Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2016 12 07, 12:00

Beata Tiškevič: „Tos grandiozinės ambicijos buvo padariusios mane nelaimingą“

„Privalėjau būti tobula santuokoje, ką nors reikšmingo nuveikti profesijoje, įrodyti, kad nesu kvaila, be ašarų išgyventi nesėkmes... Tos grandiozinės ambicijos padarė mane nelaimingą“, – labai skausmingame interviu prisipažįsta TV ir radijo laidų vedėja, socialinių projektų kūrėja Beata Tiškevič (27).
Beata Tiškevič
Beata Tiškevič / Žurnalo „Žmonės“ viršelis

Ji atvirai papasakojo apie savo pažintį su azerbaidžaniečiu režisieriumi Rufatu Hasanovu, įsimylėjimą ir kaip sužinojo, jog jis turi kitą merginą, o ši laukiasi. Tačiau surado jėgų jam atleisti, ištekėjo ir – išsiskyrė. Taip pat apie išgyventą gėdą ir kaltės jausmą po skyrybų.

Šiuo metu Beata džiaugiasi įveikusi daug baimių: išmoko plaukti, nušoko prisirišusi guma nuo tilto, pradėjo viena keliauti, sportuoti, nėrė į veganišką mitybą, perskaitė knygas, kurias vis atidėliojo.

Per tuos sunkius metus ji nustojo save tapatinti tiek su sėkmėmis, tiek su nesėkmėmis. Ir į gyvenimą atėjo naujų, ją įkvepiančių žmonių. O sudaužytą širdį vėl sušildė jausmai. Tačiau apie ateitį moteris kalba atsargiai, pažadais stengiasi nebesimėtyti, per daug lūkesčių neturėti ir nieko per daug nereikalauti. Tiesiog džiaugtis dabartimi. Nes „jos visiškai pakanka, ir ji – nuostabi. Jaučiuosi labai rami, saugi. Ir ne viena. Jau nenoriu būti viena“.

Interviu bei fotosesija – naujausiame žurnale „Žmonės“

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Žmonės“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką