Dabar populiaru
Publikuota: 2013 rugsėjo 2d. 09:20

Vilma Čereškienė grįžta į TV3 – buvusi žinių vedėja ves projektą „Grožio architektai“

Vilma Čereškienė
TV3 nuotr. / Vilma Čereškienė

Buvusios ilgametės naujienų laidų pranešėjos, vėliau – publicistinių projektų vedėjos Vilmos Čereškienės ekranuose nematome jau bemaž trejus metus. Šiuo metu žurnalistė rengia laidą vienoje radijo stotyje, taip pat dirba viešųjų ryšių srityje, tačiau moteris netrukus ir vėl sugrįš į televizijos ekranus. Vilma tapo naujo TV3 pasikeitimų realybės šou „Grožio architektai“ vedėja.

Vilma net vienuolika metų skaitė žinias įvairiose televizijose. 2007 metais perėjo dirbti į BTV televiziją ir du sezonus vedė laidą „Tarp miesto ir kaimo“. Vėliau stojo prie laidos „Mano šaunioji sodyba!“ vedėjos vairo.

„Kūrybinė pertrauka visada į naudą – tai puiki galimybė imtis naujų veiklų. Vis gi televizija įvairiais projektais vilioja nuolat. Gavusi pasiūlymą prisijungti prie „Grožio architektų“ komandos ir susipažinusi su laidos pobūdžiu, ilgai nedvejodama sutikau. Man patinka šis socialiai jautrus projektas,  jo tikslas – padėti žmonėms, kuriems gyvenimas nepašykštėjo skaudulių.“, – sako V.Čereškienė.

Švelniu moteriškumu spinduliuojančios Vilmos misija – išklausyti, padrąsinti ir paguosti laidos dalyvius, kenčiančius dėl akivaizdžių išvaizdos trūkumų, trokštančius pradėti naują gyvenimą ir dėl to pasiryžusių sudėtingoms operacijoms. Vedėja jau dalyvavo ką tik prasidėjusiuose „Grožio architektų“ filmavimuose.

„Kalbame ne apie kosmetinius pagražinimus, o apie rimtas operacijas, kurių reikia, kad pasikeistų tų žmonių gyvenimo kokybė. Pirmą kartą pamačiusi projekto dalyvius pastebėjau kai kuriuos jų išvaizdos ypatumus. Tačiau pradėjus bendrauti suvoki, kad už kiekvieno rando, netobulumo slypi skaudūs išgyvenimai, nepakeliamas sunkumas. Tie trūkumai įsišakniję sieloje, jie trukdo bendrauti, dirbti, normaliai gyventi. Įsivaizduokite, mergina gyvena užsidengusi visus veidrodžius, nes žiūrėti į save per sunku. Ar tai visavertis gyvenimas? Šie žmonės negali kurti, kai kurie net planuoti ateities, jie nesvajoja nuversti kalnų. Didžiausia svajonė – įgyti normalią išvaizdą ir atsikratyti vidinių demonų, nesibjaurėti savimi. Mes galime tūkstantį kartų sakyti, kad priimame juos tokius, kokie jie yra, bet jie patys savęs nepriima, todėl pokyčiai yra būtini“, – sako „Grožio architektų“ vedėja.

Vilma neslepia – kai kurios dalyvių istorijos stipriai sukrėtė. „Jaunos moters gyvenimą aukštyn kojom apvertė kraupi avarija, stipriai subjaurojusi veidą. Jai sunku be ašarų pasakoti apie patirtus išgyvenimus, apie tai, kad dukra pradžioje sunkiai mamą pažino ir iki šiol vis klausia „Mama, kada tau išnyks tie randai?“ Ar gali išlikti ramus, klausydamas tokių istorijų?“

„Kita dalyvė – 16 vaikų mama, gimdžiusi juos visus iš meilės, užauginusi dorais žmonėmis. Tiek nėštumų ir gimdymų pakeitė moters kūną – stipriai ištampytas, nukaręs pilvas, toli gražu ne tobuli dantys. Pati esu trijų vaikų mama, tad kalbėjomės su ja apie motinystės džiaugsmus ir rūpesčius, jų daug. Toji moteris – tikra šaunuolė. Tačiau pasikeitęs kūnas neleidžia mėgautis gyvenimu, daugiavaikė mama patiria ne tik estetinių, bet ir fiziologinių problemų.“, – įspūdžiais dalijasi Vilma.

Atsiverti prieš visą Lietuvą – drąsus žingsnis. Laidos vedėja padrąsins ir išklausys žengiančius į naują gyvenimą. „Sunkiu momentu belaukiant operacijos ar prieš pat ją dalyviams reikia palaikymo – kartais ilgo pašnekesio, o kartais – tik paprasčiausio apkabinimo. Lydėsiu juos iki operacinės ir nekantriai lauksiu, kol jie iš jos grįš“.

Realybės šou „Grožio architektai“ – unikalus ir analogų neturintis projektas Lietuvoje. Šou dalyviai apsigyvens kartu, o žiūrovai turės galimybę sekti kiekvieną jų žingsnį. Laukdami operacijų herojai dalinsis savo skausmais ir lūkesčiais, taps viena didele šeima ir kartu su TV3 žiūrovais džiaugsis pagaliau atėjusiais pokyčiais.

Pasikeisti norinčių žmonių istorijos – neeilinės, o pagalba jiems – būtina, tad savo likimus šie žmonės drąsiai patikėjo grožio architektams. Specialiai projektui susivienijo keturi žymūs skirtingų sričių medikai. Komandoje – plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas Saulius Vikšraitis, gydytojas odontologas Darius Kunčius, gydytojas oftalmologas Algimantas Gutauskas bei estetinės ir lazerinės dermatologijos specialistė Gražina Meilutienė. Šiems profesionalams lengva nebus. Susipažinę su pacientų bėdomis, jie pripažįsta, kad kai kurios odontologinės, plastinės, akių operacijos, taip pat lazerinės randų šalinimo ar veido korekcijos procedūros jiems taps didžiuliu iššūkiu, mat laukia išskirtiniai atvejai.

„Grožio architektai“ – jau naujajame TV3 sezone.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką