Dabar populiaru
Publikuota: 2017 liepos 9d. 18:30

Agnė Grudytė švenčia 31-ąjį gimtadienį: „Bėgant laikui supratau, kad geriausia profesija – aktorystė“

Agnė Grudytė
Luko Balandžio / 15min nuotr. / Agnė Grudytė

Sekmadienį, liepos 9-ąją, aktorei Agnei Grudytei suėjo 31-eri. Visą save aktorystei ir šeimai skirianti Agnė gimtadienio rytą pripažįsta, kad gali save laikyti laiminga moterimi ir savo gyvenime, jeigu galėtų atsukti laiką atgal, greičiausiai nieko nekeistų.

15min A.Grudytė pasakojo, kad gimtadienio šventės neplanavo – gimimo dieną viskas plaukia sava eiga. Ir nors gimtadienių Agnė nesureikšminanti, tą dieną ji stabteli ir apmąsto prabėgusius ir ateinančius metus.

„Manyčiau, kad metai buvo turtingi visomis prasmėmis. Patirti išgyvenimai, sutikti nauji žmonės, užmegztos naujos pažintys ir nauji draugai... Tikrai geri metai. Sulig kiekvienais metais džiaugiuosi, kad viskas eina vis geryn ir geryn“, – pasakojo A.Grudytė.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Agnė Grudytė su dukra Ieva
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Agnė Grudytė su dukra Ieva

A.Grudytė stebėjosi, kad visuomet viduje jautėsi būdama 25-erių, tačiau šiemet viskas kitaip: „Prieš gimtadienį į galvą šovė mintis: anksčiau visada buvau užstrigusi ties 25-eriais metais, jaučiausi viduje esanti būtent tokio amžiaus. Šiemet yra pirmi metai, kai jaučiuosi taip, kaip yra iš tiesų – man tikrai daugiau nei 25-eri. Staiga atėjo toks vidinis suvokimas ir juo labai džiaugiuos.“

32-uosius gyvenimo metus Agnė jau suplanavo, tačiau giliau į ateitį teigė nežiūrinti – pirmiausia reikia pabaigti pradėtus darbus.

„Dabar yra toks laikotarpis, kai tie planai, kurių aš norėjau, yra vykdomi. Kai visi suplanuoti darbai pasibaigs, spės praeiti ne vienas mėnuo, tai dar turiu laiko pagalvoti apie kitus planus“, – sakė A.Grudytė.

Kadras iš filmo/Agnė Grudytė filme „Ekipažas“
Kadras iš filmo/Agnė Grudytė filme „Ekipažas“

A.Grudytė džiaugiasi per 31-erius gyvenimo metus sukaupta patirtimi ir profesine sėkme – ne vieną vaidmenį sukūrusi aktorė atpažįstama ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.

„Bėgant laikui supratau, kad pati geriausia pasaulyje profesija – aktorystė. Mes turime galimybę įkūnyti absoliučiai bet kokį žmogų, personažą. Mūsų darbas suteikia galimybę patirti įvairiausių pojūčių. Tu gali vaidinti ir ant žirgo, ir net lėktuvu skraidyti ar operuoti ką nors... Per tą pusmetį ar metus, kol vyksta personažo kūrimas, gali pagyventi kitų žmonių gyvenimus. Ir tai yra nuostabu“, – pasakojo A.Grudytė.

Paklausta, galbūt gimtadienio proga Agnė sau linki gauti išsvajotą vaidmenį, A.Grudytė teigė, kad niekuomet nenorėjo konkretaus vaidmens. Veikiau galvoja apie tai, kad kuo geriau sukurtų naują vaidmenį nei ankstesnius. Vis tik yra vaidmenų, kurie širdžiai mielesni.

„Viskas priklauso nuo to, kokį personažą reikia sukurti. Jeigu reikia kurti maniaką, tai tikrai labai sunku, nes nuolatos gyveni tuo – galvoji, kaip tas žmogus galėtų elgtis, kodėl jis taip elgiasi ir panašiai. Bet jeigu tavo vaidmuo yra įsimylėjusi moteris – tai nuo to tik geriau ir asmeninis gyvenimas tampa dar gražesnis“, – juokėsi A.Grudytė.

„Tačiau visuomet yra labai plona linija, todėl atlikus vaidmenį duris reikia užverti, nes vaidmuo ir asmeninis gyvenimas neturėtų vienas kitam painiotis ir trukdyti. Be abejo, dalis personažo pasilieka manyje, kaip ir aš nuo savęs pridedu personažui, bet tai yra tik dalis“, – pridūrė A.Grudytė.

Luko Balandžio / 15min nuotr./Agnė Grudytė ir Saulius Sėjūnas su dukra
Luko Balandžio / 15min nuotr./Agnė Grudytė ir Saulius Sėjūnas su dukra

Ar nesibaigiantys darbai, vaidmenys, personažai netrukdo asmeniniam gyvenimui? „Mano darbas neturi trukdyti laimingai šeimai. Užtenka laiko viskam – ir dukrai Ievai, ir vyrui“, – sakė A.Grudytė.

A.Grudytė gimtadienio proga sau linki optimizmo, vidinės ramybės ir polėkio. „Ir kad viskas, kas yra suplanuota, išsipildytų“, – 15min pasakojo A.Grudytė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

00:46
01:42
00:37

Esports namai

Lietuviškas verslas

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką