Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Beata Nicholson išleidžia naują knygą – šįkart ji skirta mamoms

Beata Nicholson virtuvėje
Asmeninio albumo nuotr. / Beata Nicholson virtuvėje
Šaltinis: 15min
0
A A

Viskas padaryta! Mano nauja knyga, kurią kaip vieną didžiausių savo svajonių dar 2012 metais lapkričio 21 d. užsirašiau savo užrašų knygutėje, beveik baigta ir tuoj keliaus į spaustuvę...

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Vadinsis ši knyga „Beatos virtuvė: Mamų knyga“ ir sutalpins ji savyje, mano nuomone, geriausius receptus vaikams ir šeimai.

Kodėl mamų knyga? Nes Mamos darbas yra sunkiausias! Toks, kuriame nėra išeiginių. Ir nors tėčiai nepamainomi, bet, būkime atviri, mama yra mama ir joms dažniausiai tenka šeimos maitinimo klausimai. Rašydama knygą „Beatos virtuvė: mamų knyga“ įsivaizdavau, kaip ši knyga apsigyvena jūsų namuose lyg kokia namų šeimininkė, o gal net truputį tarnaitė... Bet ne, ne tarnaitė, o labiau paslaugi draugė, kuri tiesiog padeda jums susigaudyti tam intensyviam vaikų ir šeimos maitinimo pasaulyje.

Norėjau, kad ši knyga taptų tokia drauge, kuri nemoko ir nepriekaištauja, ir nemėgina pasirodyti geresnė ar išmanesnė nei jūs... Oi ne. Knyga „Beatos virtuvė: mamų knyga“ greičiau jau bus tokia draugė, kuri mestels idėjų ar tiesiog palaikys ir pabus kartu nuotaikai pakelti, kai kiekvieną dieną reikia spręsti nuolatinį klausimą ką valgysim pusryčiams, pietums ir vakarienei.

Kaip aš atrinkau receptus? Pati augindama du vaikus, savo kailiu patyriau, kokia sudėtinga valgytojų grupė yra vaikai. Jie išrankūs, reiklūs, kaprizingi ir tuo pat metu jiems reikia turtingo, įvairaus bei kokybiško maisto. Todėl nenuostabu, kad dažniausiai sulaukdavau būtent mamų klausimų „Beata, patark, ką gaminti šiandien šeimai vakarienei??“ arba „Kaip man atsibodo gaminti vaikams...Kiek galima!? Nebeturiu nė vienos minties, nebežinau jau ką besugalvoti????...“

Asmeninio albumo nuotr./Beat Nicholson
Asmeninio albumo nuotr./Beat Nicholson

Tada ir supratau, kad mamoms tikrai rekia geriausios draugės ir greitosios pagalbos – specialios tik joms skirtos receptų knygos. Aišku, esu pati perskaičiusi toną kulinarinių knygų vaikams, bet savo knygoje norėjau tik tokių receptų, kurie tiktų ir patiktų Lietuvos vaikams. Taigi apklausiau visas savo pažįstamas drauges mamas, ir pati nuo to momento, kai pradėjau gaminti savo vaikams, visada užsirašinėjau į savo užrašų knygutes, ką valgo vieni ar kiti vaikai.... Ir dabar džiaugiuosi, kad visi iki vieno knygos „Beatos virtuve: mamų knyga“ receptai yra padiktuoti to, ką iš tiesų valgo vaikai ir dar svarbu, kad visa tai puikiai tinka visai šeima. Taigi viskas patikrinta, suregistruota ir netrukus bus pateikta jums...

Kitas dalykas, kurio nenorėjau šioje knygoje pamiršti, tai laikas praleistas su vaikais virtuvėje. Ir nors gaminimas su vaikais neretai pareikalauja daug kantrybės, jis yra aukso vertės, nes vaikai gali, moka ir nori gaminti. Tad knygoje bus ir receptų, kurių gausios iliustracijos padės vaikams pasijusti virtuvės šefais ir patiems pagaminti vieną ar kitą patiekalą.

Neabejoju, kad ši knyga bus pilna geros nuotaikos, emocijų, linksmų vaikų ir skanių receptų. Laukiu nekantraudama, kada ją paimsiu į savo rankas. Labai tikiuos tai atsitiks jau šio mėnesio pabaigoje.

Asmeninio albumo nuotr./Beatos Nicholson patiekalas
Asmeninio albumo nuotr./Beatos Nicholson patiekalas
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką