Dabar populiaru
Publikuota: 2019 vasario 8d. 18:28

Artimas Kastyčio Kerbedžio bičiulis atskleidė, kas nutiko: „Tokios prastos būklės jo dar nesu matęs“

Kastyčio Kerbedžio koncerto akimirka
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr. / Kastyčio Kerbedžio koncerto akimirka

Scenos grandui Kastyčiui Kerbedžiui penktadienį skubiai atsidūrus Panevėžio ligoninėje, netrukus prabilo artimas bičiulis Justinas Stašys. Iš susijaudinimo vos rinkdamas žodžius jis atskleidė, kad atlikėją pakirto ūmūs skrandžio skausmai, ir dėkojo greitąją pagalbą iškvietusiai kaimynei.

Kartu su atlikėju į ligoninę atskubėjo ir jo bičiulis Justinas Stašys, kuris TV3 Žinioms papasakojo apie K.Kerbedžio sveikatos būklę, ir dėkojo į pagalbos šauksmą sureagavusiai bei greitąją pagalbą iškvietusiai kaimynei.

„Išgirdo šauksmą dėl skausmo kaimynė, ar jis pats paskambino ir paprašė, kad iškviestų, tai greitai atvažiavo daktarinė brigada, suteikė pagalbą ir transportavo į ligoninę“, – TV3 Žinioms sakė K.Kerbedžio bičiulis Justinas Stašys.

Tokios prastos būklės dainininko artimas bičiulis sako dar nėra matęs. Vyrą guodžia tik medikų raminimas, kad jei operacija pavyks sklandžiai, Kastytis tikrai pasveiks.

„Nėra gera būklė. Jo tokiam amplua dar man jo neteko matyti. Visą laiką energingas, o dabar toks bejėgis“, – TV3 Žinioms pasakojo bičiulis.

K.Kerbedžio bičiulis tvirtina, kad iki tol jokiomis rimtesnėmis sveikatos bėdomis atlikėjas nesiskundė. Tiesa, kaip praneša TV3 Žinios, dainininkas esą turi opaligę.

Prieš mėnesį baigėsi didysis atlikėjo koncertų turas per Lietuvą, tad bičiulis spėja, kad organizmas neatlaikė įtampos ir didžiulio nuovargio.

„Gal pervargo po turo iš tikro. Buvo daug nervų. Nelengva pravažiuot, o nervai per skrandį ir kerta dažnai. Taip turi pasiruošti, kad 6-7 tūkst. žmonių patiktų. Tai nėra lengva“, – pasakoja J.Stašys.

Išties paskutiniu metu lietuviškos scenos grandas rinko pilnas didmiesčių arenas gerbėjų. Jo turas „Amžinai“ buvo išpildytas su kaupu.

Kaip 15min jau rašė, penktadienio vakarą K.Kerbedžio laukė koncertas sostinėje esančiame klube „Pabo Latino“. Klubo atstovas Gintas Teslia patvirtino, jog atlikėjo koncertas netikėtai atšauktas. Jį pakeis Saulius Prūsaitis.

„Man ryte paskambino jo asmeninis gydytojas, pranešė apie situaciją. Kastytis man ir anksčiau buvo užsiminęs apie sveikatos problemas, pasakojo, kad jam planavo atlikti planinę operaciją.

Vis dėlto situacija pablogėjo, todėl jis jos tiesiog nesulaukė. Mums paskambino ryte iš ligoninės reanimacijos skyriaus ir pranešė, kad jis yra reanimuojamas“, – 15min teigė klubo atstovas.

TAIP PAT SKAITYKITE: Sušlubavus sveikatai Kastytis Kerbedis atsidūrė ligoninėje: atlikėjas paguldytas į reanimaciją

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

04:37
01:19
02:26
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką