Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Aštuoni patarimai, kaip išvengti skyrybų

Sudaužyta širdis žudo vyrus.
Photos.com nuotr. / Sudaužyta širdis žudo vyrus.
Šaltinis: 15min
0
A A

Žinia, ilgą laiką vyras ir moteris gyvendami kartu pripranta vienas prie kito ir santykiai virsta monotonija ir pilka kasdienybe, kol kuris nors iš jų neištvėręs pasako: “viskas baigta, skiriamės“. Norint, kad taip neatsitiktų, reikėtų įnešti gaivumos ir naujumo į santykius, kad jausmai vėl įsipliekstų. Kaip tą padaryti?

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

1. „Stenkitės  žiūrėti į kiekvieną daiktą taip, tarsi jį matytumėte pirmą ir paskutinį kartą“, – sakė  G.K. Chestertonas. Žinoma, sunku paneigti šį žinomo britų rašytojo posakį, nors lygiai taip pat sunku jį ir išpildyti. Nes tam reikia  ne tik stiprios valios, užsispyrimo ir atkaklumo, bet ir lakios vaizduotės. Todėl paprasčiau būtų surengti sau taip vadinamus „sukrėtimus“. T.y. retsykiais įsivaizduoti savo gyvenimą ne šeimoje. O jei yra galimybė, iš tikrųjų kur nors  išvykti vienam ir būnat toli nuo namų pamėginti kitomis akimis įvertinti savo gyvenimo kasdienybę.

2. Nebijokite sugriauti įprastą gyvenimo ritmą, tradicijas. Dažniau vaikščiokite į svečius, teatrus, koncertus. Kas žino, gal net pakaks perstumdyti namuose tik baldus...

3. Susiraskite naują pomėgį ir neleiskite sau nuobodžiauti. O gal tiesiog banalus abiejų šeimos narių mėgstamų daiktų kolekcionavimas padės atsikratyti banalumo.

4. Stenkitės rūpintis savo išvaizda. Kas gali būti blogiau, je vyras kasdien mato savo žmoną pablukusiu chalatu ir nešukuotus plaukus surištus į uodegą.

5. Neduokite valios savo „klaidžiojančiai“ fantazijai, jei jūsų antra pusė ilgai užsibūna darbe. Galų gale jam(jai) taip pat gali atsirasti problemų darbe, kurias reikia neatidėliotinai spręsti.

6. Niekada neklausykite apkalbų, gandų, ypač jei jūsų kaimynė sako, kad jos pažįstama matė jūsų vyrą su kita moterimi ir jie burkavo tarsi balandėliai. Užkirskite kelią apkalboms iš karto, kol jie nepavirto „šventa teisybe“.

7. Išmokite sutarti su vienas kito tėvais, nes net ir iš gerų paskatų ginčas prie nieko gero nepriveda. Priešingai – greičiau pradės klibinti jūsų šeiminius santykius. Pamėginkite įsivaizduoti, kaip jūsų vyras (žmona) visam laikui atsisako bendrauti su savo motina ar tėvu. O  ateityje bus dar sunkiau palaikyti su jai gerus santykius, jei to nepadarysite iš pat pradžių. Todėl reikėtų pasikaustyti kantrybe ir diplomatiškumu.

8. Galų gale susilaukite dar vieno vaiko. Juk niekas taip nejungia sutuoktinių, kaip rūpinimasis savo atžalomis. 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką