Dabar populiaru
Publikuota: 2011 gruodžio 14d. 16:14

Dainininkė Asta Pilypaitė ant kelių parklupdė smurtautoją

Asta Pilypaitė
TV3 nuotr. / Asta Pilypaitė

„Nesitikėjau, kad ką tik prieš savo žmoną ranką kėlęs vyras netrukus puls ant kelių ir maldaus jos atleidimo. Matyt, jis visgi myli savo moterį ir gailisi“, – pasakoja dainininkė Asta Pilypaitė, tapusi šeiminio konflikto liudininke.

Televizijos pranešime spaudai teigiama, kad žinoma moteris patruliavo kartu su Alytaus policijos pareigūnais, kai jų ekipažas buvo iškviestas nuraminti išgėrusio, agresyviai nusiteikusio vyriškio. „Vyras kelia ranką prieš savo žmoną“, – per raciją išgirdo naujoji TV3 dokumentinės realybės dramos „Žvaigždė policininkas“ dalyvė.

„Jis man buvo pažadėjęs, kad daugiau negers ir butelio nelietė jau trejus metus, o šiandien grįžo neblaivus ir puolė mane stumdyti“, – situaciją aiškino nukentėjusi moteris.

„Turite nuostabią ir gražią žmoną. Rūpinkitės ja ir gražiai gyvenkite be alkoholio. Moteris juk reikia gerbti ir mylėti, o ne kelti prieš jas ranką“, – vyriškį auklėjo A.Pilypaitė.

Stikliuko išsiilgęs vyras greitai suprato savo kaltę ir susigėdo, nes ne tik sulaužė savo žmonai duotą pažadą, bet dar ir susikaupusią energiją išliejo ją stumdydamas: „Atsiprašau, man labai gėda. Aš tikrai kaltas!“

Tiesa, A.Pilypaitė, įsijautusi į naujas savo pareigas, norėjo išgirsti ne bet kokį, o tikrą, nuoširdų, šiltą ir džentelmenišką atsiprašymą. Ramindama susijaudinusią moterį atlikėja taip atkakliai auklėjo vyriškį, kad šis galiausiai puolė ant kelių prieš žmoną ir pradėjo maldauti šanso pasitaisyti: „Atleisk man! Aš tave labai myliu“. „Ačiū, kad atvykote ir padėjote man, daugiau nebus jokių problemų, prisiekiu“, – policijos pareigūnams žadėjo vyriškis.

Taip pat laidoje – reportažas apie serialo „Moterys meluoja geriau“ aktorės Mildos Štakėnaitės mėginimą į doros kelią atvesti parduotuvės vagį. Kas žinomai aktorei įteiks gėlių?

Garsių Lietuvos moterų, įsiliejusių į policijos pareigūnų gretas, nuotykiai – jau šį ketvirtadienį, gruodžio 15-ąją, 20.30 val. per TV3.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką