Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 birželio 12d. 12:27

A.Jurskis metė sau iššūkį: per gimtadienį bėgs tiek kilometrų, kiek sukaks metų

Arnas Jurskis
Asmeninio albumo nuotr. / Arnas Jurskis
Riešutų ir džiovintų vaisių prekybos bendrovės „Arimex“ įkūrėjas ir vadovas Arnas Jurskis daugeliui pažįstamas ne tik kaip sėkmingas verslininkas, filantropas, bet ir sportui atsidavęs kovotojas, čia reikalingas savybes kasdien taikantis tiek versle, tiek asmeniniame gyvenime. Neseniai atšventęs savo 51-ąjį gimtadienį A.Jurskis sukaktį pažymėjo įveikęs 51 km distanciją ir sustoti nežada.

„Kasmet per gimtadienį bėgsiu tiek kilometrų, kiek sukanka metų. Taip iki 100, o tada jau, matyt, teks vienu kilometru mažinti atstumą kasmet“, – išsikeltais tikslais dalijosi verslininkas.

51 km A.Jurskis su draugais įveikė Neringoje: startavo Preiloje ir bėgo per 10 aukščiausių Neringos kopų – Vecekrugo, Parnidžio, Preilos, Karvaičių, Urbo kalną ir kitas. Viena atkarpa tęsėsi pajūriu. Nusibrėžtą atstumą bėgikai įveikė neskubėdami.

„Bėgome lėtai, mėgavomės nuostabiais Neringos trail takeliais, neskubėjome ir net jūroje išsimaudėme“, – įspūdžiais dalijasi verslininkas.

Pasak A.Jurskio, išgirdę tikslą kasmet kilometrų skaičių didinti žmonės nustemba, nes yra įpratę girdėti, jog metams bėgant esame pratę mažinti lūkesčius sau.

Asmeninio albumo nuotr./Arnas Jurskis
Asmeninio albumo nuotr./Arnas Jurskis

„Ar man pavyks pasiekti šį tikslą? Turbūt ne. Tai kam tada jo siekti, paklausite? Nes pasiekimas tėra akimirka. Stipresnius mus daro ne įgyvendinti tikslai, bet nuolatinis jų siekimas“, – įsitikinęs A.Jurskis, kurio pasiekimų sąraše – įveiktos aukščiausios 100 šalių viršukalnės ir 6 didieji pasaulio maratonai bei „Ironman“ triatlonas.

Verslininkas pasakoja, jog sau kelti maksimalius tikslus jam patinka tiek versle, tiek sporte, o neriboti siekių moko ir savo vaikus.

Asmeninio albumo nuotr./Arnas Jurskis bėgimas Nidoje
Asmeninio albumo nuotr./Arnas Jurskis bėgimas Nidoje

„Užsibrėždami ambicingus, neretai, atrodytų, neįmanomus tikslus ir jų siekdami, tampame stipresni, nei buvome vakar. Sėkmės receptas paprastas – sėkmė slypi už durų, kurias sunku atidaryti, nes jos yra už mūsų komforto zonos ribų.

Nuolatinis kasdieninis tobulėjimas, kryptingas tikslų siekimas, noras viską atlikti kuo geriau veda į sėkmę“, – savo sėkmės receptu dalijasi verslininkas.

A.Jurskio palinkėjimas sau gimtadienio proga taip pat simbolinis: „Visada tik pirmyn!”.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

Video

01:28
06:25:38
26:24

15min metų knygų rinkimai

Ar žinai?

Esports namai

URBAN˙/

Sveikata

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką