Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Advokatas Vytautas Sirvydis: Irma Jurgelevičiūtė taip pat buvo apvogta!

Advokatas Vytautas Sirvydis
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Irmos Jurgelevičiūtės advokatas Vytautas Sirvydis
Šaltinis: 15min
0
A A

Pirmadienio vakarą TV3 laidoje „Kodėl?“ apie Irmos Jurgelevičiūtės tariamą vagystę diskutavo projekto „Šok su manimi“ dalyviai, dainininkės buvęs kolega Gintautas Brokas, jos advokatas Vytautas Sirvydis ir kiti specialistai.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Irmos partneris šokių projekte Tomas Slausgalvis tikino nieko neįtaręs ir todėl žinia apie I.Jurgelevičiūtės sulaikymą jam buvusi nemalonus šokas. Šokėjui pritarė Seimo narys Žilvinas Šilgalis.

„Mes buvome draugiškas kolektyvas ir neturėjome pagrindo vienas kito įtarinėti, kol pradėjo dingti daiktai, – pasakojo vyras. – Tai tikrai labai nemalonus įvykis, bet gyvenimas nesibaigė nei Irmai, nei projekto dalyviams.“

Pareiškimą dėl vagystės parašiusi nukentėjusi šokėja Katerina Voropaj prisiminė, kokį šoką patyrė, kai šeštadienį nebuvo įleista į moterų persirengimo kambarį, kuriame jau vyko I.Jurgelevičiūtės sulaikymo operacija.

„Nebuvome perspėti, todėl mums buvo šokas. Nori įeiti į rūbinę ir negali. Ir niekas nebuvo paaiškinta...“ – apgailestavo šokių profesionalė.

Kita šokėja Rasa Židonytė pasakojo, kad užkulisiuose dažnai būdavo pašalinių žmonių, todėl pasigedus daiktų ir pinigų niekas nepagalvojo, kad tai galėjo padaryti savas žmogus.

„Dabar man Irmos gaila. Ji paslydo ir labai stipriai. Manau, tai pakenks jos karjerai...“ – sakė šokėja.

Ž.Šilgalis pastebėjo, kad Irma išsiskyrė savo elgesiu iš kitų dalyvių.

„Irma man pasirodė išbalansuotas žmogus. Jos nuotaikos kisdavo labai ryškiai. Vieną minutę ji būdavo apimta visiškos euforijos: „Aš jus visus myliu!“, o kitą jau atrodydavo, kad tavęs nepažįsta. Bet visokių žmonių yra...“ – stengėsi nesmerkti politikas. Tuo tarpu jos partneris T.Slausgalvis dėl darbo per repeticijas Irmai jokių priekaištų neturėjo.

Šiais įtarimais stebėjosi ir buvęs I.Jurgelevičiūtės kolega G.Brokas. Vyras negalėjėjo patikėti nei savo akimis, nei širdimi, kai pamatė žiniasklaidos pranešimus.

„Mes bendravome daugybę metų, vežiodavomės dideles sumas pinigų ir ji turėjo puikiausias galimybes juos pasisavinti. Aš neturiu jokio paaiškinimo“, – mintimis dalijosi muzikantas. Paklaustas, kaip vertina buvusio Irmos sutuoktinio kalbas, esą Irma galėjo būti priklausoma nuo svaigalų, G.Brokas paragino tai vertinti kritiškai.

„Rolandu Lavinsku nebūčiau linkęs tikėti. Jis yra paliktas, piktas vaikinas, sėdintis „zonoje“. Ir ne tas žmogus, kuris labai daug Lietuvai padarė gero...“ – sakė grupės „Dinamika“ narys.

Į studiją pavėlavęs atvyko ir I.Jurgelevičiūtės advokatas V.Sirvydis. Jis pabrėžė, kad kol kas visa ši istorija jam primena tik ryšių su visuomene akciją.

„Vienas iš šio projekto dalyvių dirba Policijos departamento Komunikacijos skyriuje ir vykdo viešųjų ryšių akciją. O juk žmogui, praleidusiam 48 val. areštinėje, pirmiausiai reikia atjautos ir užuojautos, – sakė advokatas ir netrukus pareiškė, kad pati Irma yra nukentėjusioji: – O ar jūs žinojote, kad iš mano ginamosios irgi yra dingę daiktų? Ji yra dar viena nukentėjusioji!“

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką