Dabar populiaru
Publikuota: 2009 balandžio 14d. 13:07

Apkaltino Rimiškį nesąžiningumu ir įskundė žurnalistams

Andrius Rimiškis padėjo sergančiam berniukui išpildyti jo svajonę.
Sauliaus Žiūros/BFL nuotr. / Andrius Rimiškis pažadėjo su darbuotojais atsiskaityti.

Dainininkas Andrius Rimiškis, prieš porą metų įsisukęs į statybų verslą, kaltinamas sukčiavimu bei neatsiskaitymu su darbuotojais.

„Atlyginimai visada vėlavo, numeta kelis šimtus ir maitina pažadais“, – žurnalui „Klubas“ piktinosi vieno A.Rimiškio įmonės darbuotojo žmona. Žurnale rašoma, kad A.Rimiškis visiškai nesiskaito su darbuotojais: „Tas Rimiškis skelbiasi esantis verslininkas. Tačiau su eiliniais darbuotojais jis visai nesiskaito, jau seniai nemoka atlyginimų. Delsia, kartais pamėto kapeikas. Skambinu visų darbuotojų vardu. Savo pavardės sakyti nenoriu – mano vyras užsiima statybomis, todėl bijau, kad ateityje mums gali pakenkti.“ Moteris žurnalui tvirtino, kad A.Rimiškis yra nesąžiningas žmogus, nes neatsiskaito su darbuotojais. Statybininko žmona tikino, neva A.Rimiškis jos vyrui yra skolingas apie 1500 litų.

Moters teigimu, A.Rimiškis pinigus mokėjo vokeliuose. Dainininkas žurnalui „Klubas“ pasiteisino ir tvirtino, jog tokia istorija apie vokeliuose mokamus pinigus – iš piršto laužta. Andrius pažadėjo su darbuotojais atsiskaityti. „Pažadu, kad su visais bus atsiskaityta. Niekas niekur nesitraukia. Su visais apie tai yra šnekėta", – kalbėjo atlikėjas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

01:07
01:24
00:18

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką