Dabar populiaru
Publikuota: 2009 rugpjūčio 7d. 14:21

Aštuntoji TV3 sezono naujiena – „Be grimo“ nenudailintas pokalbių šou su Nomeda ir Daiva

Nomeda Marčėnaitė ir Daiva Tamošiūnaitė-Budrė
TV3 nuotr. / Nomeda Marčėnaitė ir Daiva Tamošiūnaitė-Budrė

Vis labiau artėjant naujam TV3 sezonui, kuris prasidės jau rugpjūčio 24 dieną, populiariausia šalies televizija pristato jau aštuntą naujieną – iki šiol nematytą Lietuvoje pokalbių šou intriguojamu pavadinimu „Be grimo“.

Stiprios bei charizmatiškos laidų vedėjos Nomeda Marčėnaitė ir Daiva Tamošiūnaitė-Budrė kiekvieną savaitę imsis vis naujos aktualios temos, apie kurią tuo metu karščiausiai diskutuos visuomenė. Laidos vedėjos pasiryžusios ne tik nagrinėti aktualias visuomenei problemas, aštriai diskutuoti, bet ir nevengti apnuoginti savo sielų.

„Jau pačiame pavadinime yra nuoroda, ko galima tikėtis iš mūsų pokalbių šou. Tikrai ne mūsų nosys bus be grimo, o sielos. Esame pasiruošusios nuoširdžiam, atviram pokalbiui apie tai, kas žmonėms iš tiesų aktualu”, – tikina viena iš laidos vedėjų Daiva.

Jai antrindama Nomeda prisipažino grįžti į televizijos eterį sutikusi tik su sąlyga, jog tai bus rimtas projektas, kuriame ji galės būti savimi: „Ši laida bus be netikrų dalykų kalbėjimo, be sintetikos, ne nulaižyta, o žmonėms apie žmones.“

Abi vedėjos neslepia, kad pasiūlymas tapti duetu joms ne tik iššūkis, bet ir įdomi patirtis.

„Esu už kokybišką pokalbį, o kuo daugiau bendrauju su Daiva, tuo labiau jaučiu, kad galime kalbėti unisonu, kad mūsų nuomonės daugeliu dalykų sutampa, abi esame visuomeniškos ir neabejingos tam, kas vyksta Lietuvoje su jos žmonėmis. Nors mūsų temperamentai skiriasi, esu karštakošė, Daiva kiek mąslesnė, vis tiek jaučiu, kad mums pavyks dirbti duetu. Abi esame stiprios pašnekovės, bet tikrai ne tos, kurios draskytųsi. Pasiginčyti visada smagu, bet tik žaidimo forma. Tikrai neprimesime viena kitai nei savo pašnekovams asmeninės nuomonės“, – įsitikinusi Nomeda.

Dėl darbo duetu optimistiškai nusiteikusi ir Daiva: „Abi esame iš tiesų kalbios moterys ir su tvirtomis nuomonėmis, tačiau esu tikra, kad mums nenutiks kaip vienam garsiam rusų televizijos duetui. Dvi moterys, vedusios pokalbių šou, po jo galiausiai ėmė viena su kita nebešnekėti... Atvirkščiai, abi turime patirties kalbinti žmones, kiekviena turime savo būdų prašnekinti svečią, todėl tai, ko nepaklaus viena, paklaus kita. Tikiu, kad tam tikromis temomis padėsime viena kitai ir labiau atsiverti.“

Laidos vedėjos tikina pasiryžusios imtis plataus temų spektro, nevengti nagrinėti karštas, kartais ir skaudžias, rezonansinį atgarsį tą savaitę turėjusias problemas.

„Gal nuskambės herojiškai, bet aš tikiu, kad yra dalykų, kuriuos galima keisti, o pasaulį galima padaryti geresnį, negaliu sėdėti sudėjusi rankas, nes bijau, kad blogis nugalės“, – su šypsena prisipažįsta Nomeda.

Jai pritaria Daiva: „Būsime tiesos ieškotojos. Yra begalė dalykų, klausimų, kuriuos norisi išsiaiškinti, problemų, apie kurias reikia kalbėti ir mėginti rasti sprendimą. Manau, kad viešas ir drąsus kalbėjimas yra galinga jėga, o šiuo metu televizijoje kaip tik ir trūksta aštresnio, o kartu ir jautresnio vienos ar kitos visuomenę kamuojančios problemos pagvildenimo.“

Būsimojo pokalbių šou vedėjos jau intensyviai ruošiasi rudens startui.

„Galiu garantuoti, kad pašnekovų turėsime įvairių, kaip ir istorijų, kuriose slypi viena ar kita problema, neišskirsime nė vienos visuomenės grupės, mums svarbus ir miesto, ir kaimo žmogus, ir garsus, ir nežinomas“, – tikina Nomeda.

Naujas pokalbių šoų „Be grimo“ su grįžtančia į televiziją Nomeda Marčėnaite ir Daiva Tamošiūnaite-Budre – jau greitai per TV3!

Temos: 1 TV3

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

00:10
24:14
00:49

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką