Dabar populiaru
Publikuota: 2013 kovo 21d. 14:13

„Auksiniuose svogūnuose“ dvylikos nominacijų laimėtojams bus įteikti šokoladiniai svogūnai

Justinas Jankevičius ir Arūnas Valinskas
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr. / Justinas Jankevičius ir Arūnas Valinskas

Ketvirtadienio popietę „Senamiesčio šokoladinėje“ susitiko vienos garsiausių Rusijos komedijos „Dvylika kėdžių“ veikėjai Ostapas Benderis (Justinas Jankevičius) ir Kisas Vorobjaninovas (Arūnas Valinskas). Žodžio kišenėje neieškantys vyrai atskleidė „Auksinių svogūnų“ užkulisius ir pasidalino ypatingomis paslaptimis, ko žiūrovai ir dalyviai gali tikėtis balandžio 1-ąją.

„Tai jau beveik jubiliejiniai apdovanojimai, todėl bus patys didžiausi. Pareitais metais buvo Klaipėdoje, tačiau šį kartą Šiauliuose surengsime tikrą šou“, – atviravo renginio vedėjai.

„Daug žmonių yra Lietuvoje, kurie gyvena blogai, todėl šį kartą jie (svogūnai, – red. pastaba) bus šokoladiniai. Kad būtų ne tik simbolinis laimėjimas, bet dar ir valgomas. Geriausios dovanos tos, kurios valgomos“, – juokėsi į pramogų pasaulį sugrįžęs A.Valinskas. „Galiu užtikrinti, kad po jų valgymo bus galima bučiuotis. Mes jau išbadėme“, – teigė J.Jankevičius. 

Justinas juokavo, kad pirmą kartą žmonijos istorijoje iš mauzoliejaus bus atgabentas net Lenino kūnas. Šiais metais bus pristatyta iš viso dvylika nominacijų, tarp kurių „Metų vestuvės“, „Metų posakis“, „Metų moteris“ ir panašiai.

J.Jankevičius ir A.Valinskas atskleidė, kad į renginį atvyks net pats JAV prezidentas Obama su žmona Michelle. „Tegul visi pasiruošia apsaugos patikrai, pirmas kartas, kai JAV prezidentas atvažiuos“, – įspėjo Justinas. Taip pat vyrukai pasakojo, kad užsuks ir jų pažįstamas Aleksandras Lukašenka.

„Šį kartą parodysime, kad moterys gali dainuoti ir ne ką prasčiau pasirodyti už vyrus. Renginyje pasirodys grupė „LT Women United“. Moterys jau atsikratė „šeštos“ statuso, todėl su šia daina tikimės „Eurovizijoje“ bent penktos vietos“, – pasakojo Justinas.

Anot renginio vedėjų, šiame renginyje pasirodys daugiau kaip šimtas svečių. Scenoje bus galima išvysti „Studentes“, Rytį Ciciną, Ireną Starošaitę, grupę „Čilinam“ ir daug kitų.

Renginio akimirka
Renginio akimirka

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiški patarimai

Ekspertai pataria
Gerumu dalintis gera

Liaudies alus

Gera savijauta – tavo pasirinkimas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką