Dabar populiaru
Publikuota: 2013 gruodžio 26d. 15:00

30-metį švenčianti Ingrida Kazlauskaitė: „Jaučiu, kad kitąmet mano gyvenimas versis aukštyn kojomis“

Ingrida Kazlauskaitė
Redos Valantinaitės nuotr. / Ingrida Kazlauskaitė

Dainininkė Ingrida Kazlauskaitė šventiniu laikotarpiu išgyvena dvigubą džiaugsmą, mat gruodžio 26-oji ne tik antroji Kalėdų diena, bet ir jos gimtadienis. Šiemet jis – ypatingas, mat mergina švenčia trisdešimties metų jubiliejų.

„Gimtadienį sutiksiu pačių artimiausių ir brangiausių žmonių būryje 27-ą dieną, kai jau būsime grįžę visi iš savo šeimų ir galėsime švęsti mano šventę. Jeigu ne mano mylimi draugai, turbūt ignoruočiau šventimą, bet visi taip iš anksto pradėjo apie tai kalbėti, kad ir mane uždegė. Supratau, kad šiais metais jubiliejų tiesiog privalau trankiai atšvęsti!“ – portalui Žmonės.lt sakė Ingrida.

Paklausta, ar negąsdina apvalus metų skaičius, mergina tikino, kad jaučiasi jauna ir laiminga, o ir aplinkiniai, anot jos, visada galvoja, kad ji yra gerokai jaunesnė, negu yra iš tikrųjų.

Ingrida Kazlauskaitė
Ingrida Kazlauskaitė

„Kai pagalvoji, tai skamba tikrai stipriai – įžengiau į ketvirtą dešimtį! Bet  kai klausia, kiek man metų, ir pasakau, jog jubiliejus, tai dažniausiai atsakas būna toks – oi, tai dar tik dvidešimt penkeri, ane? Žodžiu, niekas man neduoda tiek metų, todėl ir aš pati nusiraminau, nes širdyje irgi nesijaučia, kad jau tiek būtų. Dabar aš netgi visai išdidžiai galiu pasakyti, kad man jau – trisdešimt!“ – sakė gerai nusiteikusi I.Kazlauskaitė.

„Kai kurie nustemba, kai kurie suglumsta, o man pačiai visai smagu. Tas skaičius ir lieka tik skaičiumi gyvenime. Fiziologiškai to tikrai nejaučiu. Moteris – kaip gėlė, kurios žiedas pilnai išsiskleidžia nuo trisdešimties. Jaučiuosi visiškai subrendusi, žinau, ko trokštu, kaip noriu atrodyti“ , – pridūrė ji.

Paklausta, ką tikisi gauti dovanų, Ingrida tik nusišypso ir konkrečių norų vardinti nepuola. Anot jos, dovanos – malonu, bet kur kas labiau džiugina žmonės, dovanodami savo laiką ir buvimą kartu.

„Draugai puikiai žino, kas man patinka, kas gali nustebinti. Bet kokiu atveju didžiausias džiaugsmas – jų buvimas šalia.  Šypsenos, meilė ir buvimas kartu – pati didžiausia gimtadienio dovana. Esu labai laiminga, supratau, kad turiu visą būrį puikių draugų“, – dėkingumo artimiesiems ir bičiuliams neslėpė Ingrida.

Mergina teigė, kad sulaukusi trisdešimties ji nori ir toliau dainuoti, o puikia dovana pačiai sau taptų jos dainų albumo išleidimas: „Mano tikslas – išleisti savo dainų albumą. Kadangi pasirinkau ne skandalų kelią, todėl visa tai vyksta lėčiau, bet kur kas kokybiškiau. Norėčiau sau palinkėti, kad mano pastangos ir muzika būtų pastebėta ir įvertinta žmonių.“

Manęs, kaip moters, viena mintis neapleidžia – kad dar neturiu vaikučių.

Be muzikos, mergina prisipažino turinti ir kur kas asmeniškesnį ir moteriškesnį norą, kurio, deja, supakuoto į gimtadienio šventę niekas neatneš. Tačiau tai, anot merginos, įtraukta į artimiausius planus: „Per savo gyvenimo metus nuveikiau tikrai nemažai. Tik manęs, kaip moters, viena mintis neapleidžia – kad dar neturiu vaikučių. Šitas klausimas mano gyvenime dar neišspręstas, bet po jubiliejaus, manau, reikės imtis šito tikslo“, – šypsodamasi sakė Ingrida.

„Jaučiu, kad kitąmet mano asmeninis gyvenimas versis aukštyn kojomis. Kiekviena savo kūno ląstele tai jaučiu“, – intrigavo I.Kazlauskaitė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Video

05:55
34:08
10:00

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką