Dabar populiaru
Publikuota: 2011 gegužės 3d. 10:41

„Abipus sienos“: Kristina Brazauskienė turi naują pakeleivį?

Kristina Brazauskienė
TV3 nuotr. / Kristina Brazauskienė

Daug sykių išduota, paniekinta ir pažeminta. Dėl svetimos, jaunesnės. Dėl tos, kuri žino harmoningo, turiningo ir turtingo gyvenimo receptą. Kristiną Brazauskienę žinia apie buvusios vyro žmonos Julijos mirtį pasiekė jai dienas leidžiant užsienyje.

„Esu šiltuose ir labai gražiuose kraštuose. Labai patenkinta ir atsigavusi“, – netvers džiaugsmu našlė, dalindamasi kelionės įspūdžiais.
 
Ponia Kristina, vos sužinojusi apie buvusios varžovės mirtį, jos dukroms telefonu nusiuntė žinutes. Užuojautą išreikšdama veikiausiai iš pareigos, nesitikėdama jokio atsako ar nuoširdaus pašnekesio su velionės namiškiais.
 
„Man visą laiką buvo gaila tik Algirdo. Jis su manimi buvo laimingas ir jau tuomet nekentėjo. Jums šito nesuprasti, o pavydėti galite“, – teigs K.Brazauskienė.
 
Netektis, apie kurią šneka. Į viešumą išplukdžiusi prisiminimus ir sukėlusi naują apkalbų laviną. Ar tiesa, kad Juliją Kristina persekiojo nuolat, dienomis ir naktimis? Ar tiesa, kad nepraėjus ir metams po Prezidento mirties žymioji našlė turi naują gerbėją ir pakeleivį?..
 
„Didžiausia paslaptis – ne Kristinos draugai, o kaip buvo finansuojama jos buvusi šeima, kaip ji susikrovė turtus. Julija veikiausiai apie tai kai ką žinojo, tačiau nebuvo linkusi viešai kalbėti“, – tvirtins gydytoja Filomena Taunytė.
 
Paslaptys, didesnės ar mažesnės... Paslaptys, kurias slapčiausiame užkaboryje veikiausiai saugome kiekvienas. Ponia Julija žinojo, ko siekia jos vyro meilužė. Žinojo ir matė savo akimis, tačiau taip ir nesusitaikė iki pat mirties nei su paliktosios, nei su pasmerktosios dalia.

Temos: 1 Pakeleivis
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką