Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2015 spalio 25d. 09:33

35-ąjį gimtadienį švenčianti Valda Bičkutė: „Kas bus toliau, jeigu jau dabar – taip gerai?“

Valda Bičkutė
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr. / Valda Bičkutė
Spalio 25-ąją gražų jubiliejų švenčia aktorė Valda Bičkutė – šiandien jai sukanka 35-eri. Valda šypsosi: šiuo metu ji jaučiasi laiminga, rami, o tai, kad gimtadienio dieną teks dirbti, ją tik džiugina – vadinasi, diena išties bus prasminga.

„Labai patinka, jeigu taip sutampa, kad per gimtadienį reikia vaidinti – šįkart taip ir yra: per patį vidurdienį numatytas spektaklis „Trys seserys“, todėl po jo esu pakvietusi kolegas ir bičiulius tiesiog teatro kavinėje suvalgyti torto. Labai noriu, kad šis gimtadienis būtų atšvęstas be jokio alkoholio – pastaruoju metu man savo gyvenime norisi visokeriopos „švaros“, – Žmonės.lt sakė V.Bičkutė.

Aktorė pasakojo, kad gimtadienis jai – graži šventė ir nors grandiozinių švenčių ji neorganizuojanti, kasmet jį pamininti. „Turbūt nėra buvusio tokio gimtadienio, kad visiškai nepaminėčiau, tačiau jų būta išties įvairių – ir labai tylių bei paprastų. Šiemet kaip tik buvau nusiteikusi ramesniam variantui, tačiau susivokiau, kad mažas jubiliejus ir draugai tikrai neleistų visiškai nepaminėti. Iš tiesų – ir gerai, juk tai papildoma proga susitikti ir pabūti kartu“, – šypteli.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Valda Bičkutė
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Valda Bičkutė

35-eri metai – daug, mažai, džiugina, liūdina?  „Pati jaunystė! Savijauta vis geryn ir geryn, todėl kartais net susimąstau – kas čia bus toliau, jeigu jau dabar taip gerai?“ – juokėsi V.Bičkutė.

Palaikyti vidinę švarą

Pasikalbėjus su V.Bičkute susidaro įspūdis, kad ji – išties laimingas ir harmonijoje gyvenantis žmogus. Televizijoje ir teatre vaidinanti aktorė nestinga vaidmenų ir teigia, kad kiekvienas iš jų – džiuginantis.

„Visi mano vaidmenys man sukelia gerus jausmus – ko ėmiausi, ten jaučiau esanti savo vietoje. Mėgaujuosi ir tikrai džiaugiuosi visais vaidmenimis – su kiekvienu iš jų gaunu kažką vertingo, išmokstu naujų dalykų, iš savęs tarsi ištraukiu naujų, dar ir man pačiai neatrastų savybių. Tiesa, visada svajoju apie kiną – labai laukiu visokių pasiūlymų, susijusių su kinu, nes tai man labai įdomu“, – prasitaria.

LNK nuotr./Valda Bičkutė seriale „Juodos katės“
LNK nuotr./Valda Bičkutė seriale „Juodos katės“

Neseniai žurnalui „Žmonės“ aktorė atviravo, kad pagaliau jaučiasi pribrendusi šeimai ir net vaikams, ko anksčiau visiškai nejutusi – tam tereikia tinkamo žmogaus.

Kartais net susimąstau – kas čia bus toliau, jeigu jau dabar taip gerai?

„Man toks jausmas, kad šioje srityje pagrindinis režisierius yra Dievas ir kaip jau jis surežisuos, taip ir bus. Šią temą patikiu jo valiai – ten, iš aukščiau, jis tikrai geriau viską mato. Manyje meilės daug, todėl jos užteks viskam – ir šeimai, ir karjerai“, – paslaptinga išliko pašnekovė.

Mažojo jubiliejaus proga V.Bičkutė sau palinkėtų išlaikyti tokią pačią vidinę ramybę, kurią sakosi tik visai neseniai ir atradusi.

„Šiandien galiu drąsiai teigti, kad viskas, ko reikia laimei, esi tu pats. Mano mėgstamiausia frazė, kurią visada nešiojuosi širdyje, yra motinos Teresės pasakyti žodžiai: „Atminkite, niekada niekas tarp jūsų ir aplinkinių, visada viskas tik tarp jūsų ir Dievo“ – šį suvokimą, būdama 35-erių, jau turiu pačios įgytą iš patirties. Esu aš ir Dievas, o visa kita plaukia gyvenimo upe – ir jeigu gyveni šiame teisingame kontakte su Dievu, gyvenimas teikia didžiulę palaimą, tampa stebuklu. Labai svarbu palaikyti šią vidinę švarą – sau to ir palinkėčiau“, – teigė V.Bičkutė.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

OfiSPA – vieta dirbti ir nepavargti

Video

04:43
07:19
26:48

15min metų knygų rinkimai

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką