Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Chorų karų“ dalyviai sulaukia dovanų ir kvietimų koncertuoti ne tik Lietuvoje!

Mia su Panevėžio choru
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Mia su Panevėžio choru
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Ateinančio šeštadienio vakarą 18.10 val. „Chorų karuose“ įvyks lemtingas muzikinis mūšis, po kurio paaiškės, kas pateks į projekto finalą ir kovos dėl muzikaliausio Lietuvos miesto titulo. Panevėžys, Kaunas ir Marijampolė dienom ir naktim repetuoja dainas, tobulina ir ruošia naujus pasirodymus.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

 Šį savaitgalį TV3 projekto „Chorų karai“ gerbėjai išgirs po tris dalyvių dainas. Labiausiai savo pergale po praeito šeštadienio dar vis negali patikėti panevėžiečiai. Jie visuomet lygiavosi į Klaipėdos chorą ir tikėjo jų pergale šiame projekte.

„Mums tai buvo netikėta staigmena. Tikėjome, kad ,Chorų karus‘ turėtų laimėti išradingas ir nuotaikingas Deivio vadovaujamas choras. Kadangi iš žiūrovų gavome tikrai didelę dovaną, stengiamės ją grąžinti su kaupu. Nuovargis pasimiršo ir ėmėm visu pajėgumu ruoštis šio šeštadienio pasirodymams“, – sako su žalia spalva Panevėžio miestui atstovaujantys muzikinio šou dalyviai.

Kauno dainininkai ne tik „Chorų karams“, bet ir pirmiesiems koncertams ruošiasi. Raigardo Tautkaus surinktas choras jau dovanojo gerbėjams pirmąjį koncertą Kauno muzikiniame teatre bei ruošiasi koncertiniam turui ne tik po Lietuvą.

„Dirbame dieną naktį. Choristus užgriuvo didelis krūvis – koncertai, repeticijos, bet mes turime tai atlaikyti ir šios savaitės intensyvios repeticijos, tikiuosi, mums padės patekti į finalą“, – sako Raigardas.

Edmundas Seilius taip pat neatsilieka nuo kolegų ir kiek galėdamas savo laisvą laiką atiduoda marijampoliečiams.

„Jau jaučiuosi išsekęs gyvendamas kelyje Vilnius–Marijampolė. Tačiau šį šeštadienį neturiu spektaklio ir visą dėmesį galėsiu skirti chorui. Nereiks skubėti ir iš teatro visu greičiu lėkti į ‚Chorų karų‘ studiją. Tikiuosi, mano buvimas jiems padės ir mes šį kartą sulauksime žymiai palankesnių komisijos vertinimų“, – šypsosi marijampoliečių vadas Edmundas.

Kadangi chorams šio šeštadienio užduotis – atlikti liaudies dainą šiuolaikiškai, TV3 žiūrovams pirmiausiai tai pademonstruos valstybinis „Lietuvos” ansamblis, jis atliks visiems žinomą liaudies dainą labai netikėtu stiliumi.

Kokius pasirodymus ruošia kiti miestai ir kas pateks į „Chorų karų“ finalą, sužinosite šį šeštadienį, kovo 20 dieną, 18.10 ir 19.00 val. tiesiogiai tik per TV3!

Komentarai
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką