Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Agness Landau namuose užpulta jos sesuo: buvo iškviesta policija ir greitoji pagalba

Raulis Mammadli
Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr. / Raulis Mammadli
Šaltinis: 15min
0
A A

Moterimi siekiantis tapti ir Agness Landau prisistatantis Raulis Mammadli vėlų sekmadienio vakarą socialiniame tinkle kreipėsi į bičiulius pagalbos. Išgąsčio sukrėsta Agness pranešė, kad į jos namus bandė įsibrauti nepažįstami asmenys, jie užpuolė A.Landau seserį.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

„Dėmesio! Sirgdama gulėjau lovoje. Kažkas ėmė belsti į duris. Mano sesuo jas atidarė“, – socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje rašė A.Landau.

Jos teigimu, vaikinai čiupo jos seserį už plaukų ir ėmė temti į laiptinę.„Gerai, kad ji spėjo uždaryti duris, o aš iškviečiau policiją ir greitąją pagalbą. Policija su medikais nieko nepadarė. Ten buvo maždaug šeši žmonės. Ir jūs sakot, tai yra normalu?“, – retoriškai klausė A.Landau.

„Pagaliau darykime kažką prieš šią nelemtą šalį. Nesulaikau ašarų ir kiekvieno iš jūsų prašau pagalbos. Dabar turiu susirasti naują gyvenamąją vietą! Skubiai!“ – socialiniame tinkle rašė A.Landau.

Taikėsi į Agness, nuskriaudė seserį

Agness įsitikinusi, kad vaikinai norėjo nuskriausti ją, o ne seserį, bet taip atsitiko, kad sesuo atidarė jiems duris. „Kažkokie iškrypėliai pasibeldė į duris, pasakė, kad turi mums siuntinį. Sesė atidarė duris, o kažkas griebė ją už plaukų. Norėjau bėgti jai padėti, o tuo pačiu metu per langą, kuris yra prie namo durų, įskrido didelis akmuo. Gerai, kad tuo metu dar nelėkiau pas seserį – būtų tiesiai man į galvą pataikęs“, – Žmonės.lt pirmadienio rytą pasakojo Agness.

„Iškart kviečiau policiją, bet jie užuot važiavę iškart pas mus, pradėjo klausinėti visokių dalykų – vardo, pavardės, kas, kodėl nutiko... Sakau jiems – važiuokit greičiau! Koks skirtumas mano vardas ir pavardė? Mus galėjo užmušti per tą laiką. Kol atvažiavo policija – jie jau buvo pabėgę“, – toliau pasakojo Agness.

Sesuo stipresnė už mane, aš visą vakarą verkiau, o ne ji, aš labiau išsigandau.

Ji aštuoniolikmetei seseriai iškvietė greitąją medicinos pagalbą, nes, anot jos, „ji visa drebėjo, skaudėjo visą kūną“.

„Ją nuvežė į Lazdynų ligoninę, aš važiavau iš paskos su policija. Trečiojo policijos komisariato pareigūnai žadėjo šįryt septintą paskambinti, bet dar nesulaukiau jokio skambučio“, – sakė devintą ryto kalbinta Agness.

Ji kartu su seserimi apsistojo viešbutyje ir ketina ieškotis naujos gyvenamosios vietos, nes atgal grįžti po šio incidento į namus nebenori.

Pasiteiravus, kaip šiuo metu jaučiasi sesuo, Agness patikino, kad viskas gerai, jos abi yra kartu. Šiuo metu niekur nedirbanti Agness apgailestavo, kad ligoninėje už sesers apžiūrą reikėjo sumokėti, o medikai, anot jos „nieko nepadarė“.

„Sesuo stipresnė už mane, aš visą vakarą verkiau, o ne ji, aš labiau išsigandau. Ji man net sakė – sumušė mane, o verki tu“, – atviravo Agness.

Ji piktinosi, kad yra tokių vyrų, kurie kelia ranką prieš moterį: „Nesuprantu, ir jie vadinami vyrais? Čia tikrai nebuvo vyrai, čia buvo penki-šeši p**erai, ir jie sumušė merginą. Nesuprantu, kaip jie paskui gali į save veidrodyje žiūrėti?“

Asmeninio albumo nuotr./Raulis Mammadli
Asmeninio albumo nuotr./Raulis Mammadli

 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką