Dabar populiaru
Publikuota: 2009 sausio 18d. 19:26

Amberlife: Islandijoje – svaiginama sėkmė

Edgaras Lubys-Amberlife
Valdo Kopūsto/„Scanpix“ nuotr. / E.Lubys-Amberlife pateko tarp 20 laimingųjų.

Naujienų portalui 15min.lt pavyko sužinoti, kad visą praėjusią savaitę dainininkas Edgaras Lubys-Amberlife intensyviai ruošėsi trečiajam islandiškojo „Idols“ atrankos turo pasirodymui su orkestru ir muzikantų grupe, kuris įvyko šeštadienį Nacionaliniame Islandijos operos teatre.

Dar pirmadienį Amberlife 15min.lt pasakojo: „Užsiregistravau dalyvauti islandiškame „Idols“ ir mane atrinko. Aš – vienas iš jų. Ateinantį šeštadienį dainuosiu Nacionaliniame Islandijos operos teatre, vyks trečiasis atrankos turas. Neįtikėtina! Jau daviau interviu nacionalinei Islandijos televizijai, dalyvavau specialioje laidoje“, – džiaugėsi Amberlife.Tokia sėkmė nusišypso tik nedaugeliui, – džiaugėsi Amberlife.

Tik 20 laimingųjų  

15min.lt pasikalbėjo su dainininku jau po šeštadienį vykusio koncerto. Amberlife džiaugėsi, kad viskas pavyko puikiai, esą kliudė tik nuovargis ir miego trūkumas. Dainininkas su orkestru ir muzikantų grupe atliko Jameso Morrisono dainą „Wonderful World“.

„Tokia sėkmė nusišypso tik nedaugeliui. Viskas sekėsi gerai. Labiausiai mano pasirodymui sutrukdė miego trūkumas, nes visą savaitę keldavausi 8 valandą ryto. Filmavimai trunka visą dieną, labai vargina. Svarbiausia – patirtis. Ji man labai pravertė. Labiausiai džiaugiuosi susipažinęs su daugybe muzikantų“, – kalbėjo Islandijoje gyvenantis vaikinas. 

„Muzikos projektas „Idols“ Islandijoje bus pradėtas transliuoti tik vasario 13 dieną. Todėl kol kas daug pasakoti negaliu. Šiuo metu kasdien vyksta filmavimai nuo ankstaus ryto iki vakaro“, – tikino dainininkas. 

Atrinko iš tūkstančių 

E.Lubys-Amberlife be galo džiaugiasi sėkme. Esą iš tūkstančių projekte dalyvauti norėjusių muzikantų buvo atrinkti tik 20, Amberlife – tarp jų. Po šeštadienį vykusio pasirodymo Nacionaliniame operos teatre Reikjevike komisija atrinko tik 20 atlikėjų.

„Toliau pateko tik 20 žmonių. Aš esu tarp jų, esu apimtas euforijos. Tai nepakartojama, nes nesitikėjau. Pradžioje buvo 2000 dalyvių, per pirmąjį turą daug iškrito ir liko 500. Antrajame ture iš 500 liko tik 80 muzikantų. Pasibaigus trečiajam turui liko 20 žmonių ir aš esu tarp jų“, – džiaugėsi muzikantas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką