Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

33-ąjį gimtadienį plaukų stilistas Valerijus Gigevičius švęs dviejuose miestuose ir tris dienas

Valerijus Gigevičius
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr. / Valerijus Gigevičius
Šaltinis: 15min
0
A A

Jei švęsti, tai iš peties – tokiu šūkiu, matyt, vadovaujasi vienas talentingiausių ir kūrybingiausių Lietuvos plaukų stilistų, kirpyklos „Uff“ savininkas Valerijus Gigevičius. Sekmadienį Kristaus amžiaus sulauksiantis Valerijus gimtadienį švęsti pradėjo dviem dienomis anksčiau – penktadienį. O ir pati šventė, patikėkite, ne iš paprastųjų.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

„Sulaukiau Kristaus amžiaus, todėl bus labai smagi šventė. Be to, tuoj bus pasaulio pabaiga, todėl reikia normaliai atšvęsti“, – juokėsi su portalu Žmonės.lt kalbėdamas stilistas. Ką reiškia „normaliai atšvęsti“, paklausite jūs? O gi, pasirodo, Valerijus išradingai kuria šukuosenas, bet dar išradingiau kurpia savo gimtadieninius planus.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Ugnė Skonsmanaitė
Ugnė Skonsmanaitė

„Sukviečiau artimiausius draugus, su jais vakare susitiksime Katedros aikštėje, sukalbėsime maldą ir vyksime prie Kauno Soboro, o ten jau švęsime mano gimtadienį. Bus šventinė vakarienė, stalas ir panašūs dalykėliai. Vėliau keliausime į vieną Kauno klubų ir ten pasilinksminsime iki paryčių. Tuomet ir vėl vyksime į Vilniuje esantį klubą. Iš jo – pas mane į namus“, – planu-chuliganu dalinosi nuolatos vietoje nenustygstantis Valerijus.

Šioje gimtadieninėje avantiūroje, tikino Valerijus, dalyvauti turėtų apie pusė šimto jo draugų. „Žmonių turėjo būti apie 40-45, tačiau tas skaičius labai svyruoja... Štai vieni draugai pranešė, kad užstrigo Maskvoje, kiti susirgo, o kažkas dar ir koją išsinarino, todėl tas skaičius taip svyruoja“, – nerimui prabėgus veidu pasakojo stilistas.

Įspūdingą šventę sau ir draugams ruošiantis  stilistas atviravo, kad gimtadienius jis be galo mėgsta, todėl beveik niekuomet jų nepraleidžiantis. O net jei ir sumąsto nešvęsti, gimtadienis būna tik dar smagesnis, keistesnis ir, kas be ko, ekstremalesnis.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Gabrielė Martirosianaitė
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Gabrielė Martirosianaitė

„Aš labai mėgstu švęsti savo gimtadienius ir per juos prisigalvoti visokiausių smagių dalykų. Kaip ir šiais metais, aš visai neplanavau jo švęsti ir maniau sau:  „Nieko nedarysiu“. Bet kaip visada, kuomet nusprendžiu nieko nedaryti nutinka atvirkščiai, – juokėsi genialusis stilistas. – Man patinka gimtadienius švęsti šiek tiek ekstremaliau. Vienais metais, pavyzdžiui, švenčiau gimtadienį Alytuje, ten mes vykome su tarpmiestiniu autobusu. Visiems buvo atrakcija ir įdomu, nes labai retai kas nors su viešuoju transportu važiuoja į kitą miestą miestų. Mieste nuėjome į klubą „VIP“, ten grojo „Nesakyk mamai“ didžėjai ir buvo toks geras bardakas, kad visi iki soties prisilinksminom“.

Valerijus išdavė ir dar vieną, kiek netikėta ir neabejotinai pikantišką gimtadienio smulkmenėlę – visai šiai nakčiai  yra nusamdyta apsauga. „Taip, apsauga su mumis bus visos kelionės metu. Jie vyks į Kauną ir sergės mus Vilniuje. Tai yra pirmas kartas, kuomet samdau apsaugą, bet tai nusprendžiau padaryti dėl visų šventos ramybės ir savo svečių“, – patvirtino Valerijus.

Tiesa, prieš pat savo kelionę Valerijus iš peties plušėjo kurdamas šukuosenas Roberto Kalinkino kalėdinėje fotosesijoje. Po jos stilistas čiupo už parankių Gabrielę Martirosianaitę ir Ugnę Skonsmanaitę bei visi išdūmė ruoštis vakare lukiančiai šventei

Luko Balandžio nuotr./Gabrielė Martirosionaitė ir Valerijus Gigevičius
Luko Balandžio nuotr./Gabrielė Martirosionaitė ir Valerijus Gigevičius

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką