Dabar populiaru
Publikuota: 2018 rugsėjo 15d. 08:56

„69 danguje“ narė I.Martinkėnaitė mini jubiliejų: „Dabar mano brandos laikas, tai teikia malonumą“

Ingrida Martinkėnaitė su vyru Mindaugu
15min nuotr. / Ingrida Martinkėnaitė su vyru Mindaugu

Grupės „69 danguje“ narė Ingrida Martinkėnaitė mini gražią sukaktį, rugsėjo 15-ąją jai suėjo 40 metų. Ir nors bėgančių dienų atlikėja nelinkusi skaičiuoti, ji pripažįsta – šiuo metu išgyvena vieną nuostabiausių savo gyvenimo laikotarpių. Dabar, kaip pati tikina, jos „brandos laikas, ir jis jai teikia didelį malonumą“.

„Nemėgstu kalbėti apie skaičius. Žinau, kiti sako, kad gyvenimas tik prasideda... Bet aš taip nemanau. Man atvirkščiai – jis prasidėjo jau seniai. Sukaupiau daug gražių patirčių ir prisiminimų, o dabar jaučiuosi rami, jaučiu harmoniją, ir galiu drąsiai pasakyti, kad gyvenu puikiai“, – 15min šypsodamasi kalbėjo Ingrida.

Gimtadienio rytą šeštadienį ji pradėjo nuo jaukių pusryčių Vilniaus senamiestyje kartu su vyru, advokatu Mindaugu Urbonu. O vėliau nuvogė ir valandėlę tik sau – pasilepino grožio procedūromis masažo salone.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Ingrida Martinkėnaitė ir Mindaugas Urbonas
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Ingrida Martinkėnaitė ir Mindaugas Urbonas

„Šiemet nenorėjau jokių vakarėlių. Norėjau kokybiško laiko su brangiais žmonėmis, norėjau paminėti ramiai. Tiesiog jaučiau, kad taip noriu, taip ir susiplanavau“, – pasakojo Ingrida.

Pietūs su šeimos nariais ir artimais draugais, o vėliau, vakare, koncertas su grupės merginomis Tauragėje – toks gimimo dienos planas atlikėjai atrodė priimtiniausias. Be grandiozinės šventės, be fejerverkų ir pompastikos.

Vienas įdomesnių etapų – kai prieš keletą metų Ingrida dalį laiko metuose praleisdavo saulėtoje Tenerifėje. Tuomet dar svarstė, gal kelti sparnus čia ilgesniam laikui. Bet, atradusi meilę ir ramybę Lietuvoje, ji sako – dabar jai gera čia, Lietuvoje, juolab kad dukra lanko mokyklą, o ji džiaugiasi tinklaraščio su „Su Ingrida“ sėkme.

„Nebenoriu palikti to, ką turiu čia. Taip, buvo gera, bet neprisirišau prie to krašto, pasilepinau šiluma, pasisėmiau energijos, o dabar ja noriu dalintis čia, Lietuvoje, su brangiausiais žmonėmis šalia“, – kalbėjo ji.

„Fotogenijų“ nuotr./Ingrida Martinkėnaitė
„Fotogenijų“ nuotr./Ingrida Martinkėnaitė

„Ši diena rami ir darbinga. Tačiau kodėl ne? Daug asmeninių progų sutapo su darbu scenoje, šis gimtadienis – ne išimtis“, – kalbėjo ji.

Tačiau jau sekmadienį Ingrida su vyru ir dukra Marija kelia sparnus į Italiją, šeima ketina aplankyti įspūdingo grožio vietoves aplink Komo ežerą.

„Nuvykti čia buvo sena mano svajonė, ilgą laiką spirgėjau, kaip noriu gimtadienio proga pabėgti būtent į Italiją, prie Komo ežero. Todėl likus paskutinėms dienoms iki šio savaitgalio galutinai apsisprendžiau – vyksime čia trise, su šeima“, – pasakojo Ingrida.

Ji įsitikinusi – svarbiausia klausyti širdies ir jei ko nors nori – neatidėlioti, o taip ir elgtis. Todėl šiandien atsigręždama į praėjusius metus Ingrida gali pasidžiaugti – būtent šio principo ji visą laiką stengėsi laikytis, todėl ir visi metai buvo pilni malonių akimirkų.

„Tai buvo augimo metai. Ir nors pastarieji, kaip ir visi ankstesni, turėjo būti kiek ramesni, viskas galiausiai išsirutuliojo taip, kad jie buvo labai aktyvūs – daug kelionių, daug koncertų, daug sportinės veiklos. O ji pradėjo duoti rezultatų – esu labai patenkinta“, – kalbėjo pašnekovė.

Gyčio Vidžiūno nuotr./Ingrida Martinkėnaitė
Gyčio Vidžiūno nuotr./Ingrida Martinkėnaitė

Ingrida sako jau kurį laiką besijaučianti atradusi savo laimę. O jos daugiausia teikia mylima šeima – dukra ir vyras, taip pat mėgstama veikla. Rodos, ko daugiau norėti?

„Nebenoriu blaškyti. Esu laiminga, džiaugiuosi tuo, kas esu, kur esu, kuo užsiimu ir tai man suteikia ramybę. Šiaip pagalvoju, kai buvo 18 metų, planus dėliojau kardinaliai kitaip, bet juk yra patarlė, kad gali daug planuoti, bet gyvenimas viską sustato savaip. Džiaugiuosi, kad su tuo gyvenimu man neteko kovoti, viskas vyko savu laiku. Nė vienos savo gyvenimo akimirkos niekam neatiduočiau, į nieką jų neiškeisčiau“, – svarstė I.Martinkėnaitė.

VIDEO: 69 Danguje - Lik dabar ir čia (Official)

Ingrida neslepia su vyru pakalbanti ir apie šeimos pagausėjimą: „Vaikai ateina tuo metu, kai turi ateiti. Jei Dievas duos, vadinasi, viskas savu laiku.“

O pati sau gimtadienio proga ji linki nepristigti noro siekti užsibrėžtų tikslų, jėgų veikti. „Svarbiausia, kad nepristigtų motyvacijos ir noro daryti tai, kas man įdomu. O jau tada rezultatai ateina patys. Viliuosi, kad sportinėje veikloje pradėti darbai eisis sėkmingai, gyvuos „Su Ingrida“, juolab kad čia turiu didelių planų, kad netrūks koncertų. Vasarą buvo toks pasikrovimo laikas, o dabar – metas veikti“, – sako jubiliatė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

09:00
07:59

Esports namai

URBAN˙/

Metas ruošti automobilį

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką