Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2018 12 13, 13:27

Buvusi televizijos laidų vedėja Aistė Paškevičiūtė laukiasi antro vaiko

Buvusi televizijos laidų vedėja, projektų vadovė Aistė Paškevičiūtė šiuo metu gyvena ypatingomis nuotaikomis. Moteris laukiasi vaikelio.
Aistė Paškevičiūtė
Aistė Paškevičiūtė / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Trečiadienį Aistė Paškevičiūtė apsilankė „Žinių radijuje“ Beatos Tiškevič laidoje „Pasimatymai“, kurioje kalbėjo apie savo vidinius virsmus, praėjusį gyvenimo etapą televizijoje.

Jau senokai viešumoje matyta moteris čia pasirodė suapvalėjusiu pilvuku, kuris aiškiai išdavė, jog Aistė laukiasi vaikelio.

15min susisiekus su A.Paškevičiūte, ji plačiau kalbėti apie artėjantį šeimos pagausėjimą nepanoro. Apie savo asmeninį gyvenimą buvusi laidų vedėja jau kurį laiką neatvirauja.

Kalbėdama ir radijo laidoje apie savo vidaus virsmus Aistė Paškevičiūtė dėmesį skyrė ne artėjantiems pokyčiams šeimoje, o savo sprendimui atsisakyti darbo televizijoje.

„Net tie tie komplimentai ar dėmesys, kurį aš gaudavau dėl to, kad esu žinoma, manęs netenkino. Nuo pat pirmos sekundės žinojau, kad jis yra netikras. Nuo viso to dalyko pasitraukiau. Galutinis taškas buvo suvokimas, kad mano moralė man neleidžia būti žinomai už nieką. Aš nieko nepadariau – skaitau svetimų žmonių parašytus tekstus tam, kad jūs bukai praleistumėte vakarą. Aš atsistoju prieš kamerą ir išduodu visus savo tautiečius, brolius ir seseris, kalbėdama tą nesąmonę. Man pasidarė gėda, ką aš darau“, – Žinių radijo laidoje atviravo Aistė.

15min primena, kad Aistė Paškevičiūtė anksčiau asistavo Marijonui Mikutavičiui laidoje „Taip arba ne“, kartu su kolega Džiugu Siaurusaičiu vedė laidą „Skylė sienoje“. Taip pat tokias laidas kaip „Greiti ir įsiutusios“ , „Paparacai.lt“. Moteris buvo laidų „Šok su manimi“ ir „Rožių kerai“ dalyvė.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr./Aistė Paškevičiūtė
Irmanto Gelūno / 15min nuotr./Aistė Paškevičiūtė

Aistės Paškevičiūtės laukiamas kūdikis jai bus antras vaikas. Moteris augina 2015-aisiais gimusį sūnų.

15min primena, kad 2018 metų sausį Vilniaus apylinkės teismas nutraukė Aistės ir jos tuometinio vyro Lauro Stankevičiaus santuoką. Pora skyrėsi bendru sutarimu.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką