Dabar populiaru
Publikuota: 2018 gegužės 28d. 07:40

Brigita Gaižauskaitė grožio konkurse Turkijoje pateko į TOP 5 ir laimėjo „Mis Bikini“ titulą

Brigita Gaižauskaitė
Ingos Kuzminskienės, grožio konkurso nuotr. / Brigita Gaižauskaitė

Devyniolikmetė vilnietė šokėja ir modelis Brigita Gaižauskaitė visai neseniai grįžo iš Turkijos, kur dalyvavo tarptautiniame grožio konkurse „Miss New World 2018“. Mergina šiame konkurse atstovavusi Lietuvai pateko į finalisčių TOP-5 ir laimėjo „Mis Bikini“ titulą.

„Gavau pasiūlymą iš savo agentės atstovauti Lietuvai šiame konkurse, kadangi spalio mėnesį vyksiu į dar didesnį konkursą „Miss Cosmopolitan World 2018“. Net nedvejodama sutikau dalyvauti šiame konkurse Turkijoje, nes tai buvo puiki patirtis bei praktika. Labai smagu, jog dar ir titulą pavyko parvežti į Lietuvą“ , – su pakilia nuotaika sako B.Gaižauskaitė.

Sportinių šokių šokėja į mados pasaulį pateko ganėtinai vėlai: būdama septyniolikos. Tačiau jau spėjo kaip modelis padirbėti ne tik Lietuvoje, bet ir Taivane, Turkijoje bei Japonijoje. „Pripažinsiu, į modelio darbą iš pradžių žiūrėjau gana skeptiškai: na, ką ten prieš objektyvą pasistaipyti, juk tai – taip tuščia... Tačiau bėgant laikui mano nuomonė pasikeitė, nes turėjau galimybę savarankiškai keliauti, pamatyti visai kitas kultūras, sutikti daugybę be galo įdomių asmenybių. Ši veikla man padėjo augti ir bręsti kaip asmenybei“ , – teigia Vilniaus Gedimino technikos universitete kūrybines industrijas studijuojanti B.Gaižauskaitė.

Ingos Kuzminskienės, grožio konkurso nuotr./Brigita Gaižauskaitė
Ingos Kuzminskienės, grožio konkurso nuotr./Brigita Gaižauskaitė

Tik grįžusi į Lietuvą iš Turkijoje vykusio grožio konkurso, mergina jau spėjo sudalyvauti mados namų „Eksa“ lino drabužių fotosesijoje. „Yra tokių prekių ženklų ar fotografų, kuriems negalėčiau atsakyti“, – sako modelis ir pabrėžia, itin mėgstanti lininius drabužius.

„Brigita – tarsi mūsų šeimos vaikas, pažįstame nuo jaunystės jos tėvus. Darželį, mokyklą, gimnaziją Brigita lankė drauge su mūsų sūnumi, buvo mūsų mados namų kolekcijų pristatymuose nuo mokyklos laikų. Ir pražydo iki modelio, darančio puikią karjerą užsienyje“, – šiltai apie bendradarbiavimą kalba įmonės įkūrėjas Edvardas Vitkauskas.

Ingos Kuzminskienės, grožio konkurso nuotr./Brigita Gaižauskaitė
Ingos Kuzminskienės, grožio konkurso nuotr./Brigita Gaižauskaitė

„Lininiai drabužiai puikiai reprezentuoja Lietuvą“, – įsitikinęs modelis B.Gaižauskaitė, būtent aprangą iš lino, vilkėjusi nacionalinio kostiumo rungtyje „Miss New World“ konkurse.

Daugiau konkurso akimirkų – galerijoje:

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Gerumu dalintis gera
Ekspertai pataria

Video

14:48
01:05
00:43

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką