TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Būsimos nuotakos Oksana Pikul ir Monika Kvietkutė matavosi vestuvines sukneles

Monika Kvietkutė ir Oksana Pikul
„Tiulio fėjos“ nuotr. / Monika Kvietkutė ir Oksana Pikul
Šaltinis: 15min
0
A A

Grupės „Pop Ladies“ narės Oksana Pikul (29) ir Monika Kvietkutė (20) šiemet taps ištekėjusiomis moterimis. Prieš laimingiausią jų gyvenimo dieną dar laukia daug darbų, tačiau vienas jų yra pats svarbiausias – išsirinkti vestuvinę suknelę.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!
Tiulio fėjos nuotr./Oksana Pikul
„Tiulio fėjos“ nuotr./Oksana Pikul

Tad penktadienį dizainerės Viktorijos Jakučinskaitės salone „Tiulio fėja“ apsilankiusios būsimos nuotakos su didžiausiu džiaugsmu nėrė į vestuvinių suknelių sūkurį. Tiesa, merginos nesirinko būtent tų suknelių, kurias vilkėdamos žengs prie altoriaus. Oksana ir Monika filmavosi laidoje „Super LT“ ir, kaip sakė, puikiai leido laiką.

Oksana, išduok paslaptį, kokią suknelę vilkėsi per savo vestuves su Simu (Jasaičiu – aut.past.)?

Šiais laikais madingos yra trumpos suknelės, tačiau aš negaliu pasigirti ilgom kojelėm ir aukštu ūgiu. Man atrodo, kad trumpos suknelės geriau atrodytų ant aukštos panelės (šypsosi.) Trumpos vestuvinės suknelės yra beprotiškai žavios, jaunatviškos, jas vilkėdama laksčiau po visą saloną ir tryškau gera energija bei emocijomis. Tačiau aš žinau, kokią suknelę noriu vilkėti per savo vestuves. Aš visgi rinkčiausi ilgą suknelę. Lieku prie klasikos ir romantikos (šypsosi.)

O kalbant apie suknelės spalvą, kokią rinksiesi?

Sunku pasakyti. Patarimo prašyčiau dizainerio, nes ir pati Viktorija minėjo, kad kartais nuotakos padaro klaidą ir pasirenka pernelyg baltą suknelę. Moteris turėtų pasitarti ir išbandyti daug skirtingų atspalvių suknelių. Aš, asmeniškai, laukčiau patarimo iš mamos, kolegių, draugių ir, be abejo, dizainerio.

Tad Oksanos, prie altoriaus žengiančios su mėlyna ar raudona suknele, mes neišvysime?

Kodėl gi ne, jei teki antrą ar trečią kartą (juokiasi.) Tačiau iki šiol santuokos neturėjau ir šios vestuvės man bus pirmosios, todėl orientuočiausi į klasikinę baltą suknelę. Bus klasikinės vestuvės, su klasikiniu vyru ir kostiumu. O antrą vestuvių dieną neatmetu galimybės pakvailioti (šypsosi.)

Tiulio fėjos nuotr./Monika Kvietkutė ir Oksana Pikul
„Tiulio fėjos“ nuotr./Monika Kvietkutė ir Oksana Pikul

Vestuvinę suknelę ketini nuomotis ar siūdintis pas dizainerį?

Norėčiau, kad suknelė būtų pasiūta tik man ir aš būčiau pirmoji, kuri ta suknele pasipuoštų.

Kai kuriuos nuotakos savo vestuvių suknelę saugo kaip relikviją, gal net perduoda savo dukroms. Ar tu pasiliksi atminimui suknelę, kurią vilkėdama žengei prie altoriaus?

Būtų smagu išlaikyti suknelę kaip relikviją, parodyti vaikučiams, prisiminti, kokia ji buvo. Kaip tik neseniai su Monika kalbėjome apie vestuves, jų planavimą ir kitus rūpestėlius bei džiaugsmus ir ji man parodė savo mamos nuotrauką, kurioje ji dabar vilki savo vestuvinę suknelę. Tai man pasirodė taip žavu! Visai mielai ir aš išsaugočiau savo vestuvinę suknelę. Nors nebuvau tokių dalykų šalininkė ir man atrodė absurdas saugoti bet kokią suknelę, dėti ją į spintą ir leisti dulkėti, bet kai pasikalbėjau su Monika, net per širdį nuėjo...

O jei dar tavo dukra tą suknelę apsirengtų savo vestuvių dieną...

Jeigu man taip gyvenime nutiktų, man tai labai paglostytų širdį. Kiekviena mama apsidžiaugtų.

Ar savo sužadėtinis ir būsimas vyras Simas pamatys vestuvinę suknelę iki vestuvių, ar slėpsi ją ir pasirodysi tik žengdama prie altoriaus?

Simui jokiu būdu iki vestuvių nerodysiu suknelės. Esu dirbusi su nuotakomis, nes darau joms makiažus, todėl mačiau, kaip jos slepia sukneles, tad man tai žavu ir faina. Todėl Simas turbūt neišgirs nei vienos detalės apie suknelę ir jos nepamatys nė akies kampučiu. Vien ko verta bus jaunikio emocija!

Tiulio fėjos nuotr./Ia kairės: Oksana Pikul, Viktorija Jakučinskaitė ir Monika Kvietkutė
„Tiulio fėjos“ nuotr./Iš kairės: Oksana Pikul, Viktorija Jakučinskaitė ir Monika Kvietkutė

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką