Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„24 valandos“: unikalus būdas išnaudoti valstybę

24 valandos
LNK nuotr. / 24 valandos
Šaltinis: 15min
0
A A

LNK laidai „24 valandos“ pavyko atskleisti unikalų sukčiavimo būdą, kaip vieniša mama gali patuštinti valstybės kišenę. Panevėžietė Tatjana, auginanti paauglę dukrą, pagarsėjo tuo, kad mėgsta vyrus apkaltinti nebūtais dalykais. Pavyzdžiui, tuo, kad vaikas – jo. Ir tik dabar, praėjus keliolikai metų, ji staiga atpažino tą „vienintelį“, kuris ir yra tikrasis tėvas.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Šiuo atveju – mėlynakis Stasys. Akių spalva šioje istorijoje labai svarbi, nes būtent pagal ją Tatjana „atpažino“ savo dukros tėvą. Ir ne šiaip atpažino, o kreipėsi į teismą, kad jis priverstų vyrą mokėti alimentus. Ir net pati Stasiui nunešė šaukimą į teismą, kurį įteikė apstulbusių jo bendradarbių akivaizdoje. Apstulbo ir Stasio artimieji. Užauginęs tris vaikus, beveik 40 metų tvarkingai gyvenantis su mylima žmona Stasys, o tiksliau – situacija, į kurią jis papuolė – privertė juo suabejoti artimiausius žmones.

Nejaugi prieš penkiolika metų jis buvo pasukęs į kairę? Nepatikėjęs ponios Tatjanos argumentais, teismas įpareigojo Stasį atlikti kraujo DNR ekspertizę. Tai pats tiksliausias, objektyviausias ir neginčijamas būdas nustatyti tėvystę. Atsakymas buvo neigiamas ir tiek Stasys, tiek jo artimieji, rodos, galėjo lengviau atsikvėpti.

Deja, nemalonumai nepasibaigė. Ponia Tatjana net ir po ekspertizės iškėlė dar vieną sąmokslo teoriją, o Stasys išgirdo dar vieną kaltinimą – esą jis tapo klastotoju. Sakytum, pasivaideno moteriškei, ar šiaip koks varžtelis atsipalaidavo. O ne, viskas kur kas pragmatiškiau. Teisininkai mūsų laidai paaiškino, kad jeigu vieniša mama kreipiasi į teismą dėl tėvystės pripažinimo, ji taip pat turi teisę kreiptis dėl socialinės išmokos bylos nagrinėjimo metu.

Ir net tuo atveju, jeigu ji bylą pralaimės, išmokos grąžinti nereikės. O bylos Lietuvoje nagrinėjamos ilgai... Tikrai pikantiška istorija apie tai, kaip oficialiai apvogti valstybę, tai yra, mus su jumis.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką