Dabar populiaru
Publikuota: 2018 gruodžio 19d. 10:48 , Atnaujinta: 2018 gruodžio 19d. 14:18

Bankrutuojančios „Small Planet Airlines“ akcininkas Vytautas Kaikaris išsiskyrė su žmona Greta Vaitkute

Greta Vaitkutė ir Vytautas Kaikaris
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Greta Vaitkutė ir Vytautas Kaikaris

2014 metais atšokę vestuves verslininkai Vytautas Kaikaris ir Greta Vaitkutė, baigiantis 2018-iesiems, deda tašką savo meilės istorijoje. Trečiadienio popietę Vilniaus miesto apylinkės teisme išnagrinėta poros skyrybų byla.

Bendrovės „Vilniaus baldai“ vadovo Rimanto Vaitkaus dukra Greta Vaitkutė-Kaikarienė ir Vytautas Kaikaris į teismą dėl skyrybų kreipėsi bendru sutarimu.

Trečiadienio posėdis vyko rašytinio proceso tvarka, tad sutuoktiniai į jį net nebuvo nekviečiami.

Tiesa, Gretai Vaitkutei šiemet jau teko minti teismo slenkstį, po to, kai sausį Vilniuje ji buvo sustabdyta neblaivi prie „Land Rover Range Rover“ vairo. Vilniaus apygardos teismas nutarė iš G.Vaitkutės-Kaikarienės konfiskuoti automobilio vertę atitinkančią pinigų sumą – 40 090 Eur. Su tokiu sprendimu nesutinkanti moteris savo teisybės ketina ieškoti Aukščiausiajame Teisme.

Santuoka nutraukta be kliūčių

Trečiadienio popietę 15min Vilniaus miesto apylinkės teisme sužinojo, kad formalus sprendimas jau priimtas: į bylą pateikti dokumentai jokių abejonių nesukėlė ir abipusis poros prašymas yra tenkintas.

Vytautas ir Greta su teisininkais buvo iš anksto aptarę ir sutarę dėl skyrybų sąlygų, susijusių tiek su turto pasidalijimu, tiek su finansiniais įsipareigojimais, tiek su kitais buvusios šeimos reikalais.

Tiesa, šiandienis teisėjos Jurgitos Rimeikienės sprendimas dar neįsiteisėjo, teoriškai per mėnesį sutuoktiniai dar gali persigalvoti ir siekti naujo šios civilinės bylos svarstymo.

Tuokėsi po 11 metų trukusios draugystės

2014 metais tuometinis, dabar jau bankrutuojančios, aviakompanijos „Small Planet Airlines“ (vėliau „Small Planet Group“ vadovas – red.) Vytautas Kaikaris ir Greta Vaitkutė, tuomet valdžiusi greito maisto restoraną „Wok to Walk“, susituokė Vilniaus Dievo Gailestingumo šventovėje.

Verslininkų pora oficialią šeimą sukūrė po 11 metų trukusios draugystės, kartu jiedu jau augino du vaikus – sūnų ir dukrą.

G.Vaitkutė ir V.Kaikaris susituokė šeimos narių, artimųjų ir draugų akivaizdoje – bažnyčioje svečių susirinko per pusantro šimto.

Šventėje dalyvavo poros bičiuliai – ir verslininkai, ir pramogų pasaulio atstovai. Tarp svečių buvo matyti TV laidų vedėjas Žygimantas Stakėnas, aktorius Leonardas Pobedonoscevas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką