Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Daina Bilevičiūtė 52-ąjį gimtadienį atšventė po skaudžios netekties: „Supratau, brangi kiekviena minutė“

Daina Bilevičiūtė
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / 52-ojo Dainos Bilevičiūtės gimtadienio akimirka
Šaltinis: 15min
97
A A

Sekmadienį vokalo pedagogė Daina Bilevičiūtė trankiai atšventė 52-ąjį gimtadienį. Puotą sau ir draugams garsi moteris iškėlė sodyboje Molėtų rajone, visą dieną čia aidėjo linksmybės, jubiliatę džiugino bičiulių staigmenos.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Šventei D.Bilevičiūtė pradėjo ruoštis likus kelioms savaitėms iki puotos. Sodyboje Molėtų rajone plušėjo jau nuo šeštadienio: juk ir patiekalus pati ruošė, ir dekoracijas kūrė, o kiek dar laiko reikėjo pasipuošti...

„Šįmet šventei parinkau labai moterišką temą – rožės. Norėjau, kad draugai paisytų tokio aprangos kodo. Juk tai duoda žaismingumo, yra daug smagiau. Mano pačios stiliumi rūpinosi Agnė Stumbrė – mano draugė stilistė iš Londono. Visas tas rožines blakstienas ji ir sugalvojo... Rožių temą bandžiau vystyti ir kitur. Pavyzdžiui, besirūpindama stalo papuošimais, – pati mezgiau servetėles, ar ruošdama maistą“, – sakė ji.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr./Daina Bilevičiūtė
Irmanto Gelūno / 15min nuotr./Daina Bilevičiūtė

To maisto pati priruošė įvairiausio: ant stalo buvo padėtos itališkos kalakuto kulšelės su šonine ir džiovintais vaisiais, šašlykai su baklažanais, cukinijomis ir ananasais, sūrio užkandžiai, tortai, želė desertai, dukros kepti keksiukai, mišrainės... Ir, žinoma, viskas papuošta taip, kad atspindėtų temą.

Dainos draugai tokiomis jos pastangomis liko sužavėti. Pasveikinti garsios vokalo pedagogės atvyko būrys scenos kolegų: grupės „Husarai“, „Vyšnios“, „Panteros“, „XL Plius“, Raisa Šarkienė ir kiti.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr./52-ojo Dainos Bilevičiūtės gimtadienio akimirka
Irmanto Gelūno / 15min nuotr./52-ojo Dainos Bilevičiūtės gimtadienio akimirka

Svečiai paruošė staigmenų. Štai „Husarai“ Dainai padovanojo „batus – kengūras“ ir primygtinai reikalavo, kad ji apsiavusi pašokinėtų.

„Apie šią atrakciją mane įspėjo iš anksto. Žinojau, kad bus padaryta tokia diskoteka“, – juokėsi D.Bilevičiūtė.

Staigmenų tikėjosi ir daugiau: pavyzdžiui, vis vylėsi, kad bičiulė Raisa Šarkienė padainuos. O ir pati atrakcijų prigalvojo. Pavyzdžiui, pakvietė susirinkusias moteris pasivaržyti virvės traukimo rungtyje: sunkesnės prieš lengvesnes.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr./52-ojo Dainos Bilevičiūtės gimtadienio akimirka
Irmanto Gelūno / 15min nuotr./52-ojo Dainos Bilevičiūtės gimtadienio akimirka

Žinoma, nebūna gimtadienio be dovanų: „Šiais metais noriu tik grožio. Moteriškų pikantiškų malonumų. Masažų, relaksinių procedūrų.“

Bet juk tiek metų iš eilės Daina kartojo, kad dovanų nori vyro... „O kaip tą vieną išsirinkti? Didžiausia vyro vertybė man protas. Tada juk yra viskas... Visad sakau, kad svarbiausia, – protingas, seksualus, turtingas. Bet vienas draugas paaiškino, kad tokių tiesiog nėra!“ – bendraudama su Žmonės.lt juokėsi ji.

Palaidojo draugę

Bendraudama su Žmonės.lt D.Bilevičiūtė sakė, kad iš tiesų šįmet gimtadienio švęsti nenorėjo. „Kai Rokiškio dvare atšvenčiau savo 50-metį, maniau, kad gimtadienio nebešvęsiu kokį penkmetį. Juk kiek čia galima... Bet ramybės nedavė draugai – nesuprato, kaip galiu nešvęsti, ragino. O aš juk tokia organizatorė... Užvėdė mane ir viskas, turiu daryti“, – šypsosi ji.

Palaidojusi ją supratau, kad kiekviena gyvenimo minutė man labai brangi. Reikia ne tik švęsti gyvenimą, bet ir juo džiaugtis.

Tik vėliau ryžosi ir paatvirauti: „Prieš tris savaites palaidojau savo draugę. Tai nutiko labai staiga, ją nugalėjo liga. Palaidojusi ją supratau, kad kiekviena gyvenimo minutė man labai brangi. Reikia ne tik švęsti gyvenimą, bet ir juo džiaugtis, gyventi šia diena. Mano draugė ruošėsi kelionei aplink pasaulį, buvo sveikuolė, o likimas pasirodė toks. Supratau, kad negaliu praleisti tos dienos, nes nežinau, koks likimas laukia manęs.“

D.Bilevičiūtė turi ką atrėžti tiems, kurie jos šventės gedulo metu nepateisins: „Po gimtadienio važiuosiu į vienuolyną, kur pažymėsime mėnesį po jos mirties. Draugė buvo tokia stipri, šviesi, kad gedėti jos tiesiog neišeina. Ji mokėjo džiaugtis gyvenimu.“

Užtat pati nori džiaugtis gyvenimu kiekvieną akimirką. Ir džiaugiasi, dirba, veikia: „Kol kas švyčiu ir tuo labai džiaugiuosi. Daug darbų – su „XL Plius“ jau pristatėme dainą, laukia nauja, taip pat deriname turo po Norvegiją detales. Džiaugiuosi gyvenimu, kiekviena diena. Jaučiu daug dėmesio, pagarbos. O ko reikia moteriai? Na taip, kadangi turiu tiek daug, tai galbūt to vienintelio trūksta.“

Irmanto Gelūno / 15min nuotr./Raisa Šarkienė
Irmanto Gelūno / 15min nuotr./Raisa Šarkienė

Dainai Bilevičiūtei jau 52-eji. Ji gyvena su polėkiu ir neketina sustoti. „Būdama 50-ies nebijau erotinių fotosesijų, pabūti „orų mergaite“ ir panašiai. Būkime atviros: daug mano metų moterų save nuvertina, nužudo – sako, kad yra sena, gal stora, negraži. Bet juk moteris visada yra graži, nepaisant metų. Šitai aš noriu pasakyti. Gal man dėl to ir sekasi, kad sulaukiu daug vyrų dėmesio, komplimentų – gaunu pasitikėjimo savimi. Kai buvau jaunesnė, buvau daug ramesnė. Klasika įpareigodavo... O dabar pamačiau pasaulio“, – sako.

O pamačiusi pasaulio suprato, ko nori palinkėti lietuviams: „Žmonės Europoje man atrodo laimingesni. Jie daugiau šypsosi, džiaugiasi. To ir lietuviams noriu palinkėti: šypsotis, neurgzti, nepykti. Neturėk pinigų, bet turėk šimtą draugų.“

Irmanto Gelūno / 15min nuotr./52-ojo Dainos Bilevičiūtės gimtadienio akimirka
Irmanto Gelūno / 15min nuotr./52-ojo Dainos Bilevičiūtės gimtadienio akimirka
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką