laiko atlikėjas praleidžia klausydamas muzikos, tą ruošiasi daryti ir prieš lipimą į sceną. Kaip yra atskleidęs anksčiau, prieš antrąjį pusfinalį klausysis Eminemo.

Kitas būdas ruoštis pusfinaliui – balso tausojimas. Jurijus pripažino, kad šiomis dienomis stengiasi kuo mažiau bendrauti, taip pat geria daug vandens. Kaip ir minėjo anksčiau, ruošiasi ir pasportuoti.

Akimirkos po generalinės repeticijos – galerijoje:

Paklaustas apie konkurenciją su kitais dalyviais, Jurijus juokėsi, kad jie tikrai nebando vieni kitiems į arbatą įmesti šokolado, kad šiuo apliptų balso stygos, priešingai. Visi puikiai sutaria, palaiko, net ir duoda šiokių tokių patarimų.

Ir nors po pirmojo pusfinalio daug diskutuota, kad mūsų šalies atlikėjui būtų buvę žymiai palankiau pasirodyti vakar, Jurijus galvoja priešingai.

„Nemanau, kad pirmojo pusfinalio dalyviai yra silpni, tačiau aš manau, kad daug geriau bėgti su tais, kurie džiaugiasi geriausiais rezultatais“, – sakė Jurijus.

Atlikėjas taip pat pasakojo, kad jo poilsio kambarys yra įrengtas netoli Rusijos atstovo, tarp jų taip pat jokios įtampos nejusti.

Luko Balandžio / 15min nuotr./Jurijus Veklenko pasidalijo įspūdžiais po ką tik įvykusios generalinės repeticijos
Luko Balandžio / 15min nuotr./Jurijus Veklenko pasidalijo įspūdžiais po ką tik įvykusios generalinės repeticijos

Tiesa, keliaudamas į generalines repeticijas atlikėjas 15min sakė esąs užtikrintas, kad ketvirtadienį žiūrovai išvys tokį pasirodymą, apie kokį komanda galvojo dar Lietuvoje.

Ir nors tiek Lietuvos delegacijos vadovas Audrius Giržadas, tiek Jurijaus pasirodymo režisierius Povilas Varvuolis pripažino, kad repeticijų metu ne visi komandos norai buvo įgyvendinti arba užmojai neatitiko rezultato, Jurijus Izraelyje dirbantiems technikams priekaištų neturėjo.

„Išpildė daugiau negu reikia. Žinoma, visuomet yra kur stiebtis, tačiau „Eurovizijos“ komanda yra beprotiškai talentinga, atsidavusi tam, ką daro. Į visus mūsų komentarus ar pastebėjimus buvo atsižvelgta. Jų šiandien dar taip pat turėsime“, – intrigavo atlikėjas.

Trečiadienį antroje generalinės repeticijos metu parodyto pasirodymo atlikėjas pakeisti nebegalės – pagal konkurso taisykles ir komisija, ir televizijos žiūrovai turi išvysti identišką šou.

TAIP PAT SKAITYKITE: Jurijus Veklenko išvyko į generalinę repeticiją: pripažino, kad balsą saugo vaistais

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką