Dabar populiaru
Publikuota: 2014 sausio 20d. 15:06

Algirdas Kaušpėdas prisipažino virtuvėje atliekantis visus juodus darbus

Algirdas Kaušpėdas
„Lietuvos ryto“ televizijos nuotr. / Algirdas Kaušpėdas

„Negi ir aš taip baisiai atrodau?“ – įžengęs į televizijos laidos „Viskas bus gerai“ studiją ištars maestro Algirdas Kaušpėdas. „Anties“ lyderis tikriausiai nė įsivaizduot neįsivaizdavo, kokią staigmeną jam iškrės žaviosios laidos vedėjos Edita Užaitė ir Raminta Stanaitytė.

Laukdamos maestro „Viskas bus gerai“ laidos vedėjos prisiminė, kad A.Kaušpėdas savo koncertuose pasirodo itin ryškiai išsidažęs lūpas, todėl nuo grimerės stalo nugvelbusios ryškiausių lūpdažių paletę, ėmėsi darbo.

Ką tik grandioziniuose M.A.M.A. apdovanojimuose dvi statulėles – metų roko ir alternatyvos grupės bei už nuopelnus muzikai – pelnęs atlikėjas gerokai nustebo pamatęs tokį netikėtumą ir nors pirmas įspūdis buvo šokiruojantis, jau po kelių akimirkų įsitraukęs į rimtą pokalbį drąsiai ir atvirai dėstė mintis apie zombių ekonomiką, muziką, architektūrą ir asmeninį gyvenimą.

„Lietuvos ryto“ televizijos nuotr./Algirdas Kaušpėdas
„Lietuvos ryto“ televizijos nuotr./Algirdas Kaušpėdas

Jaukių pašnekesių ir naudingų patarimų laidoje A.Kaušpėdas prisipažins namuose esantis geras pagalbininkas. „Kai mes nusprendžiame ką nors pasigaminti, aš atlieku visus juodus darbus. Susmulkinu daržoves, nuskutu bulves, nulupu česnakus. Vos spėju suktis paskui savo žmoną Viliją, kuri labai gerai išmano virtuvės proporcijas“, – šį vakarą ištars „Anties“ lyderis laidos vedėjas patikindamas, kad prijuosčių virtuvėje tikrai neriši.

„15 frontmeno taisyklių“ – taip vadinasi naujausia paskaita, kurią A.Kaušpėdas skaito jaunimui įvairiuose forumuose ir renginiuose. „Išduosiu vieną iš 15-os: tu niekam negali deleguoti savo darbo, scenoje viską teks padaryti pačiam“, – ilgamete patirtimi laidoje dalinsis maestro.

„Lietuvos ryto“ televizijos nuotr./Edita Užaitė
„Lietuvos ryto“ televizijos nuotr./Edita Užaitė

Mažiau nei prieš pusantrų metų dukros netekęs dainininkas šį vakarą ne kartą akcentuos, koks svarbus jam yra bendravimas. „Mums reikia siekti bendrumo, sugyvenimo. Mes turime vienas kitu žavėtis, vienas kitą gerbti, vienas kitam padėti ir matyti save vienas kitame. Privalome sąmoningai atsisakyti dalies individualumo, asmeninės kovos. Turime elgtis priešingai – matyti visumą, kaip harmoningą savęs dalį arba save visumoje. Tokie dalykai gimdo visai kitokius santykius – tai jau yra vertybinė  visuomenė. Ir tai yra vertybių ekonomika“, – kalbės A.Kaušpėdas.

Ką turi omenyje „Anties“ lyderis vartodamas terminą „zombių ekonomika“? Kas A.Kaušpėdui šiandien yra svarbiausia gyvenime? Koks maestro namuose ir darbe? Apie visa tai ir dar daugiau pirmadienį, 18.30 val. laidoje „Viskas bus gerai“ tik per „Lietuvos ryto“ televiziją.

„Lietuvos ryto“ televizijos nuotr./Raminta Stanaitytė
„Lietuvos ryto“ televizijos nuotr./Raminta Stanaitytė

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką