Dabar populiaru
Publikuota: 2017 gruodžio 1d. 12:39

Skiriasi Asta Stašaitytė ir Giedrius Masalskis: „Nesugebėjome išsaugoti jausmų“

Asta Stašaitytė-Masalskienė ir Giedrius Masalskis
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr. / Asta Stašaitytė ir Giedrius Masalskis

Skiriasi ilgą laiką idealia laikyta pramogų pasaulio pora – TV laidų kūrėja Asta Stašaitytė-Masalskienė (46) ir verslininkas, buvęs TV bei radijo laidų vedėjas Giedrius Masalskis (46). Poros santuoka truko 16 metų.

„Brangūs draugai ir visi, kam tai gali būti įdomu. Mes nusprendėme skirtis. Nesugebėjome išsaugoti jausmų, abu nebematome prasmės būti kartu. Labai gaila. Bet juk patyrėme daugybę neįkainojamų gyvenimo akimirkų drauge ir auginame du nuostabius sūnus.

Labai prašome, padėkite mums patiems visa tai išgyventi ramybėje, neskaudindami komentarais ir užuojautomis, netrukdydami skambučiais ir klausimais. Verčiau palaikykite mus, radusius drąsos ieškoti sprendimų, harmonijos sau ir vaikams. Ačiū“, – tokia žinute feisbuke penktadienį pasidalijo ir Asta Stašaitytė, ir Giedrius Masalskis.

Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr. /Asta Stašaitytė-Masalskienė ir Giedrius Masalskis
Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr. /Asta Stašaitytė-Masalskienė ir Giedrius Masalskis

Kalbos, kad Asta ir Giedrius Masalskiai suka į skirtingas puses, sklandė kelis pastaruosius metus. Sutuoktiniai kartu nebesirodydavo ir viešuose renginiuose.

Pažintis – radijo stotyje

Asta ir Giedrius susipažino, kai abu dirbo radijo stotyje M-1. Tuo metu itin populiarūs radijo laidų vedėjai susituokė 2001-ųjų rugsėjį Palangos bažnyčioje. Iki vestuvių Asta ir Giedrius draugavo trejus metus. Pora augina du sūnus.

Radijo stotyje Giedrius dirbo nuo 1992-ųjų pabaigos. Iš Klaipėdos į Vilnių persikrausčiusi Asta taip pat pradėjo vesti M-1 laidas. Ypač klausytojai buvo pamėgę jos ir Livijos Gradauskienės vedamą laidą „Tarp mūsų, mergaičių“. Asta ir Giedrius juokais Liviją net vadino savo piršliene.

Dabar Asta Stašaitytė veda laidas LNK televizijoje. Giedriaus Masalskio vadovaujama bendrovė „Anoniminių darboholikų klubas“ užsiima renginių organizavimu.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

04:11
02:11
01:08
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką