Dabar populiaru
Publikuota: 2009 rugsėjo 25d. 14:06

A.Rimiškis: „Daug praradau, bet jaučiuosi stiprus“

Andrius Rimiškis
„Scanpix“ nuotr. / Andrius Rimiškis

„Gal žiūrovams bus keista mane matyti, kalbantį šia tema, jie svarstys: o ką jis prarado, juk jį rodo per televiziją, jis važinėja nauja mašina, gyvena ten ir ten. Bet iš tiesų aš taip pat susidūriau su labai nepalankiai susiklosčiusia situacija. Per porą metų šoviau kaip torpeda į viršų, o neseniai pajutau, kaip pamažu viskas krinta“, – šį pirmadienį TV3 pokalbių laidoje „Be grimo“ prisipažins dainininkas Andrius Rimiškis.

Šiuo metu vyriškį spaudžia skolos ir teismai dėl krizės pakirsto statybų verslo.

Maža to, kaip ir visiems dainininkams, Andriui žymiai sumažėjo koncertų. Vaikinas laidoje, kurios tema „Praradau darbą ir pinigus“, pasakos, kaip iš studento, gyvenančio bendrabutyje, tapo populiariu dainininku ir pajuto, ką reiškia turėti daug pinigų.

Laisvė pirkti ką nori, galimybė netikėtomis atostogomis pradžiuginti mažąją seserį, pagaliau proga investuoti į verslą. Andrius prisipažins, kad šiuo metu visa tai yra praeitis. Kaip ir visi lietuviai, jis priverstas atidžiai skaičiuoti pinigus, planuoti išlaidas, maža to, pakelti spaudimą žmonių, kurie liko be darbo jo statybų įmonėje.

„Žmonės ateina pas mane verkdami, prašo pinigų bent vaikų sauskelnėms. Jie sureikšmina mane kaip artistą, sako: tu užsidirbi iš koncertų, tai sumokėk mums iš tų pinigų. O aš net nesu tos įmonės direktorius, tik vienas akcininkų“, – laidoje pasakos dainininkas.

Kaip krizė palietė garsų dainininką, kaip jaučiasi žmogus, penkiasdešimtmečio proga gavęs atleidimą iš darbo, iš kur optimizmo semiasi moteris, viena auginanti neįgalią dukrą ir turinti minimalias pajamas, kodėl jauna šeima jau rytoj sėstų į lėktuvą, skrendantį iš Lietuvos, kaip bristi iš ekonomikos krizės, kaip tinkamai ieškoti darbo? 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Mados infekcija

Eurovizija 2018

Sveikata

Euromaster

„Susitikime lauke“

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką