Dabar populiaru
Publikuota: 2020 balandžio 14d. 19:09

Baiba Skurstene-Serdiukė su vyru Mykolu susilaukė antros atžalos: suteikė nelietuvišką vardą

Baiba Skurstene-Serdiukė su vyru Mykolu Serdiuku
Asmeninio albumo nuotr. / Baiba Skurstene-Serdiukė su vyru Mykolu Serdiuku

Atlikėja Baiba Skurstene-Serdiukė su vyru kikboksininku Mykolu Serdiuku susilaukė antrosios atžalos – mergaitės. Šeimoje vaikas buvo planuotas ir labai lauktas.

Džiugias naujienas atlikėja pranešė socialiniuose tinkluose – instagrame moteris pasidalijo jaukia mergaitės nuotrauka. Ten pat ji atskleidė ir kiek netikėtą, nelietuvišką mergaitės vardą – naujagimė buvo pavadinta Anna.

„Labai džiaugiamės, kad sūnus turės sesę“, – jau anksčiau 15min sakė Baiba.

Žinią kad laukiasi antros atžalos atlikėja patvirtino 15min sausio pradžioje.

Be abejo, atlikėja pasakojo svarstanti ir apie vaiko vardą: „Jei gims mergaitė, sugalvosiu aš, jei berniukas – mano vyras. Tačiau manau, kad svarbiausia nepersistengti su neįprastais vardais. Jis turėtų būti paprastas, kad nebūtų jokių patyčių, apkalbų. Nereikia iš naujo išrasti dviračio. Suteiksime gražų ir prasmingą vardą.“

Kovo pradžioje žinomai atlikėjai artimos draugės surengė ir kūdikio sutiktuvių vakarėlį. Anot Baibos, tai buvo puiki įventė, o už ją dėkojo daug pastangų ir širdies į organizavimą įdėjusioms bičiulėms.

Ir nors atvykti pavyko ne visoms, kūdikio sutiktuvių šventės įspūdžiai liko kuo geriausi.

„Buvo labai smagu, pažaidėme žaidimus, su kiekviena atėjusia drauge prisiminėme įvairius patirtus nuotykius. Man pavyko pabėgti nuo dienos rūpesčių, nerimo, kuris jau spėjo susikaupti nėštumo metu. Smagu prisiminti, kad šalia yra daug artimų žmonių, kuriais galiu pasitikėti“, – šypsojosi Baiba.

15min primena, Baiba ir Mykolas po beveik 2 metų draugystės susituokė 2014-ųjų spalį. Judviejų pirmagimis Antanas gimė 2017-ųjų metų rugpjūtį.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Laimė jaustis saugiai

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką