Dabar populiaru
Publikuota: 2019 balandžio 23d. 13:02

Aktorė Kristina Radžiukynaitė susilaužė kojos pirštą: „Gydytojai negalėjo patikėti traumos priežastimi“

Kristina Radžiukynaitė
15min ir asmeninio albumo nuotr. / Kristina Radžiukynaitė

Neapsižiūrėjimas ir ne ten padėta koja – tiek pakako aktorei Kristinai Radžiukynaitei, kad ji susilaužytų kojos pirštą. Kiek komiška istorija baigėsi liūdnai – nuvykus į ligoninę paaiškėjo, kad trauma rimta, o pirštą reikės gipsuoti. Dėl to aktorė priversta keisti savo įtemptą dienotvarkę.

Skubėdama į filmavimus, K.Radžiukynaitė nepamatė vidury kambario gulinčio lagamino ir nykščiu smarkiai kliudė jo kampą. Skausmas buvo stiprus, kaip šmaikštaudama pasakoja Kristina, net girdėjosi trakštelėjimas. Ir nors po nelaimės atrodė, kad tai tebus sumušimas, gydytojų diagnozės buvo gerokai liūdnesnės.

„Visur lekiu galvą pametus, vėluoju, skubu, o dabar gavau pamoką, kad grįžus iš kelionės reikia iš karto išsikrauti lagaminą. Aš jį, žinoma, laikiau kokią savaitę viduryje kambario. Už to nelemto lagamino ir užkliuvau.

Kadangi pirštas mėlynavo, nuvažiavau į ligoninę, nors tikrai buvau įsitikinusi, kad nieko baisaus neišgirsiu. Bet daktarai pranešė, kad pirštas lūžo“, – juokiasi Kristina.

LNK nuotr. /Kristina Radžiukynaitė
LNK nuotr. /Kristina Radžiukynaitė

Aktorė atvirauja, kad jos traumą išvydę gydytojai negalėjo patikėti, kad pirštą ji susilaužė užkliuvusi už lagamino.

Tos pačios kojos nykštį, tik kitoje vietoje, Kristina susilaužė antrą kartą: „Sekasi man (juokiasi). Turiu tokią karmą, esu kerėpla, bet tokie dalykai nutinka kiekvieną dieną, nieko čia išskirtinio.“

Kojai paprasto įtvaro nepakako – gydytojai koją sugipsavo. Taip K.Radžiukynaitė bus priversta gyventi pusantro mėnesio.

„Tikiuosi, kad užteks mėnesio, nes laukia labai daug darbų ir nenorėčiau, kad jie nukentėtų. Bet, kita vertus, puikiai sugebu suktis su ramentais, susitvarkyti namus su sugipsuota koja. Gyvenimas man pasakė, kad truputį pristabdyčiau, nebelėkčiau kaip akis išdegusi“, – sako Kristina.

LNK nuotr./Kristina Radžiukynaitė
LNK nuotr./Kristina Radžiukynaitė

Seriale „Monikai reikia meilės“ besifilmuojanti Kristina išduoda, kad dėl patirtos traumos teko adaptuoti scenarijų – aktorės kuriama veikėja Silva taip pat patyrė traumą.

„Yra suplanuoti pasirodymai, projektai, dėl traumos teko keisti ir serialo scenarijų. Tačiau gyvenimas nenustoja, bandysiu su tapkėmis koncertuoti. Būna ir baisesnių nelaimių – svarbiausia, kad balsas nenukentėjo“, – teigia Kristina ir priduria, kad šis nelaimingas atsitikimas buvo ir gera pamoka: namuose reikia daugiau tvarkos, o gyvenime – nustoti skubėti.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

20:17
01:09
02:13

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką