Dabar populiaru
Publikuota: 2014 kovo 2d. 02:05

Vilijos Matačiūnaitės „Eurovizijos“ atrankos dūzgėse iš akių nepaleido mylimasis Viktoras Vaupšas

Vakarėlio akimirka
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr. / Vakarėlio akimirka

Vėlyvą šeštadienio vakarą pasibaigus nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos finalui ir paaiškėjus, kad šiais metais Lietuvos garbę didžiajame „Eurovizijos“ konkurse gins dainininkė Vilija Matačiūnaitė, atrankos dalyviai, rengėjai ir gerbėjai patraukė naktinio klubo „The Private Club“ link, kur vyko atrankos finalo dūzgės. Saldžiu pergalės skoniu besimėgavusi V.Matačiūnaitė čia audringai atšventė savo laimėjimą, greta jos sukiojosi ir mylimasis Viktoras Vaupšas.

Apie „Eurovizijos“ atrankos finalą plačiau skaitykite čia.

Naktiniame klube V.Matačiūnaitė pasirodė vėliau už kitus – jos atvykstant čia laukė būrys žinomų žmonių: grupės „Pinup Girls“ narė Viktorija Sutkutė, modelis Akvilina Urbaitė, Vaida Skaisgirė, Sandra Chlevickaitė, Linas Zareckas, Monika Linkytė, grupės „Pop Ladies“ merginos ir kiti.

Į vakarėlį atskubėjusią dainininkę jie pasitiko audringais aplodismentais, V.Matačiūnaitė akimirksniu paskendo gėlių jūroje. Ji neišsisuko – buvo paprašyta dar kartą atlikti eurovizinę dainą „Attention“ ir tai, rodos, atliko su malonumu. Padėkojusi visiems kartu ir kiekvienam po vieną, V.Matačiūnaitė suskubo prie specialiai jai ir bičiuliams rezervuoto staliuko, kur pergalę liejo šampanu.

V.Matačiūnaitę dūzgių metu nuolat supo būrys draugų ir gerbėjų, jos iš akių nepaleido ir mylimasis, dainos „Attention“ bendraautoris, kompozitorius Viktoras Vaupšas. Tačiau nors jųdviejų santykiai jau seniai nebėra paslaptis – Žmonės.lt apie šiltus poros jausmus vienas kitam pranešė dar sausio pabaigoje – įsimylėjėliai nutarė nesidemonstruoti ir vakaro metu beveik nebendravo: stovėjo atokiau vienas nuo kito, persimetė vos keliais žodžiais, pozuodami fotografams stengėsi nepatekti į vieną kadrą.

Vėliau prie vakarėlio svečių prisijungė ir kiti „Eurovizijos“ atrankos finalo dalyviai – antrąją vietą užėmusi Vilija Pilibaitytė-Mia ir Vaidas Baumila. Pozityviai nusiteikę, nors ir pralaimėję, jie tučtuojau prisijungė prie linksmybių ir tikino nejaučiantys jokio liūdesio ar kartėlio dėl nesėkmės konkurse.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką