Dabar populiaru
Publikuota: 2012 lapkričio 15d. 16:25

33-iąjį gimtadienį švenčiantis Leonardas Pobedonoscevas: „Jei tu nesureikšmini šios šventės, tai kas nors sureikšmins už tave“

Leonardas Pobedonoscevas
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Leonardas Pobedonoscevas

„Šiandien buvau pas babušką ir aplankiau tėtį, nes tai – artimiausi man žmonės. Nepasididžiavau ir nuvažiavau pasidžiaugti ir padėkoti jiems, kad esu šiame pasaulyje“, – pasakojo 33-iąjį gimtadienį švenčiantis Leonardas Pobedonoscevas. Žinomas aktorius bei televizijos laidų vedėjas patvirtino, kad šios dienos jis pats nesureikšmina, tačiau netrunka atsirasti draugų, suteikiančių šiai dienai labai daug prasmės.

L.Pobedonoscevas portalui Žmonės.lt papasakojo, kad įprastai savo gimtadienio jis nešvenčiąs. Na, nebent tai būtų jubiliejus.

Man dar tik 33-eji ir jaučiuosi labai gerai, o mano šių metų moto: „Kaip viskas įdomu.“

„Savo gimtadienio nesureikšminu. Iš tiesų, tokius gimtadienius, kuriuose susirenka visi draugai, darau simboliškai – kartą per penkis ar dešimt metų. Pavyzdžiui, aštuonioliktąjį, 25-ąjį ar 30-ąjį. Galbūt artėjantį 35-ąjį gimtadienį ir surengsiu savo draugams. Kita vertus, man gimtadienis visuomet kelia šiokią tokią įtampą. Esu iš tų žmonių, kurie mėgsta visus apšokinėti, išgyventi už kiekvieną atėjusį svečią, ar jiems patogu ir nenuobodu, ir panašiai. Tai aš tradiciškai tą dieną tiesiog kolekcionuoju draugų trumpąsias žinutes ar skambučius ir man tai yra didžiausia dovana“, – besijuokdamas, tačiau neabejotinai rimtai kalbėjo Leonardas.

Aktorius pastebėjo, kad nėra iš tų žmonių, kurie dėl kapsinčių į gyvenimo sąskaitą metų rautųsi nuo galvos plaukus ar kitaip perdėtai išgyventų. Anot Leonardo, jie dar nėra to amžiaus, kad reiktų galvoti apie senatvę.

„Man dar tik 33-eji ir jaučiuosi labai gerai. Šiuo metu, manau, man yra labai reikšmingas amžiaus lūžis – labai pozityvus ir įdomus. Mano šių metų moto: „Kaip viskas įdomu.“ Tarsi naujas gyvenimas prasidėjo ir skundžiuosi ne dėl didėjančio amžiaus, bet dėl to, kad viskam trūksta laiko. Daugiau nei skųstis, nei pykti neturiu dėl ko“, – sakė aktorius.

Viskas prasidėjo kaip amerikietiškuose filmuose: įeini į tamsų kambarį, staiga įsižiebia šviesa ir išlenda tuntas tave pasveikinti norinčių žmonių. Labai geras jausmas.

Portalui Žmonės.lt pasiteiravus, kaip dažnai jis savo gimtadienį sutinka scenoje, aktorius patikino, kad kaip tik šiuo metu jis vykstąs į Kauną, kuriame vaidins pagal Maksimo Gorkio pjesę pastatytame spektaklyje „Motina“ (už vaidmenį šiame spektaklyje L.Pobedonoscevas ir Eglė Gabrėnaitė buvo nominuoti „Auksiniams scenos kryžiams“ – aut. past.). Be to, Leonardas patikino, kad vaidinti gimtadienio metu – jausmas ypatingas.

„Gimtadienis yra tokia diena – jei tu jos nesureikšmini, tai kas nors ją sureikšmina už tave. Todėl visai kitokios būsenos tokią dieną eini į sceną. Man asmeniškai per savo gimtadienį būti scenoje – šventė. Žinau, kad viskas bus gerai, tačiau koks aš būsiu... net pačiam įdomu“, – mąsliai mintis dėstė aktorius.

O prakalbus apie kiek žemiškesnius dalykus, Leonardas tvirtino, kad nėra geresnės dovanos už... siurprizą. „Man asmeniškai didžiausia dovana – netikėtas siurprizas. Tai štai prieš kelerius metus, mano šokių partnerė Viktorija Kunauskaitė sukvietė bendrakursius, šokėjus ir draugus. Visi mes puikiai leidome laiką – tiek namuose, tiek ir mieste. Viskas prasidėjo kaip amerikietiškuose filmuose: įeini į tamsų kambarį, staiga įsižiebia šviesa ir išlenda tuntas tave pasveikinti norinčių žmonių. Labai geras jausmas“, – prisiminimais dalijosi pašnekovas.

Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Leonardas Pobedonoscevas su žmona Ieva
Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Leonardas Pobedonoscevas su žmona Ieva

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką