Dabar populiaru
Publikuota: 2015 rugsėjo 16d. 16:30

„24 valandų“ žurnalistei kaktą praskėlusiam ukmergiškiui teismas skyrė 24 val. viešųjų darbų

Donata Baltrušaitytė-Laisva
Stop kadras / Donata Baltrušaitytė-Laisva

Ukmergės rajono teismas už tai, kad filmavimo metu užpuolė ir sužalojo LNK laidos „24 valandos“ redaktorę Donatą Baltrušaitytę-Laisvą, ukmergiškiui Raimondui Urbonavičiui skyrė baudą – nemokamai atidirbti 24 valandas viešųjų darbų.

„Sveikinu teismo sprendimą, nors jis gal ir per švelnus. Nežinau, ar nuolat girtaujančiam žmogui tai bus pamoka, bet bus pamoka kitiems, kurie kelia ranką prieš žurnalistus. Šiuo atveju tikiuosi, kad bent visuomenė turės naudos iš jo darbo“, – teismo sprendimą komentavo Donata Baltrušaitytė.

Į pirmuosius laidos filmavimus išsiruošusi laidos redaktorė Donata grįžo sužalota, girtas laidos pašnekovas žurnalistei praskėlė kaktą. 

Laidą „24 valandos“ išsikvietė Veronika, kuri maldavo padėti jos seseriai Valerijai, gyvenančiai Ukmergės rajone. Veronikos sesuo Valerija jau dešimt metų kenčia ir smurtą, ir užgauliojimus savo sūnaus, kuris nuolat išgėrinėja...

Stop kadras/Donata Baltrušaitytė-Laisva incidento vietoje
Stop kadras/Donata Baltrušaitytė-Laisva incidento vietoje

Pakalbinusi Veroniką, laidos kūrybinė nuvyko pas Valeriją ir jos sūnų Raimondą. Atvykę į namus, jį jau rado girtą. Jis užsipuolė atvykusią laidos „24 valandos“ komandą.

„Kai prasidėjo konfliktas buvome namo viduje, labai išsigandau, nes ten pilna peilių, tad skubiai išėjome į kiemą. Tačiau nuo to ramiau nepasidarė. Rankoje gniaužtą žiebtuvėlį jis sviedė ir pataikė man į kaktą. Pajutau, kad bėga kraujas“, – įvykį prisiminė Donata.  

Stop kadras/Donata Baltrušaitytė-Laisva
Stop kadras/Donata Baltrušaitytė-Laisva

Žurnalistė nieko nelaukdama iškvietė policiją ir parašė pareiškimą dėl sužalojimo. Vyras buvo sulaikytas, jam nustatytas 3,2 promilių girtumas. R.Urbonavičius jau yra baustas policijos ne kartą. 

Temos: 1 LNK

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką