Dabar populiaru
Publikuota: 2018 spalio 10d. 16:21 , atnaujinta: 2018 spalio 10d. 18:32

A.Šedžius – apie darbą Šiaulių TV ir Monikos mylimąjį iš Airijos: „Jai padovanojo sužadėtuvių žiedą“

Monika Šedžiuvienė ir Andrius Šedžius
15min nuotr. / Monika Šedžiuvienė ir Andrius Šedžius

Andriaus Šedžiaus darbinėje veikloje – naujas etapas. Nuo 2001 iki 2007 metų Šiaulių apskrities televizijai vadovavęs verslininkas nuo spalio 5-osios vėl pradėjo eiti direktoriaus pareigas. Tačiau asmeniniame A.Šedžiaus gyvenime gerų naujienų mažiau – jau daugiau nei metus užsitęsusiame jo ir Monikos Šedžiuvienės skyrybų procese kol kas šviesos tunelio gale nematyti. Tiesa, Monika, anot Andriaus, jau džiaugiasi sužadėtuvių žiedu, kurį jai esą padovanojo mylimasis Dovydas.

„Jaučiau nostalgiją. Ši veikla nėra labai pelninga, bet ji man patinka tuo, kad yra įdomi“, – 15min kalbėjo A.Šedžius.

Šiuo metu jis dirba trijose įmonėse, be darbo televizijoje, jis vadovauja ir nekilnojamojo turto agentūrai „Landsale“ bei sunkiojo transporto paslaugas teikiančiai įmonei „Manukas“.

Pasak verslininko, visas šias veiklas jam pavyks suderinti. Esą kadangi visi darbai – vadovaujami, darbo pobūdis panašus, tiesiog reikia tinkamai paskirstyti savo laiką.

„Jei reikėtų vienoje įmonėje sunkvežimį vairuoti, o kitai – vadovauti, gal būtų sudėtinga, bet darbas nėra toks, kad botagu mojuočiau. Žmonės televizijoje – išsilavinę, kūrybingi, puikiai išmanantys savo darbą, todėl jiems tereikia tinkamai paskirstyti užduotis. O jei užduotis netinkamai suformulavai, jei rezultatas blogas – kaltinti gali tik save“, – 15min sakė A.Šedžius.

Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Andrius Šedžius
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Andrius Šedžius

Sakydamas šiuos žodžius, jis užsiminė ir apie laikotarpį, kai 2007 metais paliko televiziją. Nuo tada iki šiandien esą televizijos reitingai smarkiai krito, sumažėjo net tik darbuotojų, krito ir pačios įmonės pelningumas.

„Kai vadovavau televizijai nuo 2001 iki 2007 metų – viskas buvo sudėliota tvarkingai. Per tą laiką investavome milijoną litų, supirkome geriausią aparatūrą, buvau surinkęs 38 žmonių kolektyvą, gaminome 52 laidas, tarp kurių – ir daug pramoginių.

Paskui palikau televiziją, išėjau į politiką, miesto tarybą, paskui – į Seimą. Atėjo naujas direktorius, jis perpus sumažino kolektyvą, perpus sumažino rodomų laidų skaičių. Noriu pabrėžti, kad palikau televiziją pelningą. Ir nors kitas vadovas ją padarė dar pelningesnę – jis viską sumažino, todėl ko norėti, kai nėra jokių sąnaudų?

To rezultatas – po 10 metų televizija atsidūrė ant bankroto ribos. Dabar televizijoje liko 15 laidų, kurių dauguma – kultūrinio pobūdžio, o jos plačiajai auditorijai nebeįdomios. Žmonės pradėjo rašyti pareiškimus, kad išeina iš darbo, tačiau radau situacijos sprendimą, ir jie pareiškimus atsiėmė“, – pasakojo A.Šedžius.

Verslininkas tikina darbuotojams pažadėjęs „iki gruodžio 1 dienos nelikti skolingas, taip pat – kad iki 2019 metų kovo 1 dienos visų minimalus atlyginimas į rankas sieks 1000 eurų“.

„Man pagailo žmonių, dauguma dirba dar nuo to laiko, kai aš juos pakviečiau seniau. Pasakiau jiems, kad vyrais tikėti negalima, o politikais – tuo labiau, sakiau, kad čia jų pasirinkimas, kad gali daryti, ką nori. Jie man sako – dirbam“, – kalbėjo jis.

Tačiau ilgai televizijoje A.Šedžius užsibūti neketina. Ir nors jo darbo sutartis nėra terminuota, jis pats sako ilgiausiai direktoriaus pozicijoje žadantis praleisti dvejus metus. „Sutvarkysiu situaciją ir viskas, turiu ir kitų planų“, – sakė jis.

O paklaustas, kodėl nusprendė atlikti to geradario darbą, nors ir nemato čia perspektyvos, tikino – „jam tiesiog įdomus pats darbas“.

„Man tai – dar vienas etapas, dar vienas iššūkis. Iš televizijos neuždirbsiu, bet man nieko ir nereikia – galiu susirinkti daiktus, pasiimti vaikus ir važiuoti į Tenerifę gyventi. Bet man viskas gerai, į pensiją dar nesiruošiu“, – juokėsi A.Šedžius.

15min primena, kad po A.Šedžiaus išėjimo iš Šiaulių apskrities televizijos, jai vadovavo Šiaulių miesto mero pareigas vėliau ėję Justinas Sartauskas bei Vytautas Juškus. Vadovės vairą į savo rankas buvo perėmusi ir Daiva Pikturnienė.

A.Šedžius šiuo metu priklauso Lietuvos socialdemokratų darbo partijai, iki 2016 metų jis dirbo ir savivaldybės taryboje, tačiau prasidėjus skyrybų su sutuoktine Monika Šedžiuviene procesui, dėl tam tikrų teisminių ginčų buvo priverstas palikti postą. O po to, kaip pats sako, nebematė prasmės grįžti.

Jau daugiau nei metus užsitęsusiame poros skyrybų procese kol kas šviesos tunelio gale nematyti. Pasak A.Šedžiaus, M.Šedžiuvienė vilkina skyrybų procesą.

„Ji šaukia, kad aš vilkinu, tačiau situacija – tiesiog absurdiška. Pavyzdžiui, dabar jos advokatas padavė prašymą teismui užklausti Valstybės sienos apsaugos tarnybos, kiek kartų aš kirtau sieną per 2017 ir 2018 metus. Tai daro tam, kad dėl vaiko globos išsiaiškintų, kaip dažnai aš būnu Lietuvoje.

Aš į komandiruotes važiuoju dažnai, įprastai – 1–2 dienoms. Visos mano komandiruotės oficialios, už jas moka įmonė, vadinasi, viskas yra fiksuojama. Todėl vietoje to, kad paprašytų dokumentų iš darbovietės, ji eina ilgiausiu keliu, kas užtruks mažiausiai mėnesį, o gal ir du. Ir ką tai duos? Nieko“, – 15min pasakojo A.Šedžius.

Jis neslepia – visi pagrindiniai nesutarimai su M.Šedžiuviene kyla dėl vaiko gyvenamosios vietos nustatymo.

Asmeninio albumo ir 15min nuotr./Monika Šedžiuvienė ir Andrius Šedžius
Asmeninio albumo ir 15min nuotr./Monika Šedžiuvienė ir Andrius Šedžius

„Ji sako, kad aš noriu iš mamos atimti vaiką. Galiu krauju pasirašyti – nenoriu atimti vaiko. Tai skamba žiauriai ir aš to tikrai nenoriu. Tiesiog jos dabartinis draugas, kuris jai nupirko ir mašiną, ir butą Vilniuje, gyvena Airijoje. Bijau, kad laikui bėgant ji nuspręs išsikraustyti pas jį“, – svarstė A.Šedžius.

Jis tikino, kad Monika ir dabartinis jos mylimasis, bendraamžis Dovydas pažįstami jau daugelį metų, su juo Monika susipažino dar būdama paauglė, kai esą būdama 15–16 metų kartais skrisdavo į Airiją prižiūrėti pusseserės vaikų. Ten Dovydas, pasak A.Šedžiaus, išvyko dar būdamas vaikas, kadangi į Airiją išsikraustė visa jo šeima.

A.Šedžius pasakojo, kad ten jie ir susipažino. Ir jau neva tuomet Dovydui ji krito į akį, jis jau seniai bandė ją merginti ir tik vėliau, kai Šedžiai susituokė, jis žengė žingsnį atgal.

„Jis jos siekė labai ilgai, jam ji buvo gyvenimo meilė. Ir pasiekė. Kai mes su Monika išsiskyrėme, jis ją toliau spaudė ir viskas. Dabar Monika važinėja su airiška mašina, kurios vertė – 1500 eurų, jis jai nupirko butą Vilniuje. Jis grįžo čia (į Lietuvą, – red.), tačiau ką jis čia dirbs? Taip ir skraido – pabūna savaitę ir vėl atgal.

Monika dabar įsirenginėja butą, visa ant sparnų, ieško dizainerių. Tačiau jis čia negyvens, jis čia negaus tokio atlygio, kiek gauna ten dirbdamas paprastą darbą. Nežinau, kokioje srityje jis dirba, tačiau Airijoje visi verslininkai, o tik vėliau pasirodo, kad darbas labai paprastas“, – kalbėjo jis.

Jau kurį laiką M.Šedžiuvienė socialiniuose tinkluose viešina nuotraukas, kuriose matyti jos ranką puošiantis sužadėtuvių žiedas. To pro akis nepraleido ir pats A.Šedžius. Pasak jo, M.Šedžiuvienės naujas širdies draugas jai padovanojo sužadėtuvių žiedą, nors ar pasipiršo – nežinia.

„Žinau, kad jis jai padovanojo sužadėtuvių žiedą, nors gal jis jai jį padovanojo šiaip. Šalia nestovėjau ir visko nežinau“, – pasakojo pašnekovas.

View this post on Instagram

#loveiseverywhere❤️

A post shared by MonikitaMKS (@monikitamks) on

Jis sako neabejojantis, kad Dovydas ją myli, tačiau jaudinasi tik dėl vieno – kad jų santykiams išsirutuliojus, jis vis tik nuspręs nesikraustyti į Lietuvą, o kvies M.Šedžiuvienę atvykti gyventi pas jį. O tai esą gali atsiliepti judviejų vaikui – A.Šedžius bijo, kad Monika, gavusi globos teisę, jo nesugalvotų išsivežti į kitą šalį.

„Jei jai atiteks vaiko globa, ji jį išsiveš ir aš vaiko lankyti važiuosiu į Monachaną – jis gyvena šiame mieste. Jau dabar, būdamas Šiauliuose, lakstau į Vilnių. Penktadienį pasiimu vaiką, parsivežu jį į Šiaulius. Savaitgalį pabūnu ir arba sekmadienį vakare, arba pirmadienį ryte vežu atgal jį atiduoti. Man diena laiko išeina vien kelionei – 2,5 val. į vieną pusę, 2,5 val. atgal, tai 10 val. aš išleidžiu vien kelionei. Jau nekalbu apie kitas sąnaudas“, – sakė A.Šedžius.

Jis sako kelis kartus ir pats matęs Dovydą, tačiau su juo asmeniškai daug nėra bendravęs.

„Monika sako, kad jis labai geras, kad labai myli vaiką. Tai puiku, blogiau būtų, jei nemylėtų. Bet aš tik bijau, kad jei ji turės globą, tai paims ir išvažiuos, ir aš neturėsiu jokių svertų ką nors padaryti. Todėl man globa yra taip labai aktuali“, – mintimis dalijosi pašnekovas.

Nors netrukus patikina, kad pati M.Šedžiuvienė apie emigravimą kol kas nesvarsto ir tikina kraustytis į Airiją neketinanti. „Šiandien ji sako taip, bet rytoj gali būti kitaip. Šiandien ji dar populiari, įdomi ir reikalinga. Tačiau praeis dar 3–5 metai, o jie praeis labai greitai, klausimas, kiek ji bus reikalinga ir įdomi? Jaunų, gražių ir talentingų auga labai daug“, – kalbėjo A.Šedžius.

Monika Šedžiuvienė: „Gyvenime nesu turėjusi žiedo su deimantu“

Tuo tarpu Monika Šedžiuvienė kalbas apie sužadėtuvių žiedą neigia. Anot jos, tai tėra A.Šedžiaus fantazijos.

„Kokia moteris norėtų dar nepasibaigus skyrybų procesui susižadėti? Sakyčiau, kad ir sužadėtuvės nebūtų labai linksmos. O ir naujam vyrui reikėtų perlipti per save, kad visų nemalonių procesų epicentre klauptųsi ant kelio“, – 15min sakė Monika.

Moteris sako žiedą įsigijusi pati, o nuotraukos ir vaizdo įrašai tebuvo noras pasidžiaugti pirkinio kaina. „Tą žiedą nusipirkau už 35 eurus, o pats „deimantas“ jau kelis kartus man buvo iškritęs. Tai tokia ta paslaptis – mėgstu gražius žiedus, bet neturiu tiek pinigų, kad galėčiau įpirkti pati. Tiesą sakant, gyvenime išvis neturiu turėjusi žiedo su deimantu“, – pabrėžia M.Šedžiuvienė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Verslas

Lietuvio emigracija Suomijoje truko pusdienį: darbdavys mini „netipinę situaciją“

Lapkričio TOP 13: knygų antplūdis artėjant šventėms.

Aktualu

Avarijoje prie Balėnų kaimo aštuonmetį mirtinai sužalojo Mažeikių tarybos narys Sigitas Kaktys

Vardai

„Atspėk, kas dėžėje“ premjera: tokių Monikų dar nematėte – iš baimės net drebėjo rankos

Erikos istorija

Aktualu

Suprasti akimirksniu: 15min atsako į svarbiausius klausimus apie prezidento rinkimus

N-18 Aktualu

Lukiškių prižiūrėtojus fekalijomis apipylęs žudikas žagintojas pats tapo nukentėjusiuoju

Aktualu

Koks „Brexito“ likimas palankiausias Didžiosios Britanijos lietuviams?

Gazas

Kodėl žmonės XIX a. taip bijojo greičio: mitai apie iškritusias gimdas ir ištirpusius kūnus

Gyvenimas

K.Mišinienė: „Seksualinę prievartą patiria ne tik įkalinimo ar globos įstaigose esantys vyrai“

24sek

K.Pangosas: apie svarbiausią Šaro pamoką, nustebinusius katalonus ir stiprų „Žalgirį“

Aktualu

Theresa May atmeta galimybę rengti antrą referendumą dėl „Brexit“

24sek

Antanas Guoga apie „Ryto“ skandalus: „Praeities šešėliai persekioja klubą“

Aktualu

„Lion Air“ katastrofa: žuvusiojo sužadėtinė vestuvinėje fotosesijoje pozavo viena

Vardai

Iglė per gimtadienį scenoje sulaukusi 4 kilogramus sveriančio S.Prūsaičio siurprizo neteko žado

Sportas

Stebuklo nebus – Kauno „Vytis“ antrą kartą pralaimėjo Čempionų lygoje

15min eksperimentas Gazas

15min/Gazas patikrino: ką naktį mato vairuotojas, jei pėsčiasis eina su „tautine apranga“

Vardai

Internete žaibiškai pasklidusi parodija Karolinos Meschino nė kiek neįžeidė: „Nauda abipusė“

Pasaulis kišenėje

Kelionė Vokietijoje: Freizingas – bavariško jaukumo oazė

Aktualu

Po LRT tyrimo apie Registrų centrą – numatomi tyrimai Seime ir prokuratūroje

Naujienos

Vardai

Jauniausia Lietuvos repo grupė kartu su atlikėja Bjelle pristato dainą „Būk su manimi“

Maistas

Virtuvėje – rafinuotieji granatai: tiks ir marinatams, ir desertams

Verslas

Tyrimas: butų kaina per metus augo visuose didmiesčiuose

Gyvūnų klubas

Į Neries aukštupio upes pradedami leisti eršketų jaunikliai

Verslas

Darbo laiko ribojimai gali lemti didelius nuostolius, rodo tyrimas

Vardai

Gediminas Jaunius prakalbo apie vienuolyne praleistus metus ir staigią žvaigždžių ligą

Aktualu

Indonezijoje nutraukiamos po žemės drebėjimo ir cunamio vykdytos aukų paieškos

Aktualu

JAV žada nebeskirti lėšų Sirijos atstatymui, kol ten bus Irano karių

Verslas

Naftos kainos toliau traukia žemyn

Aktualu

Savanorių nebeužtenka, privalomai tarnauja 60 šauktinių

Multimedija

Šių laikų šnipinėjimas: 3 dalis – labai svarbių asmenų ryšio saugumas

24sek

Jono Valančiūno tritaškis įkvėpė „Raptors“ pergalingam spurtui

Aktualu

A.Širinskienė: atsieti gynybos ir „socialdarbiečių“ partijos finansavimo neįmanoma

Vardai

Tango guru Eduardo Gimenezas: „Santykiai, kaip ir šokis, netrunka amžinai“

Verslas

Registrų centras: per metus būstas vidutiniškai brango 5,4 proc.

Aktualu

JAV prezidentas D.Trumpas spaudžia Rijadą pasiaiškinti dėl žurnalisto dingimo

Aktualu

Šiauliuose po dukros draugų apsilankymo namuose vyras pasigedo 6 tūkst. eurų

Vardai

Tarp labdaringo pokylio svečių Monake spindėjo ir Asta Valentaitė

Šių laikų šnipinėjimas

Pasaulis kišenėje

Įspūdinga architektūra: duris atvers milžiniškas 5* požeminis viešbutis

Vardai

Ypatingos

07:22
06:20

Gera keliauti kartu

Ko reikia šiuolaikiniam pirkėjui?

Sveikata

Mamos prieš meningokoką

Būk nesustabdoma

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką