Dabar populiaru
Publikuota: 2017 rugpjūčio 25d. 18:46

Azartiška šventė ir būrys garsenybių: per krepšinio rungtynes pristatytas naujas TV3 sezonas

Justinas Jankevičius ir Greta Mikalauskytė, Rolandas ir Vaida Skaisgiriai, Gerda ir Andrius Žemaičiai, Milana Jašinskytė ir Mindaugas Rainys
15min.lt nuotr. / Justinas Jankevičius ir Greta Mikalauskytė, Rolandas ir Vaida Skaisgiriai, Gerda ir Andrius Žemaičiai, Milana Jašinskytė ir Mindaugas Rainys

Būrys garsių žmonių – sportininkų, aktorių, dainininkų, politikų, TV laidų vedėjų – penktadienį rinkosi drauge stebėti paskutinių Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės kontrolinių rungtynių su Ispanija ir išlydėti lietuvius į Europos čempionatą. Garsenybes į „Siemens“ areną sukvietė TV3 televizija, VIP ložėje surengusi savo naujojo rudens sezono pristatymą.

Vakaro svečiai buvo kviečiami į šventę, užkoduotą 3K formatu:
krepšinis – kai širdys plaka vienu ritmu;
klasika – kai tu girdi angelo balsą ten, kur giliai plaka širdis;
kūryba – kai mūsų širdys laisvos ir nevaržomos.

„Šiandienos 3K formatas – krepšinis, klasika ir kūryba. Tai, kas sujungia, primena svarbiausias vertybes ir išlaisvina. Kaskart žengiant į naują sezoną, televizijos labiausiai remiasi kūryba – kuria naujus projektus, stebina netikėtais sprendimais. Mes šįkart norime tai sujungti su klasika – tuo, kas jau patikrinta ir visada laukiama. O krepšinis mus lydi jau metų metus“, – sveikindama susirinkusius svečius kalbėjo TV3 televizijos vadovė Laura Blaževičiūtė.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr./Andrius Pranckevičius ir Laura Blaževičiūtė
Irmanto Gelūno / 15min nuotr./Andrius Pranckevičius ir Laura Blaževičiūtė

Į TV3 rudens sezono pristatymo šventę atvyko būrys garsenybių. VIP vakarėlyje dalyvavo Mindaugas Stasiulis, Vaida ir Rolandas Skaisgiriai, Audrė Kudabienė, Justinas Jankevičius ir Greta Mikalauskytė, Gerda ir Andrius Žemaičiai, Milana Jašinskytė ir Mindaugas Rainys, Saulius Urbonavičius-Samas, Vytautas Juozapaitis su žmona Egle, Daina Gudzinevičiūtė, Vidas Mačiulis, Remigijus Šimašius, Algirdas Butkevičius su žmona Janina, Naglis Šulija, Joanta Svirnelytė ir daugelis kitų.

Vakarėlyje pasirodė ir dainininkas Egidijus Dragūnas-Selas su sūnumi Deividu. Selas vakaro metu pirmąsyk viešumoje pristatė mylimąją Kotryną Kozlovaitę.

TAIP PAT SKAITYKITE: Egidijus Dragūnas pirmąsyk su mylimąja Kotryna Kozlovaite pozavo prie fotosienelės

Irmanto Gelūno / 15min nuotr./Egidijus Dragūnas su sūnumi ir Kotryna Kozlovaitė
Irmanto Gelūno / 15min nuotr./Egidijus Dragūnas su sūnumi ir Kotryna Kozlovaitė

15min pasiteiravo vakaro svečių, kurią vietą prognozuoja Lietuvos rinktinei Europos krepšinio čempionate.

Mindaugas Stasiulis teigė, kad krepšinį žiūri nuolat – yra pamišęs dėl šios sporto šakos. TV laidų vedėjas juokėsi, kad žmonės bijo kartu su juo žiūrėti varžybas, nes jų metu M.Stasiulis elgiasi ypač emocionaliai.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr./Mindaugas Stasiulis
Irmanto Gelūno / 15min nuotr./Mindaugas Stasiulis

„Čempionatuose netikėtumų nebūna – net Makedonija, kuri kažkada mus nugalėjo, medalio negavo. Yra krepšinio elitas – serbai, prancūzai, ispanai, o tame elite visada įsimaišome ir mes. Kad ir kaip bebūtų, mes elite išliksim, o sidabras Lietuvai netinka – tuomet prognozuoju arba auksą, arba bronzą. Būti čempionais turime visus šansus“, – sakė M.Stasiulis.

Vaida Skaisgirė atviravo, kad nėra pati didžiausia krepšinio fanė, tačiau svarbių varžybų pusfinalius ar finalus visuomet pasižiūri.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr./Vaida Skaisgirė ir Rolandas Skaisgirys
Irmanto Gelūno / 15min nuotr./Vaida Skaisgirė ir Rolandas Skaisgirys

„Nesu kompetetinga prognozuoti, bet linkiu tik pačių geriausių rezultatų, nes krepšinis yra tai, kas mus vienija ir veda į priekį“, – teigė V.Skaisgirė.

O Justinas Jankevičius teigė esantis didelis NBA fanas, tačiau domisi ir jau greitai vyksiančiu Europos krepšinio čempionatu.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr./Justinas Jankevičius ir Greta Mikalauskytė
Irmanto Gelūno / 15min nuotr./Justinas Jankevičius ir Greta Mikalauskytė

„Mes užimsime pirmą vietą. Pagaliau turime Donatą Motiejūną, o su juo ir ateis pergalės“, – įsitikinęs J.Jankevičius.

Gerda Žemaitė pasakojo, kad krepšiniu domisi nuolatos, tačiau stebi tik svarbiausias krepšinio rungtynes. G.Stiklickienė teigė, kad per krepšinio varžybas visuomet susitinka su draugais, puikiai praleidžia laiką. Tiesa, ji prasitarė, kad vyrui, TV prodiuseriui Andriui Žemaičiui labiau patinka futbolas, todėl dažnai tenka pakovoti, kokios sporto šakos varžybas jie stebės.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr./Gerda ir Andrius Žemaičiai
Irmanto Gelūno / 15min nuotr./Gerda ir Andrius Žemaičiai

„Prognozuoju trečią vietą. Nesinori šokti aukščiau bambos ir po to nusivilti – aišku, kad tikiuosi pirmos vietos, bet prognozėms užteks bronzos“, – kuklinosi G.Stiklickienė.

Po krepšinio rungtynių sezono pristatymo svečių laukė staigmena, apie kurią žinojo tik šventės organizatoriai, tai – Andriaus Mamontovo koncertas. Beje, A.Mamontovas išdavė ir tai, jog jį pamatysime muzikinio projekto "X faktorius" sezone. Tik kol kas neatskleidė, koks bus jo vaidmuo.

Naujajame sezone, kuris prasidės rugsėjo 4 d., TV3 pakvies į naujienų ir pramogų pasaulį. Viena iš premjerų – gyvenimo būdo žurnalas „Legendinės legendos“, kurio vedėjai Orestas ir Džilda Vaigauskai pristatys pokalbius su legendiškiausiomis Lietuvos legendomis kitu kampu. Laidos prodiuseriai Aistis Mickevičius ir Ineta Stasiulytė žada intriguojančius ir linksmus pirmadienio vakarus.

Televizija transliuos ir 3x3 turnyrą, kuriame bus renkami Lietuvos atstovai tarptautinėse varžybose bei 2020 metų Tokijo olimpiadoje. Tarptautinis olimpinis komitetas šiemet nusprendė įtraukti 3x3 krepšinį į olimpines žaidynes.

Vakaro svečiai – fotogalerijoje:

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Talentingi vaikai

Praktiškai su „Norfa“

Laimė jaustis saugiai

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką