Dabar populiaru
Publikuota: 2012 vasario 28d. 10:20 , Atnaujinta: 2012 vasario 28d. 16:35

Aistė Pilvelytė ir Vladas Motieka. Skyrybos įformintos teisme

Aistė Pilvelytė
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Aistė Pilvelytė

Skirtingais keliais pasukusi žinoma pora – dainininkė Aistė Pilvelytė ir verslininkas Vladas Motieka, prisiruošė susitvarkyti santuokos nutraukimo dokumentus.

Vilniaus miesto 1-asis apylinkės teismas nagrinėja vilniečių Aistės Pilvelytės-Motiekienės ir Vlado Motiekos skyrybų civilinę bylą.

Teisėjai Jūratei Trinkūnienei pateiktuose prašymuose nurodoma, kad pora dėl santuokos nutraukimo kreipėsi bendru sutarimu.

Antradienio ankstų rytą surengtame posėdyje abiem sutuoktiniams atstovavo vienas advokatas. Teismui pranešta, kad pora skiriasi gražiuoju, abipusiu sutarimu.

Teismų praktika paprasta: kai žmonės skiriasi be pykčių, santuokos nutraukimas virsta tik paprasta formalia procedūra.

Pusmetį skyrybas slėpė

Kaip užpernai pasakojo 15min.lt, pusmetį skyrybas slėpusi A.Pilvelytė pati televizijos laidoje prabilo apie asmeniškus dalykus.

Muzikinio projekto „Žvaigždžių duetai“ dalyvė, keletą sykių nacionalinėje atrankoje į „Euroviziją“ jėgas išbandžiusi leidėjo Algirdo Pilvelio dukra viešai paaiškino norėjusi išvengti neteisingų interpretacijų. Tiesa, pati populiarioji atlikėja skyrybų priežasties neįvardijo – sakė, kad jų buvę daug. Šeima faktiškai iširo vos gimus dukrai, kuriai dabar yra jau pustrečių metų.

Lygiai prieš metus žurnale „Žmonės“ A.Pilvelytė, kuriai šiuo metu 32-eji, jau buvo pristatoma kaip „jau išgyvenusi“ skyrybas.

„Panašu, esi pasirengusi naujiems santykiams“, – žurnalas jau tada provokavo pašnekovę.

– Gal kitas klausimas, gerai?

Esi graži moteris, dainuoji, scenoje į tave tik žiūrėti ir žiūrėti, dėmesio tikriausiai netrūksta...

– Kai išsiskyriau, gavau daugybę laiškų. Nė į vieną neatsakiau...

O gal reikėjo?

– Aš neskubu pasitikti to, kuris eina priešais. Tiesiog esu tokia.

Butauto Barausko nuotr./Aistė Pilvelytė ir Vladas Motieka (2006 m.)
Butauto Barausko nuotr./Aistė Pilvelytė ir Vladas Motieka (2006 m.)

Dėl ko, anot Aistės, poros skiriasi

Kamantinėjama, ar skyrybų išgyvenimai buvo nemalonūs, Aistė kalbėjo: „Bet aš žvelgiu į ateitį! Mūsų laimė ir tai, kas mums suteikia džiaugsmo, paprastai suvynioti į problemų rezginį, į sunkių etapų taką. Privalai tai išgyventi. Sako, žvaigždės skiriasi... Bet ir daugybei paprastų žmonių taip atsitinka! Esama ir tokių, kurie kartu gyvena daugybę metų, o nieko bendra neturi.

Svarstydama, dėl ko poros skiriasi, A.Pilvelytė pasidalijo tokiomis mintimis: „Dėl kitų moterų, dėl kitų vyrų, dėl to, kad meilė, sako, praeina... Galiu drąsiai sakyti, kad lietuviai vyrai labai išlepę. Net užsieniečiai šitai yra pastebėję. Lietuviai labiau linkę problemos nepastebėti, nei ją spręsti. O merginos apie juos tik šokinėja... Kartais netgi pačios peršasi. Daugybė šeimų gyvena, bet vienas nežino, ką veikia kitas. Susitinka kartą per mėnesį, o ir tą kartą nusisuka vienas į vieną pusę, kitas – į kitą.“

Papildyta 16.35 val. Portalas 15min.lt antradienio pavakarę Vilniaus miesto 1-ajame teisme sužinojo, kad A.Pilvelytės ir V.Motiekos skyrybų byla išnagrinėta, abiejų pareiškėjų prašymai patenkinti. Kitaip tariant, teismas patvirtino poros ištuoka.

Tačiau šiandienis teisėjos J.Trinkūnienės sprendimas dar neįsiteisėjo. Šalims numatytas 30 dienų terminas persigalvoti – per mėnesį galima pateikti skundą aukštesnės instancijos teismui. Jei gražiuoju išsiskyrę asmenys šia teise nepasinaudos, teismo verdiktas įsiteisės ir informacija apie ištuoką bus perduota civilinės metrikacijos tarnybai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Šiuolaikiškos studijos

Video

11:55
26:29
01:19

Esports namai

Susikurk savo vasaros namus su IKEA

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką