Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

13 svarbiausių viliojimo eksperto Eidmino Zakso taisyklių, kaip teisingai bendrauti su mergina

Bučiniai
Shutterstock nuotr. / Pora
Šaltinis: 15min
0
A A

Knygos „Suviliok moterį“ autorius Eidminas Zaksas ir toliau dalina patarimus vyrams, kurie galbūt sutiko savo svajonių moterį, tačiau nežino, kaip teisingai pasielgti, ką pasakyti ir kokių veiksmų imtis.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Labai dažnai vaikinai per http://ask.fm/Eidminas manęs klausia: „Kaip pasimatymo metu bendrauti su mergina?“ Netrukus atskleisiu 13 svarbiausių taisyklių, kaip teisingai bendrauti, kad nesunaikinti potraukio. Šiame straipsnyje nebus trauką sukeliančių metodų, tik taisyklės, kaip tos traukos nesunaikinti.

 1. Pastebiu, jog loginis bendravimas yra viena didžiausių ir dažniausiai vyrų daromų klaidų. Didžiausias vyro turtas yra logika, deja, viliojant moteris šis privalumas tampa didžiausiu priešu. Bendraudamas su moterimi privalai kurti emocijas. Pralinksmink, nustebink, šokiruok, pamalonink, sukelk ilgesį, geidulį – daryk bet ką, kas priverstų moterį ne mąstyti, o jausti. Kalbėk su moterimi jausmų kalba. Kalbėk apie santykius, nepasinerk į pasakojimus apie techniką ir darbą. Silpnajai lyčiai neįdomu kažkokio darbo specifika. Jai svarbu, kaip žmogus jaučiasi tą darbą dirbdamas. Moterims svarbūs jausmai. Pasistenk, kad ir tau jie taptų svarbūs ir įdomūs.
 2. Jei tu intravertas, esu tikras, kad turi problemų, kaip palaikyti pokalbį. Efektyviausia pokalbio palaikymo technika yra gebėjimas keisti temas. Išmok pereiti nuo vienos temos prie kitos, ir tavo pokalbis visuomet bus gyvas. Jei tik turi galimybę pakeisti temą, būtinai ją pakeisk. Jeigu bendraudamas su žmogumi patekai į situaciją, kai tą pačią akimirką nori pakalbėti apie du skirtingus dalykus, kalbėk apie tą, kuris labiausiai pakeistų pokalbio temą. Kai nebeturėsi ką pasakyti, galėsi grįžti prie senosios temos ir taip vėl užsukti pašnekesio ratą. Jei stengsiesi nenukrypti nuo temos ir pabaigoje užsiminsi apie tą su pagrindine tema nesusijusį dalyką, tavo pašnekovą apims pojūtis, kad nebeturi ko pasakyti, todėl dirbtinai bandai pratęsti pokalbį.   Norint keisti temas, reikia į moterį sutelkti visą savo dėmesį. Atidžiai jos klausykis. Pokalbį palaikyti seksis tik tada, kai sugebėsi būti dabartyje.
 3. Pasistenk pokalbį pratęsti remdamasis paskutiniaisiais merginos žodžiais. Žmonės dažniausiai klausosi tol, kol kas nors sukelia savų minčių. Tik atsiradus minčiai, jie panyra į vidinį dialogą ir pradeda galvoti, ką atsakys pašnekovui. Jei sugebi pokalbį pratęsti remdamasis paskutiniu moters sakiniu, parodai, kad klauseisi iki pat galo.
 4. Nekalbėk apie tai, kas žadina neigiamas emocijas. Venk temų apie smurtą, darbą, politiką, religiją, prastą ekonominę situaciją. Nekalbėk apie kompiuterius, automobilius. Nesiskųsk – niekas nenori bendrauti su bambekliais ir niurzgliais. Žaismingai apkalbinėk praeivius, bet venk apkalbėti ir kritikuoti pažįstamus žmones. Venk temų, kurios reikalautų daug mąstymo ar kuriose moteris jaustųsi neišmanėlė. Nesivelk į jokius pokalbius, kurie moterį verstų jaustis nemaloniai.
 5. Niekuomet savęs nemenkink. Neaiškink, kad tau nuolat nesiseka, neatskleisk savo sveikatos sutrikimų ir nevaidink kankinio. Jei kažkas tave skaudina, esi pats kaltas, kad leidi taip su savimi elgtis. Jei sieki sukurti tarpusavio pasitikėjimą, kartais pravartu atskleisti kokią silpnybę, bet apie ją kalbėk tik kai esi tvirtai įsitikinęs, kad nori tai daryti. Visais kitais atvejais pasauliui rodyk tik gražiausią savo pusę.
 6. Apie savo draugus taip pat kalbėk tik teigiamai. Kai pasakoji apie juos, moteris tai priima taip, lyg pasakotum apie save. Kai sakai, kad jis širdžių ėdikas, mergina galvoja, kad ir tu toks esi. Kai sakai, kad tavo draugas nevykėlis, ji ir tave tokiu laiko. Savo draugus tik girk ir aukštink.
 7. Užsičiaupk, kai moteris kalba. Nepertraukinėk jos. Suteik jai galimybę kalbėti, ir ji džiaugsis galėdama parodyti, kokia yra nuostabi.
 8. Jeigu mergina pradeda pasakoti tai, ką jau pasakojo šimtams kitų pašnekovų, nuobodžia ji palaikys ne save, o tave. Moteris niekada nekaltins savęs dėl to, kad pradėjo aptarinėti netikusią temą. Jei nori atrodyti įdomus, privalai palaikyti įdomų pokalbį. Tu esi atsakingas ne tik už savo, o ir už moters žodžius. Nuolat stebėk savo pašnekovus. Kai tik pamatysi, kad jiems darosi nuobodu, nutrauk gvildenamą temą ir pradėk aptarinėti visiškai kitus dalykus. Nesistenk būti labai mandagus ir neieškok būdų temą nutraukti taip, kad moteris to nė nesuprastų. Jeigu pokalbis tapo neįdomus, drąsiai ištark: „Pakalbėkime apie ką nors įdomesnio. Kokią raidę pirmoje klasėje tau sekėsi rašyti geriausiai?“
 9. Nesiek moteriai įtikti bandydamas sulaužyti jos įsitikinimus. Jeigu stora mergina sako, kad yra stora, nesakyk, kad ji tokia nėra. Atsakyk: „Aš nematau dėl to problemos. Man tu žavi.“ Jei prieštarausi tam, kas akivaizdu, moteris negalės tavimi pasitikėti.
 10. Neatrodyk kaip knygų prisiskaičiusi beždžionėlė. Domėkis žmonėmis, jei iš tiesų jais domiesi. Esu sutikęs ne vieną, kuriam ant kaktos parašyta: „Aš skaičiau knygą „Kaip susirasti draugų ir daryti įtaką žmonėms.““ Tavo pokalbis turi būti natūralus. Naudokis knygose rastais patarimais, bet nepamiršk galvoti savo galva.
 11. Svarbiausia gero pokalbio taisyklė bendraujant su mažai pažįstamu žmogumi – iš karto praleisti „nepažįstamojo“ etapą. Neuždavinėk interviu tipo klausimų, vadink pašnekovus pravardėmis, erzink juos, būk žaismingas, nebijok paprašyti paslaugos. Jei su visais elgsiesi kaip su savo draugais, visi taps tavo draugai.
 12. Nesistenk kiekvienos pasimatymo akimirkos užpildyti žodžiais. Tu nesi atsakingas už moters ausų būgnelių vibravimą. Jei neturi ką pasakyti, tylėk ir išlik ramus. Neužpildyk tylos kalbos šiukšlėmis. Palauk, kol pati moteris pratęs pokalbį. Parodyk, kad tyla tavęs netrikdo.
 13. Nebausk savęs, jei pokalbio metu padarai keletą klaidų. Net galingiausių kompanijų vadovai, lyg niekur nieko svarstantys milijonų vertės sandorius, vakarėlyje bendraudami sutrinka tarsi maži vaikai. Bendrauti – tai tarsi vairuoti lenktyninį automobilį. Viskas vyksta žaibo greičiu. Tam reikia stiprių įgūdžių. Net įgudę lenktynininkai kartais klysta. Svarbu, kad tu tas klaidas pastebėjai ir iš jų pasimokei.

Tiesiog būk šioje akimirkoje, sutelk visą dėmesį į moterį, nuoširdžiai ja domėkis – bendravimas taps sklandus ir įtraukiantis.

Temos Seksas, Santykiai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką