Dabar populiaru
Publikuota: 2019 spalio 11d. 16:01

Arvydas Macijauskas su žmona Viktorija susilaukė trečiosios atžalos ir jau išrinko vardą

Viktorija ir Arvydas Macijauskai
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr. / Viktorija ir Arvydas Macijauskai

Džiugi žinia krepšininko karjerą baigusio Arvydo Macijausko ir jo žmonos, vaikų meninio kolektyvo „Džimba“ trenerės Viktorijos Macijauskienės šeimoje. Pora trečią kartą tapo tėvais.

Šią džiugią žinią 15min patvirtino Arvydas Macijauskas. Jis atskleidė, kad šeimai trečias vaikas gimė antradienį.

Pasaulį spalio 8-ąją išvydo sūnus. Tėvai jam suteikė Tauro vardą, tačiau plačiau pasakoti, kaip jį išrinko, nepanoro.

„Viskas gerai, kaip ir visi tėčiai, esu laimingas, vaikas, ačiū Dievui sveikas, žmona taip pat jaučiasi puikiai. Emocijos – laimingos ir tiek“, – pasakojo Arvydas, paklausus, kaip jaučiasi ir vėl tapęs tėčiu.

15min primena, kad Viktorija ir Arvydas augina aštuonerių Lauryną ir šešerių Gabrielę. Kurį laiką šeima gyveno Majamyje, prieš kurį laiką grįžo gyventi į Lietuvą.

Poros sūnus Laurynas praėjusiais metais pradėjo eiti į pirmą klasę, lanko šachmatų būrelį, dukra Gabrielė lanko šokių pamokas, dainuoja. Be šokio savo gyvenimo neįsivaizduoja ir Viktorija – ji vienoje šokių mokykloje dirba mokytoja.

„Noriu, kad vaikai rinktųsi patys, kas jiems įdomu. Nors šiandien jų norai – turbūt kaip ir visų vaikų: berniukas nori būti karys, mergaitė – balerina“, – anksčiau 15min pasakojo Viktorija.

Kad laukiasi trečios atžalos V.Macijauskienė atskleidė konferencijoje „Sveika ir laiminga mama“, kur skaitė pranešimą apie motinystę.

„Man tai yra didžiulė laimė. Kiekvienam skirtingai, bet mums su vyru tai yra prasmė, laimė, džiaugsmas. Kaip ir absoliučiai visi žmonės, auginantys vaikus, turime buitinių sunkumų, tačiau apskritai tai yra Dievo dovana. Aš labai laiminga.

Aš nesu kažkokia supermamytė, pasinėrusi visa galva į tai, ne. Aš auginu savarankiškus vaikus, bet nepamirštu ir savęs, nepamirštu, kad turiu savo gyvenimą“, – laidoje „Vitaminai sielai“ yra kalbėjusi V.Macijauskienė.

Arvydas Macijauskas su Viktorija Buder susituokė 2010 metų liepą.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką