Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2021 05 15, 11:40

Aktorė Skaistė Vievesė su vyru Irmantu susilaukė antro sūnaus: suteikė lietuvišką vardą

Pagausėjo populiarių lietuviškų serialų aktorės Skaistės Vievesės ir jos vyro Irmanto šeima – nuo šiol jie bus keturiese, nes pasaulį išvydo antras poros sūnus.
Skaistė ir Irmantas Vievesiai su sūnumi Vėju
Skaistė ir Irmantas Vievesiai su sūnumi Vėju / Eglės Rimšelės ir Irmanto Gintalo nuotr.

Mažylis gimė ankstų šeštadienio rytą. Šią džiugią žinią Skaistė pranešė savo instagramo paskyroje.

Čia atskleidė ir naujagimio vardą – antrą sūnų pavadino Vakariu.

Naujieną apie antrą nėštumą serialo „Monikai reikia meilės“ žvaigždė S.Vievesė pranešė gruodį. Tada moteris rašė, kad šis kartas – visai kitoks: „Ramus, netikėtas, magiškas ir lėtas!“

15min primena, kad Skaistė Anusevičiūtė su policijos pareigūnu Irmantu Vievesiu vienas kitam amžiną meilę prieiskė 2017 metais po 8-erių metų draugystės. Vėliau Skaistė pasakojo, kad tai buvo tik oficialus formalumas. Be jokios abejonės, surimtėjo požiūris vienas kito atžvilgiu bei atsirado daugiau papildomų atsakomybių.

„Mes su vyru leidžiame vienas kitam „kvėpuoti“, duodame erdvės, neribojame laisvės ir pasirinkimų, mėgstam skirtingus laisvalaikio praleidimo būdus. Tai padeda skirtinguose gyvenimo etapuose vėl ir vėl iš naujo įsimylėti vienas kitą“, – anksčiau teigė Skaistė.

2019-ųjų balandį porai gimė sūnus, kurį mylimieji pavadino Vėjumi. S.Vievesė teigė, kad sužinojus, jog laukiasi kūdikio, užplūdo visa banga permainingų jausmų, kurie lydėjo ir keitėsi nėštumo metu. Tai buvo labai džiugi akimirka, todėl nieko nelaukusi ji pranešė ir Irmantui.

15min ji pasakojo, kad nuo vaikystės svajojo būti mama, o amžius (kada tai nutiks) nebuvo svarbus: „Tokiems dalykams leidžiu vykti savaime, viskam natūraliai ateina tinkamas laikas.“

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką