Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Andrius Rimiškis apie santykius su žmona Vaida: „Meilėje mes – maksimalistai“

Andrius Rimiškis su žmona Vaida ir dukra Lėja
„Lietuvos ryto televizijos“ nuotr. / Andrius Rimiškis su žmona Vaida ir dukra Lėja
Šaltinis: 15min
0
A A

„Aš jau pavargau...“ – tarė choreografė Ieva Norkūnienė, sukdama paskutinį varžtą į medinę pakabą. „Aš irgi...“ – atsuktuvą rankoje laikydama pritarė Južintų kaimą išgarsinusio dainininko Andriaus Rimiškio žmona Vaida. Ne tik moterims, bet ir jų vyrams – Andriui bei šokėjui, šokių treneriui Adomui Norkūnui – per „Lietuvos ryto“ televizijos laidos „Šeima – jėga“ filmavimą teko išmėginti daug neįprastų dalykų.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Visa laimė, kad indų laidos virtuvėje vyrams nereikėjo plauti. Abu vieningai prisipažino: šio darbo itin nemėgsta, nors prie viryklės stovi mielai. O jei jau visai atvirai, tai ir Andrius, ir Adomas gamina geriau nei žmonos. „Tėčio blynai skanesni“, – išdavė gerokai ūgtelėjusi, beveik ketverių metų, Rimiškių dukrelė Lėja.

Pastaruoju metu iš viešumos dingusi populiariuose televizijos šokių projektuose matyta šeima pasakoja atsidavusi dukrelei. Augina ją be auklių, sako, kad Adijai geriausia su mama arba su tėčiu. Prieš du mėnesius Ieva pradėjo dirbti. „Anksčiau buitis man labai patiko, netgi atrodė romantiška, tačiau kai su ja teko susidurti kasdien, ir dar po kelis kartus, romantika išgaravo“, – ji prisipažino esanti laiminga, kai retsykiais gali ištrūkti iš namų.   

Žmoną Vaidą absoliučiai fantastiška mama, šeimos siela, gerąja dvasia ir pedagoge vadina ir Andrius Rimiškis. Iš scenos vienu metu į nesėkmingą verslą įsitraukęs dainininkas vėl į ją grįžo: dainuoja, veda ir organizuoja renginius. Kol vyro nėra namie, žmona irgi turi ką veikti. „Gal siuvimas ir modeliavimas kada nors taps rimtu verslu...“ – svajoja Klaipėdoje gyvenančio dainininko antroji pusė.  

Nors drauge juodu ne pirmus metus, po bene smagiausios laidos užduoties „Jis ir Ji“ paaiškėjo, kad vienas apie kitą dar turi daug sužinoti. „Ak, Andriau, Andriau, taigi tu mane iš antro žvilgsnio įsižiūrėjai, tikrai ne iš pirmo!” – priekaištavo Vaida dainininkui vyrui.

„Meilėje mes – maksimalistai“, – kalbėdamas apie santykius su žmona Vaida prisipažįsta atlikėjas Andrius Rimiškis.

TV žaidimas „Šeima – jėga“ sekmadieniais 17.30 val., per „Lietuvos ryto“ TV.

Miglės Narbutaitės nuotr./Andriaus Rimiškio koncertas
Miglės Narbutaitės nuotr./Andriaus Rimiškio koncertas
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką