Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2020 gegužės 28d. 10:02

A.Jagelavičiūtė dar kartą atsiduos į plastikos chirurgų rankas: bus atlikta viena populiariausių operacijų

Agnė Jagelavičiūtė
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr. / Agnė Jagelavičiūtė

Karantino metu buvo surengtas kūrybinis konkursas, skirtas vidinio grožio puoselėjimui ir pozityvumui. Moterys buvo raginamos išreikšti raštu savo mintis tema „Kosminė ji“. Konkurso komisijos nariais tapo ir save naujame amplua išbandė mokslų daktaras, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas Vygintas Kaikaris, redaktorė, stilistė Agnė Jagelavičiūtė ir viešųjų ryšių specialistas, redaktorius Saugirdas Vaitulionis. Jie taip pat papasakojo, ką mano apie plastines chirurgijos operacijas.

Konkurso dalyvės turėjo sukurti fantastinį trumposios prozos kūrinį ir atsiųsti jį el. paštu. Iš viso konkurse dalyvavo beveik 100 dalyvių. Tris geriausius kūrinius konkurso rengėjai apdovanojo 300, 200 ir 100 eurų premijomis. Dar penkiems laimingiesiems atiteko 100 eurų vertės dovanų čekiai, kuriuos bus galima išleisti procedūroms.

Visi „Fi Clinica“ konkurso dalyvių kūriniai atsidurs knygoje kuri, kaip tikisi leidėjai, įkvėps moteris išdrįsti gyventi savo svajonių gyvenimą, ieškoti vidinės stiprybės ne tik augant ir tobulėjant dvasiškai, bet ir siekiant pašalinti visus išorinius kompleksus bei tobulinti savo grožį.

Pirmąją vietą užėmė Jelena Simonova ir jos kūrinys „Kosminė ji“. Antroji vieta atiteko Viktorui Denisenko ir jo kūriniui „Kontrabanda“. Trečioje vietoje – Inga Grigaliūnienė ir jos kūrinys „Žvaigždės svajonė“.

Visuomenėje puikiai pažįstami savo srities profesionalai, trumpam tapę konkurso komisijos nariais, taip pat pasidalijo mintimis apie tai, kas jiems yra „kosminės moterys“.

V.Kaikaris: „Kiekvienas mes nešiojamės „kosmosą“ savyje“

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos specialistas V.Kaikaris pasakoja, kad nuo pat vaikystės svajojo būti mediku ir labai mėgo skaityti fantastikos knygas bei žiūrėti šio žanro filmus. Būtent fantastikos žanras formavo jo asmenybę, lavino vaizduotę ir plėtė pasaulio suvokimo ribas. Todėl šio projekto idėja jam labai artima ir priimtina.

Asmeninio albumo nuotr./Vygintas Kaikaris
Asmeninio albumo nuotr./Vygintas Kaikaris

„Skaitant kūrinius, negalėjau nustoti žavėtis, kiek daug yra skirtingų kosmosų, pasaulių, planetų, žvaigždžių. Kiekvienas rašytojas mums padovanojo unikalią progą pamatyti tokius vaizdus, kurių negalime pamatyti plika akimi. Kiekvienas mes nešiojamės „kosmosą“ savyje, bet jį reikia valdyti, žinoti kryptį, kur skrendi, su kuo skrendi. Gyvenime labai padeda vaizduotė, nes ji gali padėti rasti sprendimus net ir sunkiausioje situacijoje. O būtent unikalių sprendimų, fantastiniuose ar net kosminiuose gyvenimo scenarijuose pažėrė projekto dalyviai“, – kalbėjo V.Kaikaris.

A.Jagelavičiūtė: „Noriu patarti gyventi ne dėl kaimynų nuomonės, o dėl savęs“

„Kosminės moterys man yra kasdienybės karžygės. Tos moterys, kurios iš gyvenimo ima viską, ką jis gali duoti. Tos moterys, kurios savo gyvybės energiją skiria ne kitų gyvenimo kritikai, o savo ir savo artimųjų gerovės kūrimui“, – savo mintis išsakė A.Jagelavičiūtė.

Žinoma moteris taip pat pasisakė ir apie tai, ką jai reiškia laimė. „Laimę šiandien man reiškia mokėjimas būti čia ir dabar. Tai nepavyksta visada, bet mokausi. Kaip ir visur, stengiuosi tobulėti“, – sakė A.Jagelavičiūtė.

Garsiausia šalies stilistė prabilo ir apie tai, kad gyvenime nereikia bijoti pokyčių ir neklausyti, ką kalba kiti. „Noriu patarti gyventi ne dėl kaimynų nuomonės, o dėl savęs. Juk nė viena jūsų gyvenimo diena nebegrįš. Kada, jei ne dabar?“ – retoriškai klausė A.Jagelavičiūtė.

Plastinė chirurgija A.Jagelavičiūtei nėra naujiena. Garsenybė drąsiai kalba apie klinikoje jai atliktas plastines operacijas: pilvo plastiką ar krūtinės korekciją. A.Jagelavičiūtė taip pat išbandė hialurono ir botulino toksino injekcijas, kurias itin mėgsta viso pasaulio žvaigždės.

Jau visai netrukus A.Jagelavičiūtė vėl gulsis ant operacinio stalo – plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas Donatas Samsanavičius jai atliks vokų plastiką. Tai – viena populiariausių ir dažniausiai pasaulyje atliekamų plastinių operacijų, atliekama ne tik estetikos, bet ir sveikatos sumetimais. A.Jagelavičiūtė neslėpė nuo visuomenės to, kad kreipėsi į savo plastikos chirurgą. Moteris itin atvirai kalbėjo apie savo pasirinkimus, pooperacinį laikotarpį ir džiaugėsi dabar sau veidrodyje atrodanti puikiai. A.Jagelavičiūtė nusprendė atvirai kalbėti ir apie vokų plastikos operaciją – slėpti nėra ko.

Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Agnė Jagelavičiūtė
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Agnė Jagelavičiūtė

„Plastinė chirurgija man reiškia galimybę šiek tiek sustabdyti laiką. Man jo nesinori atsukti, bet sustabdyti akimirką – kodėl gi ne? Kai jaučiuosi komfortiškai savo kūne, aš jaučiuosi stipri“, – atvirai kalba A.Jagelavičiūtė.

S.Vaitulionis: „Nėra moters, kurios dėl kažko nebūtų galima pavadinti kosmine“

S.Vaitulionis įsitikinęs – kiekvienai moteriai yra džiaugsmas, kai ją pavadina kosmine. Ir visiškai nesvarbu, kad tokį epitetą ji gavo dėl savo grožio, talento, humoro jausmo, aistros ar dėl kosmiškai gardžiai pagamintos vakarienės.

Organizatorių nuotr./Saugirdas Vaitulionis
Organizatorių nuotr./Saugirdas Vaitulionis

„Nėra moters, kurios dėl kažko nebūtų galima pavadinti kosmine. Visos moterys yra kosminės, tik svarbu, kad jos turėtų kur tą kosmiškumą skleisti ir juo dalintis. Manau, šis į knygą sugulusių kūrinių rinkinys bus puiki priemonė atskleisti dešimčių talentingų moterų kosmiškąją pusę“, – sakė žinomas vyras.

TAIP PAT SKAITYKITE: Krūtinę didinsis ir atlikėja Vasha: „Tai buvo mano svajonė“

TAIP PAT SKAITYKITE: Nijolei Pareigytei pakeistas plyšęs krūties implantas: „Dėl nieko nesigailiu“

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Mėgaukis šiandien

Talentingi vaikai

Video

22:31
01:16
06:39

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką