Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 balandžio 20d. 09:47

„The Roop“ eurovizinė daina suskambo mandolinos stygomis: kaip vertinate italo versiją?

Francesco Mammola
Stopkadro nuotr. / Francesco Mammola

Likus mėnesiui iki grandiozinio „Eurovizijos“ dainų konkurso, internete pasirodė dar viena „The Roop“ eurovizinės dainos versija. Ir šįkart ją atlieka Italijoje garsus mandolinistas Francesco Mammola, kuris Lietuvoje nėra retas svečias – anksčiau čia buvo surengęs ne vieną koncertą. Visgi dabar jis pasirodymą surengė virtualiai ir klausytojams sugrojo dainą „Discoteque“ su mandolina.

„The Roop“ kūrinys, su kuriuo grupė ketina pavergti europiečių širdis, buvo perdainuotas ir pergrotas įvairiomis versijomis. Bet ar jau girdėjote „Discoteque“ skambant būtent su mandolina? Jei ne, tai pristatome mandolinisto Francesco Mammola versiją.

„Muzika vienija ne tik lietuvius, bet ir Lietuvą savo širdyje nešiojančius italus. Vienas iš jų yra visiškas muzikos universalas, kaip įgudęs akrobatas žongliruojantis įvairiausiais muzikos žanrais nuo baroko iki disco muzikos.

Lietuvoje jau ne kartą koncertavęs mandolinistas Francesco Mammola, su jam būdingu entuziazmu užsivilko geltonus marškinėlius ir paėmęs į rankas savo mandoliną, jums visiems, o ypač „The Roop“, parengė muzikinį siurprizą“, – rašoma po vaizdo įrašu.

Naują dainos „Discoteque“ versiją galite išgirsti čia:

VIDEO: THE ROOP - DISCOTEQUE featured MAMMOLA mandolina

Mandolinistas F.Mammola gimė ir augo Abrucų regione. Jis nuo vaikystės visais įmanomais būdais komunikavo savo aistrą ir talentą muzikai. Jis taip pat aukščiausiais balais ir garbės raštu baigė Akvilos „Alfredo Casella“ konservatoriją, 2015 metais kaip geriausias Italijos mandolistas buvo apdovanotas prestižine Claudio Abbado premija.

2018 metais vokiečių Mandoisland internetinio mandolinistams skirto puslapio buvo pripažintas kaip vienas geriausių klasikinių mandolinistų pasaulyje. O ir šįkart nauja dainos „Discoteque“ versija suskambo bendradarbiaujant su Italijos lietuvių naujienų portalu ir Nijole Dorotėja Beniušyte.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Mėgaukis šiandien

Talentingi vaikai

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką