Dabar populiaru
Publikuota: 2011 rugpjūčio 26d. 15:07

Bažnyčioje susituokė ir sūnų pakrikštijo Algirdas Radzevičius ir Milisandra Kvaraciejūtė-Radzevičienė

Algirdas Radzevičius ir Milisandra Kvaraciejūtė-Radzevičienė su sūneliu Roku
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Algirdas Radzevičius ir Milisandra Kvaraciejūtė-Radzevičienė su sūneliu Roku.

Šviečiant saulei penktadienio popietę dviem žirgais kinkyta karieta į Vilniaus Šv.Kryžiaus bažnyčią atvyko grupės „Patruliai“ lyderis Algirdas Radzevičius ir buvusi grupės „Blogos mergaitės“ narė Milisandra Kvaraciejūtė-Radzevičienė. Čia pora prisiekė amžiną meilę dvasingos ceremonijos metu, ta pačia proga buvo pakrikštytas ir sutuoktinių meilės vaisius – trejų metų sūnelis Rokas.

Romantiškai atvykę į santuokos vietą karieta, šventės kaltininkai visiems šypsojosi ir atrodė atsipalaidavę.

„Jaudinomės vakar, nes tikriems profesionalams jaudulys negali trukdyti!“, – juokdamasis tikino A.Radzevičius.

„Kai aplinkui tiek artimų ir brangių žmonių, jaučiuosi visai ramiai – nėra dėl ko jaudintis“, – vyrui pritarė ir Milisandra, pasipuošusi ilga balta suknele su nėriniais, kurie elegantiškai vilkosi žeme.

Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Algirdas Radzevičius ir Milisandra Kvaraciejūtė-Radzevičienė
Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Algirdas Radzevičius ir Milisandra Kvaraciejūtė-Radzevičienė

Moteris prisiminė ir neseniai atšvęstą savo mergvakarį, kuriame merginos buvo karingai nusiteikusios.

„Mes labai karingai linksminomės, bet, ačiū dievui, jokia kulka nei vienos nekliudė“, – juokėsi nuotaka.

Iš Šv.Kryžiaus bažnyčios išėjęs kunigas Ričardas Doveika sutiko ir pasveikino jaunavedžius, kurie yra ir jo bičiuliai, bei pakvietė pasiruošti iš karto dviejų sakramentų ceremonijoms: santuokos ir krikšto.

Pilna bažnyčia svečių, tarp kurių buvo ne tik artimieji, bet ir draugai bei kolegos iš šou pasaulio, stebėjo ir paliudijo daugiau nei valandą trukusią ceremoniją. Skaitinį turėjęs garsiai perskaityti poros liudininkas Žilvinas Žvagulis nesuvaldė susijaudinimo ir perleido šią užduotį R.Doveikai. Šis per pamokslą linkėjo porai laikytis pirmiausia kūno ištikimybės ir linkėjo padėti vienas kitam būti savimi. Po priesaikos paklausti, ar pasižada susilaukti ir daugiau vaikų, jaunieji buvo nusiteikę entuziastingai.

„Tikrai taip!“, – sušuko Milisandra. „Šimtu procentų taip!“, – patvirtino ir Algirdas.

Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Žilvinas Žvagulis ir Irena Staroaaitė su sūnumi Vėju
Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Žilvinas Žvagulis ir Irena Starošaitė su sūnumi Vakariu

Santuoką užtvirtinę bučiniu, netrukus laimingi tėvai pakrikštijo ir savo sūnų Roką, kuris ryžtingai atlaikė visus ceremonijos išbandymus.

Išėjusią iš bažnyčios laimingą trijulę pasitiko krintantys rožių žiedlapiai ir konfeti, o mažojo Roko laukė įvairių pasakų personažais persirengę aktoriai. Visiems susirinkusiems buvo įteikti balionai su užrašytais linkėjimais, kuriuos santuokos ir krikštynų liudininkai vienu kartu paleido į dangų.

„Tai įvyko! Gerai, kad turėjau „pampersus užsidėjęs“, tai viską atlaikiau!“, – šmaikštavo patrulis Algelis, kviesdamas visus svečius vaišintis šampanu ir kartu švęsti jų laimės dieną.

Garsi pora susipažino labai romantiškai: policininku dirbęs A.Radzevičius sustabdė Milisandros automobilį dėl viršyto greičio, tačiau, pakerėtas moteriško grožio, jos pasigailėjo. Vėliau Algirdas, pramogų pasaulyje vadinamas tiesiog Algeliu, nusprendė tapti dainininku ir nuėjęs pas Žilviną Žvagulį vėl sutiko Milisandrą, kuri laimėjo atranką į grupę „Blogos mergaitės“. Daugiau įsimylėjėliai nebesiskyrė, o jau netrukus mylima moteris pradžiugino A.Radzevičių žinia apie būsimą kūdikį.

2008-ųjų kovą M.Kvaraciejūtė ir A.Radzevičius susituokė Vilniaus santuokų rūmuose, jų pasiryžimą būti drauge paliudijo Ž.Žvagulis ir Irena Starošaitė. Tada pora tikino, kad civilinei santuokai neteikia didelės reikšmės ir žadėjo susituokti prie altoriaus po metų. Tačiau artimieji ir bičiuliai didžiosios dienos turėjo palaukti ilgiau – daugiau nei trejus metus.

 

Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Algirdas Radzevičius ir Milisandra Kvaraciejūtė-Radzevičienė
Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Algirdas Radzevičius ir Milisandra Kvaraciejūtė-Radzevičienė

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

04:41
01:21
06:02

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką