Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Aš myliu Lietuvą“ dalyviai demaskavo kontrabandinių cigarečių tašką

Laidos „Aš myliu Lietuvą“ kadras
LNK nuotr. / Laidos „Aš myliu Lietuvą“ kadras
Šaltinis: 15min
0
A A

Geltonųjų komandos pirmadienį laukia pavojingiausia iš visų iki šiol buvusių projekto „Aš myliu Lietuvą“ misijų – tiesiai į nusikaltėlių glėbį. Kontrabandinės cigaretės – vidury dienos, vidury miestelio, be jokių problemų!

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Kamajai. Sudėtingai ir pavojingai operacijai ruošiamas Daumantas – svarbu užsimaskuoti taip, kad nusikaltėliai neišsigąstų anksčiau nei reikia ir nusikaltimas būtų užfiksuotas. Kur Kamajuose pigiau nei parduotuvėje įsigyti svaigalų? Kad pilstuku čia prekiaujama – vyrai nė neslepia. Bet kur – neišduoda. Nes, matyt, bijo, kad po to neliks taško. Daug paprasčiau su pigesniais rūkalais. Keturi litai penkiasdešimt, ir pakelis kontrabandos – Daumanto rankose. Kitaip tariant – nusikaltimas užfiksuotas. Vidury dienos, ne kažkieno tarpuvartėje, o viešoje vietoje miestelio širdyje – aikštėje. Su visais įkalčiais pagautas prekeivis ginasi tik jį patį įtikinančiais argumentais. Čia, Kamajuose, kontrabandinės cigaretės anot jo, ant žemės mėtosi. Atmosfera Kamajų miestelio centre netrukus ima dar labiau kaisti. Vyrai pliekia valdžią, galiausiai ima vyti lauk jų įprastą kasdienybę sujaukusius projekto „Aš myliu Lietuvą“ dalyvius.

Kodėl mūsų šalyje taip atvirai tyčiojamasi iš mūsų pačių įstatymų? Ar apie tai, kad nusikaltimai visiškai atvirai vykdomi pačiame miestelio centre žino tie, kas turėtų su jais kovoti? Geltonųjų komanda ir filmavimo grupė policiją iškvietė prieš penkiolika minučių, kai tik išgirdo šių vyrų grasinimus susidoroti. Priminsime, čia ne Vilnius, čia Kamajai. Transporto spūsčių čia nebūna. Tačiau policijos pareigūnams labiau nei Daumanto užfiksuotas nusikaltimas rūpėjo kas ir kodėl juos iškvietė. Savo akimis pamačiusi kokia yra tikroji, nepagražinta Lietuva, geltonųjų komanda sugrįžta į savo stovyklą. Deja čia išbandymai nesibaigia. Kažkam teks išpirkti kaltę už pačioje misijos pradžioje pamestą vėliavą. Nors gėdingai pamestą vėliavą, svarbiausią projekto „Aš myliu Lietuvą“ simbolį, surasti pavyko, paprasto atsiprašymo nepakanka. Geltonųjų komandai teks skaudžiai atgailauti. Kas ryšis karčiausiam kaltės ir gėdos išpirkimo išbandymui?

„Aš myliu Lietuvą“ – pirmadienį 20.10 val. per LNK.

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką