Dabar populiaru
Publikuota: 2019 gegužės 14d. 15:29

Abiejų rankų ir regėjimo netekęs Kęstutis Ancuta išgyvena skyrybas su 40 metų jaunesne žmona

Kęstutis Ancuta
LNK nuotr. / Kęstutis Ancuta

Būdamas aštuonerių po tragiško atsitikimo sprogus minai Kęstutis Ancuta neteko abiejų rankų ir regėjimo. Tačiau negalia jam niekuomet netrukdė meilėje ir santykiuose, vyras net tris kartus atšoko vestuves ir susilaukė dviejų dukrų. Prieš dvidešimt metų Kęstutis vedė trečiąją savo žmoną – net keturiasdešimtmečiu jaunesnę Lionginą. Vis dėlto du dešimtmečius trukusi judviejų laimė baigėsi.

Pora ne kartą žiniasklaidoje pasakojo apie savo meilės istoriją, apie puoselėjamą romantiką ir jų santykius vainikavusią dukrą. Tačiau dabar 82 metų Kęstutis savo namuose LNK laidos „Nuo... Iki...“ kameras ir žurnalistus priima vienas. Jo žmona Liongina prieš keletą mėnesių pareikalavo skyrybų, susikrovė daiktus ir paliko jųdviejų namus.

Kęstutis sako visus dvidešimt santuokos metų šeima rūpinęsis kiek galėjo, o iš žmonos prašė tik atgalinio rūpesčio. Liongina po vestuvių duodama interviu pasakojo, kad jai gera rūpintis neįgaliu vyru, nes tuomet jaučiasi reikalinga.

Tačiau Kęstutis tvirtina, kad pastaruoju metu jam labai pritrūko žmonos dėmesio. „Ji grįždavo iš darbo pavargusi, eidavo tiesiai į lovą. Negamindavo valgyti, nieko jai nereikėjo iš to nuovargio“, – sakė vyras.

LNK nuotr./Kęstutis Ancuta su žmona
LNK nuotr./Kęstutis Ancuta su žmona

Prisiminęs jųdviejų pažinties istoriją, Kęstutis sako, kad tuomet vos 22 metų Liongina buvo paprasta mergina iš kaimo: „Aš jai suteikiau viską – išsilavinimą, aprūpintą ir patogų gyvenimą, tačiau ji to nereikalavo, aš pats norėjau savo šeimai suteikti viską kas geriausia“.

Vyras tikina, kad visus santuokos metus stengėsi puoselėti santykius ir negailėdavo savo jaunai žmonai dėmesio ir dovanų.

Vyras tvirtina, kad ant savo žmonos nepyksta ir pagiežos nejaučia. „Esu tikras, kad ji išėjo ne dėl kito vyro, apie tai būčiau sužinojęs. Suprantu, kad ir jai su manimi buvo nelengva. Tačiau dabar labiausiai mane slegia ne skyrybų kartėlis, o vienatvė“, – laidoje „Nuo... Iki...“ pasakojo Kęstutis Ancuta, o visą interviu su juo žiūrovai išvys antradienio vakarą.

LNK nuotr./Kęstutis Ancuta
LNK nuotr./Kęstutis Ancuta

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

03:39
01:19
00:58

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką