Dabar populiaru
Publikuota: 2010 gruodžio 31d. 14:27

Astrologas: Irma Jurgelevičiūtė elgiasi teisingai – kitaip ją visi pamirštų

Irma Jurgelevičiūtė
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Irma Jurgelevičiūtė

Pastaraisiais mėnesiais Lietuvą sudrebino tiek nemalonių istorijų, kad visus 2010-uosius galima vadinti skandalingais. Pakanka prisiminti analogo neturinčią Irmos Jurgelevičiūtės istoriją, Svetlanos Proninos konfliktą su grupės SEL lyderiu Egidijumi Dragūnu, prieš daugybę metų į sūnų nusispjovusios dainininko Radži motinos elgesį, Kristinos Brazauskienės, kuri po Prezidento Algirdo Brazausko mirties sulaukė ne užuojautos, o puolimo ir įsivėlė į nederamus debatus...

Kiekvienas iš mūsų turi susidaręs apie šiuos įvykius savo nuomonę, tačiau laidos „Gyvenimas yra gražus“ kūrėjai šį pirmadienį, sausio 3 dieną, 20.30 val. nusprendė į pastaruoju metu Lietuvą drebinusius skandalus pažvelgti iš šalies, be kategoriško nusistatymo.

Vienas garsiausių pasaulyje astrologas Pavelas Globa pažįsta nemažai Lietuvos politikų, tačiau nieko nėra girdėjęs apie mūsų pramogų pasaulio įžymybes, todėl jo vertinimas bus iš tikrųjų nešališkas. Tereikia jam išgirsti žmogaus gimimo datą ir astrologinės kreivės atskleis ne tik ateitį, bet ir charakterio ypatumus.

„Tai žmogus, kuris gyvena tik viešumoje ir save vertina taip, kaip ją vertina kiti, – pamatęs Irmos horoskopą pareiškė astrologas. – Tačiau ji elgiasi teisingai – kai tik susitupės ir taps tokia, kaip kiti, ją visi pamirš.“

Ar dėl vagysčių istorijos žlugs I. Jurgelevičiūtės karjera? O kuri rusų žvaigždė horoskopo astrologinėmis kreivėmis kone identiškai atitinka Selą? Kokie skandalai ateityje laukia Radži ir kokie ateinantys metai laukia Kristinos Brazauskienės? Pavelo Globos atsakymus į šiuos ir kitus ne mažiau intriguojančius klausimus išgirsite laidoje „Gyvenimas yra gražus“ – jau šį pirmadienį 20.30 val. per TV3.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

01:07
01:24
00:18

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką